Novgorod – Čerepovec 3:1 (kon.) | Dinamo Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | D. Moskva – Kazaň 0:2 (kon.)
Petrohrad – Ufa 5:3 (kon.) | Viťaz – Togliatti 0:2 (kon.) | S.Moskva – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Soči 4:5 (kon.) | Záhreb – Jaroslavľ 1:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
HK Soči
Streda 09.12.2015, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Stretnutie v bratislavskej aréne sa skončilo, tri body si k Čiernemu moru odvezú hostia. Najlepšími hráči zápasu boli vyhlásení: v tíme hostí Ben Maxwell, v tíme domácich Marek Viedenský. Nuž čo napísať na záver. Hostia v tretej tretine držali domácich na dostrel svojej bránky, Slovan však dokázal vyrovnať, no nedokázal ustrážiť nasledujúcu akciu hostí, ktorí sa opäť dostali do brejku. Do klaksónu Soči hralo svoju hru a Slovan sa ťažko dostával kombinačne s pukom do pásma, a keď to nevychádzalo ani na nahadzované puky, ani v záverečnej power play, Slovan prehral aj tretí vzájomný zápas s HK Soči a o reparát bude musieť zabodovať v odvete v Rusku. Dobrú noc z Bratislavy všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (21:36:18)

59:56
    Za seknutie dostal dve minúty Malevič, Slovan s power play bude hrať šiesti proti trom, času veľa však nezostáva, nič však nie je nemožné.

59:12
    Brust opäť na striedačke, Slovan hrá power play s pukom v pásme hostí.

58:59
    Kašpar dostal desať minút za nešportové správanie, presilovka Slovana trvá.

58:59
    Soči vybojovalo pásmo na vhadzovanie, Brust sa vrátil do bránky, Slovan ani s výhodou dvoch mužov na hracej ploche hostí pod tlak nedostal.

58:18
    Hostia vyhodili puk von z pásma, minul opustenú klietku domácich, korčuľoval za ním Maxwell, Sersen ho na dvakrát zneškodnil a puk zblokoval do rohu klziska.

58:07
    Oddychový čas domácich, tréner Říha koordinuje činnosť svojich zverencov, ktorí dostali výhodu presilovky, Brust zostáva na striedačke.

58:07
    Za krosček dostal dve minúty Semionov, Slovan bude hrať ďalšiu presilovú hru.

57:53
    Brust vykorčuľoval na striedačku, Slovan hrá power play bez brankára.

56:23
    Nedorost dostal zadovkou puk na ľavú stranu, Vaclav vystrelil po ľade, jeho puk ale minul bránku hostí a skončil v rohu klziska.

56:06
    Mám pocit, že po buly zakončil Kazionov, Brust bol v strehu a puk opäť zneškodnil.

56:02
    Nahodený puk od červenej Brust musel prikryť, Soči hrá s časom a domácich k ohrozeniu Šikina v bránke vôbec nepúšťa.

55:31
    Kašpar zabudol puk v strednom pásme, Slovan vyrobil ďalší ofsajd, hra je opäť prerušená.

54:05
    Nagy vystrelil z pravého kruhu spoza obrancu, Šikin bol pozorný a aj tento puk dokázal zlikvidovať.

54:01
    Hostia v plnom počte, Slovan dohráva svoju akciu v pásme hostí.

53:32
    Puk skončil na tribúne, vhadzujeme v strednom pásme pri obrannej modrej hostí.

53:02
    Soči poslalo pozdrav až k Brustovi, Sersen chyboval v rozohrávke, puk napokon skončil po strele hráča hostí a teči domáceho na ochrannej sieti, Soči má pásmo a aj čas.

52:32
    Soči vyhodilo puk von z pásma, Slovan ani túto presilovku dobre nezačal, aj keď s pukom hral v pásme hostí, palebnú pozíciu si nevypracoval.

52:01
    Za podrazenie Viedenského odkorčuľoval na trestnú Kazionov, ďalšia príležitosť pre belasých na strelenie vyrovnávajúceho gólu.

51:04
    Puk v tejto fáze hry lietal z pásma do pásma, Slovan ho napokon vyhodil von cez všetky čiary a vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa vráti pred Brusta.

