NY Islanders – Anaheim 5:2 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 5:2 (kon.)
Carolina – Washington 1:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:6 (kon.) | Nashville – Montreal 5:1 (kon.)
Colorado – Toronto 4:7 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 3:1 (kon.)
Carolina Hurricanes
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Washington Capitals
cz Utorok 22.12.2015, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

58:29
    Jsou z toho navíc tedy dvě minuty pro Capitals za příliš mnoho hráčů na ledě, domácí mají obrovskou šanci na vyrovnání!

39:09
    Jordan Staal (CAR) obdržel dvě minuty za nedovolené bránění, je tu krátká hra čtyř proti čtyřem, za sedm vteřin začne přesilová hra pro hosty.

37:17
    Domácí si zahrají přesilovou hru, Beagle nebezpečně podrazil soupeře, když závodili o puk před icingem.

25:50
    Vyloučení na straně domácích, Eric Staal dostává dvě minuty za držení.

03:39
    Máme tu první vyloučení zápasu, to jde na stranu hostujícího Alznera, jenž obdržel dvě minuty za nedovolené bránění. O to větší šance pro domácí celek.

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 43. Versteeg (Liles, Staal) – 16. Latta (Burakovsky, Orlov), 33. Chimera (Carlson, Beagle)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Liles, Faulk, Slavin, Hainsey, Hanifin, Pesce – Versteeg, E. Staal, Lindholm – Nordstrom, J.Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Malone, McClement, Terry.
    Washington Capitals: Grubauer (Hotlby) – Schmidt, Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Chorney – Ovečkin, Backstrom, Oshie – Johansson, Kuzněcov, Williams – Chimera, Beagle, Wilson – Laich, Latta, Burakovsky.