Qäbälä – FK Krasnodar 0:3 (kon.) | Dortmund – Solún 0:1 (kon.) | Midtjylland – Brugge 1:1 (kon.)
Neapol – Légia Varšava 5:2 (kon.) | Rapid Viedeň – Minsk 2:1 (kon.) | Plzeň – Villarreal 3:3 (kon.)
Liberec – Marseille 2:4 (kon.) | Groningen – Braga 0:0 (kon.) | Fenerbahce – Celtic 1:1 (kon.)
Amsterdam – Molde 1:1 (kon.) | Bordeaux – Kazaň 2:2 (kon.) | Sion – Liverpool 0:0 (kon.)
Dnipropetrovsk – Rosenborg 3:0 (kon.) | Lisabon – Besiktas 3:1 (kon.) | Skenderbeu – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Fiorentina – Belenenses 1:0 (kon.) | Lech Poznań – Bazilej 0:1 (kon.) | Anderlecht – Karabach 2:1 (kon.)
Tottenham – Monaco 4:1 (kon.) | APOEL – Sparta Praha 1:3 (kon.) | Asteras – Schalke 0:4 (kon.)
Partizan – Augsburg 1:3 (kon.) | Bilbao – Alkmaar 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lazio 1:1 (kon.)
Borussia Dortmund
0:1 (0:1)
PAOK Solún
Štvrtok 10.12.2015, 19:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • Európska liga • Skupina C

Zápas v Dortmunde sa skončil. V druhom polčase sme gól nevideli, a tak si PAOK Solún odnáša z dnešného stretnutia tri body za víťazstvo 1-0. V celom zápase dominovali hráči Borussie Dortmund, ale gól strelili z ojedinelej šance práve hostia. Hrdinom zápasu je slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý môže byť spokojný so svojim výkonom aj výsledkom svojho tímu. (20:54:06)

90+4

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Domáci sa ešte snažia posielať loptu do 16ky hostí, ale bez úspechu.

90+2
    Druhá minúta nadstaveného času prináša ďalšiu neúspešnú akciu Borussie a odkop od brány PAOK.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času neprináša nič zaujímavé. Brankár Glykos kríva a niečo ukazuje smerom k hlavnému rozhodcovi, ktorý ukazuje na hodinky v snahe vysvetliť mu, že takéto správanie nestrpí.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Brankár hostí je už zázračne v poriadku a bude pokračovať v hre. Ešte sa snaží vysvetliť hlavnému rozhodcovi, že rozhodne nesimuloval.

89
    Brankár Glykos je zranený, a musí byť ošetrený na hracej ploche.

88
    Po nepresnom zakončení Mkhitaryana prichádza odkop od brány PAOK.

86
    Borussia je znova pred 16kou PAOK, ale stále je to rovnaké. Všetky prihrávky končia pri hráčoch v bielych dresoch, ktorí loptu odkopnú do bezpečia.

85
    72%-28% to je držanie lopty v dnešnom zápase. Borussia má jasnú prevahu, ale zatiaľ bez gólového úspechu. Naopak hostia z Grécka vyťažili z minima maximum a v Dortmunde vyhrávajú 1-0.

84
    Domáci sa snažia posielať lopty do 16ky PAOK, ale táto taktika neprináša úspech. Ďalšia akcia sa končí iba odkopom od brány.

83
    Stenzel zakončoval v 16ke PAOK z niekoľkých metrov, ale jeho pokus hlavou mieril iba do stredu brány kde bol pripravený Glykos.

82
    Po nevydarenej akcii domáceho tímu zamierili do útoku hostia, ale Rodrigues sa ocitol v ofsajde, a tak z tejto akcie nevznikne žiadna príležitosť.

81
    Hra sa presunula do stredu ihriska kde oba tímy bojujú o loptu.

80
    Pred nami je posledných 10 minút dnešného zápasu. Domáci prehrávajú od 33. minúty 0-1, a zatiaľ sa márne snažia streliť vyrovnávajúci gól.

79
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť pre PAOK Solún, a do útoku už zamierili hráči Borussie Dortmund.

78
    Po dlhej dobe sa do útoku dostali hráči PAOK, ktorí budú zahrávať rohový kop z ľavej strany.