49:03
    Slovan vyrobil akciu, z ktorej síce priamo neohrozil bránku hostí, odrazený puk spoza bránky k bránkovisku na pravej strane Šikin radšej schoval pod rukavicu.
    47:49 Krikunov (SOC)

47:49
    Soči dáva gól!
    Radosť belasých dlho netrvala, strelu z medzikružia v podaní Ignatuškina Brust vyrazil vľavo a puk v dorážke pohotovo do odkrytej časti bránky poslal IĽJA KRIKUNOV. Asistencie: Igor Ignatuškin a Andrej Kosticyn.
    46:32 Viedenský (SBA)

46:32
    Slovan Bratislava dal gól!
    Mihalik vystrelil po ľade od pravého kruhu, Šikin puk vyrazil vpravo pred seba, MAREK VIEDENSKÝ si zaváhanie dovoliť nemohol a puk poslal do odkrytej časti bránky. Asistencie: Vladimír Mihalik a Vaclav Nedorost.

46:08
    Hostia v plnom počte, Slovan ponuku na vyrovnanie neprijal.

46:02
    Mihalik vystrelil príklepom od modrej z ľavej strany, Šikin mal odkrytý výhľad a puk zatočil do svojej roztancovanej lapačky.

45:47
    Miklík podržal puk na hokejke, kým jeho spoluhráči nakorčuľovali cez útočnú modrú, ofsajd.

45:22
    Ďalšia akcia belasých pukom v bránke rozchytaného Šikina neskončila, Slovan sa na gól veru čosi natrápi.

45:00
    Soči sa pred bránkoviskom dostalo k odrazenému puku a ten smeroval ihneď až za bránkovú čiaru Brusta.

44:47
    Barker vystrelil spoza pravého kruhu, Šikin išiel aj teraz do pokľaku a puk schoval do svojho náručia.

44:28
    Toto radi nemáme, puk v lapačke gólmana hostí. Šikin opäť zlikvidoval strelu jedného z hráčov v modrom drese.

44:08
    Trest pre hráčsku lavičku hostí, príliš veľa hráčov na ľade, presilovka pre Slovan.

44:01
    Barker vystrelil z ľavej strany od kruhu, Šikinovi puk vypadol z lapačky a mám pocit, že puk sa obtrel o konštrukciu jeho bránky!

42:01
    Semionov vystrelil príklepom z vnútornej strany pravého kruhu, minul bránku Brusta, domáci puk ešte nedostali von zo svojho pásma.

40:52
    Surový sa vybral s pukom na hokejke smer Šikin, neuspel, navyše ho sekol, keď už mal Dmitrij puk pod kontrolou. Gólman hostí ošetrovaný pri striedačke.

40:24
    Hostia v plnom počte a môžeme to naplno rozbaliť.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:51.

V druhej tretine sme videli štyri góly, no až tri do siete domácich a diali sa nám tu veru veci. Svojou troškou tomu prispeli aj zaujímavé rozhodnutia arbitrov, ktorí niektoré zákroky posúdili veru iným metrom. Soči po dvoch tretinách odchádzalo do šatne s jednogólovým brejkom, no o všetkom sa predsa len rozhodne v tretej tretine, ktorú bude Slovan začínať svojou presilovkou. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 9:9.

40:00

39:18
    Ignatuškin vyhodil druhý puk pri oslabení zo svojho pásma, Slovan ani túto presilovku nehrá dobre.

38:37
    Kašpar vystrelil po ľade z pravého kruhu, Šikin v rozkľaku pravým betónom puk poslal k mantinelu k modrej čiare.

38:24
    Jalasvaara sa sám sebe čuduje, že musí von, dve minúty za hákovanie aktívneho Miklíka, v závere tretiny tu máme presilovku pre Slovan.

37:51
    Semionov sa osekával s Nagyom, hlavný hru prerušil, vhadzovať budeme pred Šikinom, vylučovať sa v tejto chvíli nebude, aj keď si to domáce publikum žiada.

36:35
    Domáci v plnom počte a emócie pracujú nielen na tribúnach.
    35:46 Maxwell (SOC)

35:46
    Pajgin vystrelil príklepom spoza kruhov od modrej, Brust v pokľaku puk vyrazil pred seba a v dorážke uspel BEN MAXWELL. Asistencia: Zijat Pajgin.

35:06
    Andrej Kosticyn vystrelil z pravej strany od kruhu, Brust puk poslal do rohu klziska, Soči to točí v pásme belasých.

