Hokejová Liga mistrů – odvety čtvrtfinále (kon.)
Hokejová Liga mistrů – odvety čtvrtfinále

cz Utorok 08.12.2015, 13:00Hokejová Liga Majstrov

Poslední dnešní zápas je u konce. Frölunda je posledním postupujícím!

Souboj Frölundy s Luleou bude muset rozhodnout prodloužení!

Luleå snižuje na 4:5! Johan Harju využil početní výhodu!

Frölunda kráčí za postupem. V závěru druhé třetiny využil početní výhodu Spencer Abbott a domácí vedou již 5:3!

Davos již takřka typickým způsobem docílil třetí branky a má k postupu mnohem blíže! Autorem gólu z úniku při oslabení je Andres Ambühl.

Johan Sundström otevírá skóre zápasu Frölundy s Luleou! Domácí vedou 1:0.

Asplund byl jediným úspěšným střelcem v nájezdech a Rauma postupuje do semifinále!

Skellefteå po třiadvaceti vteřinách hry ve druhé třetině snižuje na rozdíl jedné branky!

TPS čtyři minuty před koncem vyrovnává na 1:1. Celkové skóre je 4:4!

Přetahovaná v Oulu pokračuje!

Branky a nahrávky: 1. Junttila (Laatikainen, Ikonen), 2. Hakanpää (Aaltonen, Junttila), 47. Junttila, 49. Nutivaraa (Junttila, Aho) – 48. Suomela (Seppala, Sailio).

Kärpät Oulu 2:0 Espoo Blues

Začátek jako z říše snů! Domácí během dvou minut vymazali vedení Blues z úvodního zápasu...

Branky a nahrávky: 1. Junttila (Laatikainen), 2. Hakanpaa (Aaltonen, Junttila).

Již za patnáct minut začínají úvodní dva duely dnešního dne!