Tatran – Ostrava 9:6 (kon.) | Bulldogs – Bohemians 6:5 (po pr.) | Vítkovice – Královské Vinohrady 11:4 (kon.)
Otrokovice – Mladá Boleslav 6:7 (kon.) | Sparta – Chodov 4:7 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
6:7 (2:1, 2:2, 2:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 06.12.2015, 18:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga (CZ) • 13. kolo

59:10
    Dnešní utkání sleduje 340 diváků.

54:37
    Zbytečné vyloučení má teď na svědomí domácí modla Jaroslav Vaněk za nesportovní chování a Mladá Boleslav bude mít dvě minuty přesilovku.

54:37
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pěknou střelou k tyči se prosazuje JAN NATOV. Asistence: Petr Krzyžanek.

51:50
    To byla rychlá odpověď a zase máme vyrovnaný stav. Autorem branky je JAN NATOV. Asistence: Jiří Curney. Stav utkání: 6:6.

51:37
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    V otrokovické hale vypukla obrovská radost. To když se míček z hole mladoboleslavských odrazil k osamocenému MARTINU NAGYMU. Bez asistence. Stav utkání: 6:5.

49:16
    Tak to bylo rychlé využití přesilovky. Vyrovnávací branku střílí JIŘÍ CURNEY. Asistence: Petr Novotný. Stav utkání: 5:5.

49:15
    Šance na vyrovnání pro hostující tým. Trest dvě minuty dostává Václav Večeřa za blokování hole.

48:10
    Otrokovice jdou opět do vedení. Uhrinovský skvěle našel čepel JAROSLAVA VAŇKA, který se trefuje a přidává svou druhou branku v zápase. Asistence: Lukáš Uhrinovský. Stav utkání: 5:4.

43:19
    A následuje přesilovka pro Pantery. Dvě minuty dostává Jan Jelínek za blokování hokejky.

43:19
    K trestnému střílení se postavil Karel Ťopek, ten ale trefuje pouze břevno.

43:19
    Vaňkovu střelu Koráb vyrazil jen před sebe, kde byl při dorážce faulován Petřík. Nařízeno je trestné střílení.

41:30
    A máme vyrovnáno. Do otrokovické brány dorážel míček JIŘÍ BOUŠKA. Asistence: Tomáš Kadlec. Stav utkání: 4:4.

35:40
    Otrokovice využívají početní výhodu a opět se tak ujímají vedení. Další pěkná kombinace. Tentokrát Ťopek našel JAROSLAVA VAŇKA a ten se nemýlil. Asistence: Karel Ťopek. Stav utkání: 4:3

34:10
    Další vyloučení hostujícího týmu. Na dvě minuty za bránění ve hře si jde na trestnou lavici odpočinout Tomáš Novák.

33:07
    A v Otrokovicích je opět veselo! Hezká kombinace domácích končí brankou. Po exkluzivní nahrávce Jaroslava Vaňka se trefuje LUKÁŠ UHRINOVSKÝ. Asistence: Jaroslav Vaněk. Stav utkání: 3:3

23:11
    Boleslav se poprvé v zápase ujímá vedení. Do branky Otrokovic se trefuje JIŘÍ CURNEY. Asistence: Jan Jelínek. Stav utkání: 2:3.

22:37
    Teď se potvrdilo známe pravidlo "nedáš – dostaneš". Po šanci domácích se na druhé straně prosazuje JOSEF PLUHAŘ. Asistence: Petr Salát. Stav utkání: 2:2

21:00
    Martin Krchňáček byl teď v obrovské šanci sám před Korábem. Trefuje ale jen tyč.

19:59
    Tak to je pro Pantery těžká rána. Jedinou vteřinu před koncem úvodní části se v ponechané výhodě prosazuje TADEÁŠ CHROUST. Asistence: Jiří Curney. Stav utkání: 2:1

17:34
    Panteři budou hrát přesilovku 5 proti 3. Za nedovolené vrážení odchází na trestnou Petr Krzyžanek.

16:36
    Trest dvě minuty za bránění ve hře dostává hráč Mladé Boleslavi Josef Pluhař.

10:22
    Vypadá to, že domácí útočník DAVID HRDINA je dnes při chuti. Svou druhou brankou zvyšuje stav utkání na 2:0. Asistence: Martin Nagy.

03:43
    Panteři se radují. Skóre zápasu hezkým zakončením do pravého horního růžku otevírá DAVID HRDINA. Asistence: Martin Nagy. Stav utkání: 1:0.

David Máčala

Góly a asistencie: 4. Hrdina (Nagy Ma.), 11. Hrdina (Nagy Ma.), 34. Uhrinovský (Vaněk), 36. Vaněk (Ťopek), 49. Vaněk (Uhrinovský), 52. Nagy Martin – 20. Chroust Tadeáš (Curney), 23. Pluhař (Salát), 24. Curney (Jelínek), 42. Bouška Jiří (Kadlec), 50. Curney (Novotný), 52. Natov (Curney), 55. Natov (Krzyžanek)

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič, (Malina) – Volek, Vaněk, Uhrinovský, Krchňáček P., Ťopek, Němeček, Večeřa, Jurčík, Kostka, Nagy Ma., Kováč, Nagy Mi., Graclík, Sovják, Krchňáček Ma., Kořený, Petřík, Hrdina
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych, (Koráb) – Novák, Bouška P., Novotný, Ekl, Salát, Chroust To., Chroust Ta., Bouška J., Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek, Curney, Krzyžanek, Natov, Fojta

Rozhodca: Filip Drápal a Jakub Pospíšil