Qäbälä – FK Krasnodar 0:3 (kon.) | Dortmund – Solún 0:1 (kon.) | Midtjylland – Brugge 1:1 (kon.)
Neapol – Légia Varšava 5:2 (kon.) | Rapid Viedeň – Minsk 2:1 (kon.) | Plzeň – Villarreal 3:3 (kon.)
Liberec – Marseille 2:4 (kon.) | Groningen – Braga 0:0 (kon.) | Fenerbahce – Celtic 1:1 (kon.)
Amsterdam – Molde 1:1 (kon.) | Bordeaux – Kazaň 2:2 (kon.) | Sion – Liverpool 0:0 (kon.)
Dnipropetrovsk – Rosenborg 3:0 (kon.) | Lisabon – Besiktas 3:1 (kon.) | Skenderbeu – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Fiorentina – Belenenses 1:0 (kon.) | Lech Poznań – Bazilej 0:1 (kon.) | Anderlecht – Karabach 2:1 (kon.)
Tottenham – Monaco 4:1 (kon.) | APOEL – Sparta Praha 1:3 (kon.) | Asteras – Schalke 0:4 (kon.)
Partizan – Augsburg 1:3 (kon.) | Bilbao – Alkmaar 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lazio 1:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:0 (0:0)
CF OS Belenenses
Štvrtok 10.12.2015, 21:05 • Stadio Artemio Franchi (Florencia) • Európska liga • Skupina I

Zápas vo Florencii sa skončil. Domáci dokázali zvíťaziť 1-0 po góle z 67. minúty, ktorý zaznamenal Babacar a pripísali si dôležité 3 body. Fiorentina bola počas celého zápasu lepším tímom, a zaslúžene zvíťazila a postúpila do ďalšej fázy EL.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:59:39)

90+3

90+3
    Dias vidí žltú kartu po faule na Suáreza.

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Loptu majú hráči Fiorentiny, ktorí ju držia na vlastnej polovici.

90+2
    Babacar skúsil strelu z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval iba do stredu brány kde bol pripravený Ventura.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času prináša iba súboje o loptu v strede ihriska.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Fiorentiny, ktorí si prihrávajú v strede ihriska.

89
    Hostia sa snažili niečo vymyslieť pred 16kou Fiorentiny, ale ich snahu ukončila strela Fererriu z 30 metrov, ktorá smerovala vysoko nad bránu.

88
    64%-36% to je držanie lopty v druhom polčase. Fiorentina má viac z hry, a zaslúžene vyhráva nad Belenenses 1-0.

86
    V 16ke Fiorentiny zakončoval hlavou nový hráč na ihrisku Caeiro, ale jeho pokus smeroval do stredu brány kde bol pripravený brankár Sepe.

85
    Bernardeschi bol faulovaný v strede ihriska, a domáci zahrávali priamy kop. Ten však rozohrali iba smerom dozadu, a snažia sa podržať loptu čo najdlhšie na svojich kopačkách.

84
    Fiorentina sa v strede ihriska snaží založiť novú akciu, ale sťažujem jej to vysoké napádanie hráčov Belenenses.

83
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Sturgeon, a nahradí ho Caeiro.

82
    Na opačnej strane rýchly protiútok hostí, ale Sepe veľmi dobre zasiahol pred nabiehajúcim Lealom.

81
    Verdú prihral do 16ky Rossimu, ale ten z veľkého uhla nedokázal zakončiť a trafil iba hráča Belenenses. Domáci zahrávali rohový kop z pravej strany, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva ešte 10 minút. Domáci už vyčerpali všetky striedania, a dnešné stretnutie dohrajú v momentálnom zložení. Belenenses má k dispozícii ešte jednu výmenu.