34:35
    Kašpar dostal dve minúty za seknutie a Slovan pôjde do troch, dlhá presilovka pre hostí s výhodou dvoch mužov.

34:09
    Bartovič dostal dve minúty za podrazenie, presilovka pre Soči je tu.

34:00
    Oba tímy s plným počtom hráčov, Bartovič brejkoval po ľavej strane a nedokázal prihrať Surovému.
    33:42 Kašpar (SBA)

33:42
    Slovan bleskurýchlo využil presilovú hru, spoza obrancu z pravého kruhu švihom vystrelil LUKÁŠ KAŠPAR a puk pomedzi betóny Šikina prekĺzol do siete. Asistencia: Cam Barker.

33:29
    Držanie v podaní Bernackija, Slovan bude hrať 31 sekúnd presilovku štyroch proti trom.

33:14
    Jeglič dostal puk na pravú stranu, Žiga s ním nakorčuľoval až k bránkovisku a vystrelil, trafil masku Šikina, arbitri hru prerušili.

32:52
    Tičar potiahol puk do pásma, otočil sa sním na ľavom kruhu a švihom zakončil, Šikin šiel do pokľaku a puk schoval do náručia.

32:00
    Kozák nahodil puk z pravej strany od modrej na Šikina, Dmitrij ho prikryl a strhla sa šarvátka. Maxwell dostal dve minúty za hrubosť a taký istý priestupok v rovnakej dĺžke trestu vymerali arbitri aj pre Skokana. Hráme štyria proti štyrom.

31:31
    Skokan sa zabudol v pásme, domáci tam poslali puk, arbitri túto situáciu posúdili ako úmyselný ofsajd, vhadzujeme pred Brustom.

30:51
    Slovan sa dostal do prečíslenia, Nedorost dostal na ľavú stranu ťažký puk, no dokázal ho v otočke prihrať Valachovi, Juraj vystrelil, bek hostí však puk zblokoval.

29:21
    Od ľavého kruhu sa peknou strelou prezentoval Barker, Šikin puk letiaci tesne nad ľadom lapil do lapačky.

29:15
    Hostia v plnom počte, Slovan svoju tretiu presilovku v zápase využiť nedokázal.

28:21
    Soči poslalo puk až za bránku Brusta, oba tímy prestriedali, pokračuje druhá časť presilovky domácich.

27:54
    Slovan točí hostí v pásme, no streleckú príležitosť na ohrozenie Šikina si ešte nevypracoval.

27:15
    Ščegolkov za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odkorčuľoval na trestnú, ten pobyt tam by sa patrilo mu skrátiť.

27:01
    Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie prežil bez ujmy a hostí k ničomu vážnemu nepustil.

26:44
    Ďalší puk poslal Slovan mimo svoje pásmo, zdá sa, že aj technické problémy sú minulosťou a môžeme sa venovať hre.

25:36
    Kašpar sa dostal do brejku po ľavej strane, prešiel s pukom poza bránku a chcel zasunúť po ľade, Šikin ho pri ľavej žrdi v ľahu na ľade cez lapačku vychytal a puk poslal späť do hry.

25:01
    Skalický dostal trest dve minúty za seknutie, pre Slovan nastávajú krušné chvíle. Brust rozchytaný ešte nie je.

23:09
    Michael Garnett po svojej chybe opustil bránku domácich, medzi žrde sa postaví Barry Brust.
    23:09 Ignatuškin (SOC)

23:09
    Garnett vykorčuľoval za pukom mimo bránku, nerozohral ho dobre a hostia jeho chybu kruto potrestali, puk do opustenej klietky poslal IGOR IGNATUŠKIN. Asistencia: Max Warn.
    22:39 Ščegolkov (SOC)

22:39
    Po peknej individuálnej akcii VADIM ŠČEGOLKOV korčuľujúci sám na Garnetta puk poslal pod brvno Michaelovej bránky. Asistencia: Denis Kazionov.

21:58
    Viedenský nepríjemne narazil hlavou na mantinel za bránkou Šikina, vstal a rozchodil to, Slovan puk v pásme hostí stratil.

20:28
    Jeglič hľadal pukom z pravej strany pred bránkoviskom Nagya, Ladislavovu hokejku puk minul o centimetre, z následnej akcie domácich Nagya vychytal pred bránkoviskom v pokľaku Šikin.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:55.

