Qäbälä – FK Krasnodar 0:3 (kon.) | Dortmund – Solún 0:1 (kon.) | Midtjylland – Brugge 1:1 (kon.)
Neapol – Légia Varšava 5:2 (kon.) | Rapid Viedeň – Minsk 2:1 (kon.) | Plzeň – Villarreal 3:3 (kon.)
Liberec – Marseille 2:4 (kon.) | Groningen – Braga 0:0 (kon.) | Fenerbahce – Celtic 1:1 (kon.)
Amsterdam – Molde 1:1 (kon.) | Bordeaux – Kazaň 2:2 (kon.) | Sion – Liverpool 0:0 (kon.)
Dnipropetrovsk – Rosenborg 3:0 (kon.) | Lisabon – Besiktas 3:1 (kon.) | Skenderbeu – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Fiorentina – Belenenses 1:0 (kon.) | Lech Poznań – Bazilej 0:1 (kon.) | Anderlecht – Karabach 2:1 (kon.)
Tottenham – Monaco 4:1 (kon.) | APOEL – Sparta Praha 1:3 (kon.) | Asteras – Schalke 0:4 (kon.)
Partizan – Augsburg 1:3 (kon.) | Bilbao – Alkmaar 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lazio 1:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:2 (0:1)
FC Rubin Kazaň
Štvrtok 10.12.2015, 19:00 • Nouveau Stade de Bordeaux • Európska liga • Skupina B

Zápas skončil remízou, ktorá bola zaslúžená. Hosťujúcemu trénerovi vyšlo striedanie hráčov, keď Ustinov prišiel v 75. minúte a už o minútu vyrovnával na konečných 2:2. Znamená to, že postupujúcimi z tejto skupiny Európskej Ligy sú FC Liverpool a FC Sion, Kazaň končí na treťom mieste a Bordeaux na poslednej štvrtej priečke.

Odomňa je to na dnes všetko prajem vám príjemný zvyšok večera a teším sa na vás pri ďalších športových prenosoch. (21:00:12)

90+5

90+5
    Šancu rozhodnúť mal Soni! Zo šestnsátkového oblúka ale namieril nepresne.

90+4
    Prior opäť s loptou v náručí, už sa nikam neponáhľa.

90+3
    Domáci sa snažia vymyslieť niečo na polovici súpera, no v oslabení im to ide len ťažko.

90+1
    Nadstavený čas je 5 minút.

90+1
    Soni sa snažil zakončiť ale jeho pokus bol veľmi nepresný.

90
    Prior chytá loptu do rukavíc a ukľudňuje situáciu.

89
    V zápätí sa situácia opakuje.Hostia boli blízko ku gólu no z hranice 5 metrov nedokázali loptu dopraviť do siete!

89
    Domáci kapitán odvracia na rohový kop.

88
    Vylúčenie sa snaží využiť Kazaň na strhnutie víťazstva na svoju stranu.

87
    Domáci budú po prísnej druhej žltej karte pre Guilberta dohrávať v oslabení.
    86. Frédéric Guilbert (BOR)

86
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Frédéric Guilbert (Girondins Bordeaux).

85
    Delič padá v šestnástke, no píšťalka rozhodcu ostáva nemá. Následne prišlo akrobatické zakončenie hostí.

84
    Prior odkopáva od brány po dravom prieniku po krídle zo strany hráčov Kazane.

83
    Už už to vyzeralo na ďalšiu šancu domácich ale nakoniec žiadne nebezpečenstvo pre bránu Rusov nehrozilo.

83
    Striedanie v tíme Girondins Bordeaux: z ihriska odchádza Diego Rolán, prichádza Enzo Crivelli.

81
    Sme už v poslednej desťminútovke duelu a domáci chystajú posledné striedanie zatiaľ čo sa na trávniku zvíja Diego Rolán.

79
    V druhom polčase sledujeme omnoho atraktívnejší futbal než v tom prvom , obe mužstvá sa bijú o víťazstvo.