Novgorod – Čerepovec 3:1 (kon.) | Dinamo Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | D. Moskva – Kazaň 0:2 (kon.)
Petrohrad – Ufa 5:3 (kon.) | Viťaz – Togliatti 0:2 (kon.) | S.Moskva – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Soči 4:5 (kon.) | Záhreb – Jaroslavľ 1:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
HK Soči
Streda 09.12.2015, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

59:56
    Za seknutie dostal dve minúty Malevič, Slovan s power play bude hrať šiesti proti trom, času veľa však nezostáva, nič však nie je nemožné.

58:59
    Kašpar dostal desať minút za nešportové správanie, presilovka Slovana trvá.

58:07
    Za krosček dostal dve minúty Semionov, Slovan bude hrať ďalšiu presilovú hru.

52:01
    Za podrazenie Viedenského odkorčuľoval na trestnú Kazionov, ďalšia príležitosť pre belasých na strelenie vyrovnávajúceho gólu.

44:08
    Trest pre hráčsku lavičku hostí, príliš veľa hráčov na ľade, presilovka pre Slovan.

38:24
    Jalasvaara sa sám sebe čuduje, že musí von, dve minúty za hákovanie aktívneho Miklíka, v závere tretiny tu máme presilovku pre Slovan.

34:35
    Kašpar dostal dve minúty za seknutie a Slovan pôjde do troch, dlhá presilovka pre hostí s výhodou dvoch mužov.

34:09
    Bartovič dostal dve minúty za podrazenie, presilovka pre Soči je tu.

33:29
    Držanie v podaní Bernackija, Slovan bude hrať 31 sekúnd presilovku štyroch proti trom.

32:00
    Kozák nahodil puk z pravej strany od modrej na Šikina, Dmitrij ho prikryl a strhla sa šarvátka. Maxwell dostal dve minúty za hrubosť a taký istý priestupok v rovnakej dĺžke trestu vymerali arbitri aj pre Skokana. Hráme štyria proti štyrom.

27:15
    Ščegolkov za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odkorčuľoval na trestnú, ten pobyt tam by sa patrilo mu skrátiť.

25:01
    Skalický dostal trest dve minúty za seknutie, pre Slovan nastávajú krušné chvíle. Brust rozchytaný ešte nie je.

17:10
    Semionov dostal dve minúty za držanie a presilovku si zahrá teraz Slovan.

14:36
    Kašpar za zbytočné seknutie oslabuje svoj tím, Slovan ide do troch, celých 49 sekúnd, ak to prežije.

13:25
    Barker vyfasoval dve minúty za podrazenie, Slovan sa bude musieť brániť presilovej hre hostí.

06:31
    Mamašev sekol Viedenského pri jeho akcii smerom na Šikina, právom dostal dve minúty, presilovka pre Slovan.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 4. Miklík (Bartovič, Surový), 12. Bartovič (Miklík, Švarný), 34. Kašpar (Barker), 47. Viedenský (Mihalik, Nedorost) – 9. Kazionov (Kuznecov), 23. Ščegolkov (Kazionov), 24. Ignatuškin (Warn), 36. Maxwell (Pajgin), 48. Krikunov (Ignatuškin, A. Kosticyn)

HC Slovan Bratislava: Garnett (24. Brust) – Barker, Sersen (A), Valach, Mihalik, Švarný, Luža, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Bartovič (A), Surový (C), Miklík – Kašpar, Viedenský, Nedorost – Skalický, Lušňák, Skokan
    HK Soči: Šikin (Barulin) – Semionov (C), Bernackij, Jalasvaara, Pajgin, Kuznecov, Mamašev, Malevič – Krikunov, Ignatuškin (A), A. Kosticyn – Skačkov, Maxwell (A), Petersson – Warn, Sčastlivý, Anisin – Ščegolkov, Dmitrij Kazionov, Denis Kazionov

Rozhodca: Komarov, Safiullov – Goľak, Misiur

Diváci: 9.108