V prvej tretine sme videli od úvodu vysoké tempo v podaní oboch tímov. Slovan sa ujal vedenia, no hostia zakrátko našli na gól belasých odpoveď. Avšak belasí chceli opäť urobiť radosť svojim fans v aréne a po peknej akcii vsietil Bartovič. Hostia dostali k dospozícii výhodu o dvoch mužov a veru, ľad pred Garnettom sa topil a len vďaka Michaelovi sa zmena skóre neudiala, keď zlikvidoval päť krásnych pukov z hokejok hráčov Soči. Slovan hral tiež dve presilové hry, no nedarilo sa mu v nich. Pomer striel medzi žrde po prvej tretine 7:15.

20:00

19:40
    Ščastlivý si vypýtal puk na pravú stranu, dostal ho tam a spoza kruhu vypálil príklepom, minul však bránku domácich, Garnett zasahovať teraz nemusel.

19:10
    Hostia v plnom počte, Slovan svoju výhodu na dvojgólový brejk neprijal.

18:52
    Druhý puk poslali hostia von cez všetky čiary, Slovan ani túto presilovku dobre nehrá.

18:05
    Až teraz zamkol Slovan hostí v pásme, podarí sa domácim vsietiť presilovkový gól do šatne?

17:10
    Semionov dostal dve minúty za držanie a presilovku si zahrá teraz Slovan.

17:02
    Krásny puk dostal na palicu na pravú stranu Andrej Kosticyn, vypálil z prvej, Garnett ho však vychytal do lapačky.

16:36
    Domáci v plnom počte, Soči to však naďalej točí pred Garnettom.

16:29
    Garnett vyrazil späť do hry ďalšie dva puky z hokejok hráčov od Čierneho mora a podržal belasých v oslabení.

16:04
    Pajgin vystrelil pekný príklep od modrej z pravej strany, Garnett aj tento puk poslal späť do hry, Soči točí Slovan v pásme.

15:25
    Slovan so štyrmi hráčmi, Barker už prišiel svojim pomôcť vymaniť sa spod tlaku hostí.

14:58
    Soči to roztočilo v pásme domácich, svojou krásnou tvrdou strelou príklepom sa spoza kruhov prezentoval Petersson, Garnett šiel do pokľaku a Andreho v službách Soči vychytal.

14:36
    Kašpar za zbytočné seknutie oslabuje svoj tím, Slovan ide do troch, celých 49 sekúnd, ak to prežije.

14:06
    Šikin na striedačke, avízované vylúčenie Kašpara, Soči to točí so šiestimi mužmi pred Garnettom.

13:52
    Puk skončil na tribúne a vhadzovať budeme po pravej ruke Garnetta.

13:41
    Slovan dostal puk do pásma hostí a získal nejaké tie sekundy zo svojho oslabenia, vďaka Bartovič a Surový.

13:25
    Barker vyfasoval dve minúty za podrazenie, Slovan sa bude musieť brániť presilovej hre hostí.

12:20
    Po prerušení hry budeme vhadzovať po pravej ruke Garnetta, publikum po vyrovnávajúcom góle hostí zmĺklo, v tejto chvíli je to však opäť v aréne veselšie.
    11:51 Bartovič (SBA)

11:51
    Miklík na ľavej strane od bránkovej čiary poslal puk za kruh, kde stál nikým nestrážený MILAN BARTOVIČ, ktorý sa oprel do puku a okolo lapačky Šikina puk presvišťal do jeho klietky. Asistencie: Michel Miklík a Ivan Švarný.

11:36
    Miklík prešiel s pukom na hokejke poza bránku hosti, nakorčuľoval na pravú stranu a vystrelil, Šikina na hruškách nenachytal.

10:02
    Petersson svojim pukom po bránkovej čiare z ľavej strany hľadal pred bránkoviskom Skačkova, aj ho našiel, Jevgenij však puk poslal za bránku Garnetta.

09:53
    Skačkov dostal puk na ľavú stranu do voľného priestoru, už už sa chystal na strelu, Mihalik ho na ľavom kruhu čisto odzbrojil a upokojil na sekundy hru na ploche.
    08:53 Denis Kazionov (SOC)

08:53
    Slovan hral celú presilovku a čas po nej pomotano, puku sa v útočnom pásme zmocnili hostia, Kuznecov z ľavej strany od mantinelu poslal puk medzi kruhy a DENIS KAZIONOV z prvej prestrelil Garnetta v bránke belasých. Asistencia: Sergej Kuznecov.

08:31
    Hostia v plnom počte, Slovan ani raz neohrozil Šikina v bránke Soči.

08:15
    S pukom si opäť zahrá Garnett, Soči v defenzívnej činnosti v oslabení na výbornú.

07:56
    Slovan nehrá presilovku dobre, teraz sa pri prechode do útočného pásma previnil zakázaným uvoľnením, a to by sa pri presilovke nemalo stať.

07:25
    Opäť hostia puk poslali aspoň do stredného pásma, Slovan nevie zamknúť Soči v jeho obrannom pásme.

07:00
    Soči druhý puk v oslabení poslalo von z pásma, Slovan stráca sekundy zo svojej presilovej hry.

06:31
    Mamašev sekol Viedenského pri jeho akcii smerom na Šikina, právom dostal dve minúty, presilovka pre Slovan.

05:56
    Kuznecov strelou spoza modrej preveril Garnetta, Michael cez vyrážačku puk poslal na pravú stranu klziska, kde sa ho zmocnili domáci a upokojili situáciu na hracej ploche.

05:30
    Sersen vybojoval puk v strednom pásme, nakorčuľoval s pukom do pásma hostí a príklepom tvrdo vystrelil od ľavého kruhu, Šikin v pokľaku puk schoval medzi betóny.

03:52
    Nedorost vystrelil príklepom spoza ľavého kruhu, škoda, že minul priestor bránky hostí, Soči vyráža do akcie.
    03:32 Miklík (SBA)

03:32
    Aréna v Bratislave sa dnes po prvýkrát raduje, puk z hokejky Bartoviča sa zabudol na ľavom kruhu, kde nakorčuľoval MICHEL MIKLÍK a svojou strelou nedal Šikinovi v bránke hostí najmenšiu šancu. Asistencie: Milan Bartovič a Tomáš Surový.

02:58
    Barker vysunul pukom do rohu klziska Nagya, Ladislav puk rozohral a Slovan držal chvíľku hostí v pásme, akcia belasých skončila nahodeným pukom spoza bránky do bránkoviska v podaní Nagya, Šikin ho vychytal.

01:15
    Začali sme od úvodu vo vysokom tempe, Slovan sa teraz pripravil o pásmo, oba tímy striedajú počas hry, do akcie pôjdu hostia.

00:30
    Na druhej strane sa do príležitosti dostal Bartovič, aj Šikin bol pozorný a puk poslal späť do hry, zmena skóre sa neudiala.

00:18
    Andrej Kosticyn preveril pozornosť Garnetta, keď mu puk poslal do náručia z ľavej strany od kruhu.

00:01

Na ľadovej ploche už máme tím hostí, počkáme si na príchod domácich, vypočujeme si hymny oboch krajín a všetko bude prichystané k úvodnému buly zápasu.
    Najproduktívnejší hráč v tejto sezóne v domácom drese sa poctivo pripravuje na dnešný zápas, Cam Barker

Príjemný večer vám želám z Arény Ondreja Nepelu, na ľadovej ploche prebieha rozkorčuľovanie v plnom prúde, hostia dnes nastúpia na zápas v bielomodrej kombinácii farieb, domáci v modrých dresoch. V klietke domácich sa nám dnes predstaví Michael Garnett, na striedačke mu bude kryť chrbát Barry Brust. V tíme hostí sa od úvodu postaví medzi tri žrde Dmitrij Šikin, pripravený zasiahnuť do hry bude Konstantin Barulin.

HC Slovan Bratislava:

Garnett (Brust) – Barker, Sersen (A), Valach, Mihalik, Švarný, Luža, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Bartovič (A), Surový (C), Miklík – Kašpar, Viedenský, Nedorost – Skalický, Lušňák, Skokan

HK Soči:

Rozhodca:

Komarov, Safiullov – Goľak, Misiur.

HC Slovan sa po štvorzápasovom tripe na ktorom vybojoval celkom 4 body, predstaví pred domácim publikom v stredu večer, keď bude hostiť HK Soči. Po zápase so Soči, sa pred reprezentačnou prestávkou, predstaví svojim fans ešte v piatok, keď do Bratislavy zavíta Lokomotiv Jaroslavľ.

Soči je prístavným a kúpeľným mestom s viac ako 330.000 obyvateľmi. Leží na brehu Čierneho mora a medzi kuriozity sa radí predovšetkým svojou dĺžkou. Soči je dlhé 145 km a tiahne sa od pobrežia Čierneho morapo úpätie Kaukazu. Soči vstúpilo do histórie športu ako usporiadateľ Zimných olympijských hier, ktoré organizovalo na jar v uplynulom roku.

Hokejový tím HK Soči vznikol pred dvomi rokmi, v roku 2014. Vo svojom prvom účinkovaní v siedmej sezóne KHL neodštartoval práve najlepšie, no všetko sa to zlomilo začiatkom novembra a nováčik sa kvalifikoval do play-off súťaže. V prvom kole však bol nad jeho sily silný CSKA Moskva, ktorý postupoval ďalej po sérii 4:0 na zápasy a Soči v konečnom pelotóne klubov KHL zaknihovalo krásne 13. miesto.

Modro-červeno-biely dres HK Soči obliekajú predovšetkým domáci hráči z Ruskej federácie, tím je doplnený o dvoch hráčov z Fínska, po jednom hráčovi majú zastúpenie Kanada, USA a Švédsko. Domáce zápasy HK Soči hráva v Arene Boľšoj, ktorá má kapacitu 12.000 divákov. Hlavným trénerom mužstva je domáci lodivod Vjačeslav Gennadevič Bucajev.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal HK Soči z 39 zápasov 65 bodov, HC Slovan odohral o jeden zápas viac a získal celkom 55 bodov. V tabuľke formy zaznamenali hostia 11 bodov za 3 víťazstvá v riadnom hracom čase a 2 prehry po predĺžení. HC Slovan má v tejto tabuľke zapísaných 7 bodov, za 2 víťazstvá v riadnom hracom čase a 1 prehru po predĺžení. V uplynulej sezóne sa obaja aktéri stretli vo vzájomnom meraní síl dvakrát, v oboch zápasoch uspel klub zo Soči. Na domácom ľade zvíťazil 4:1, v Bratislave po záverečnom klaksóne svetelná kocka ukazovala výsledok 3:5.

Najproduktívnejším hráčom v tíme domácich je obranca Cam Barker s 27 kanadskými bodmi (8+19), v závese sa drží Lukáš Kašpar s 24 bodmi (8+16). V tíme hostí je doposiaľ najproduktívnejší Andre Petersson s 24 kanadskými bodmi (13+11), na chrbát mu dýcha Iľja Krikunov s 19 kanadskými bodmi (5+14). Gólman domácich Barry Brust disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 90,5% úspešnosťou zásahov s priemerom 2,42 gólov na zápas, Michael Garnett s 90,9% úspešnosťou drží priemer 2,67 gólov na zápas. Na druhej strane Konstantin Barulin s 93,0% úspešnosťou zásahov pri priemere 2,07 gólov na zápas, Andrej Gavrilov91,5% úspešnosť zásahov s priemerom 2,11 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub HK Soči a onlajny.eu vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujú aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 4. Miklík (Bartovič, Surový), 12. Bartovič (Miklík, Švarný), 34. Kašpar (Barker), 47. Viedenský (Mihalik, Nedorost) – 9. Kazionov (Kuznecov), 23. Ščegolkov (Kazionov), 24. Ignatuškin (Warn), 36. Maxwell (Pajgin), 48. Krikunov (Ignatuškin, A. Kosticyn)

HC Slovan Bratislava: Garnett (24. Brust) – Barker, Sersen (A), Valach, Mihalik, Švarný, Luža, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Bartovič (A), Surový (C), Miklík – Kašpar, Viedenský, Nedorost – Skalický, Lušňák, Skokan
    HK Soči: Šikin (Barulin) – Semionov (C), Bernackij, Jalasvaara, Pajgin, Kuznecov, Mamašev, Malevič – Krikunov, Ignatuškin (A), A. Kosticyn – Skačkov, Maxwell (A), Petersson – Warn, Sčastlivý, Anisin – Ščegolkov, Dmitrij Kazionov, Denis Kazionov

Rozhodca: Komarov, Safiullov – Goľak, Misiur

Diváci: 9.108