Bayern – Hertha 2:0 (kon.) | Brémy – Hamburger 1:3 (kon.) | Hannover – Ingolstadt 4:0 (kon.)
Hoffenheim – Mönchengladbach 3:3 (kon.) | Mainz – Frankfurt 2:1 (kon.)
Hannover 96
4:0 (3:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 28.11.2015, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Nemecká Bundesliga • 14. kolo

Zápas v Hannoveri sa skončil. Hlavný rozhodca napriek striedaniam nenadstavil v druhom polčase ani minútu, no hráči Ingolstadtu vôbec neprotestovali. Druhé dejstvo prinieslo veľmi slabý futbal, potešil iba gól Becha v 85. minúte, ktorým domáci zvýšili na 4-0.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:19:19)

90

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu má brankár Zieler, ktorý počas celého druhého polčasu iba zbiera lopty, ktoré preňho nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo.

89
    Akcia Ingolstadtu končí neúspešne, pretože Cohen nenašiel v domácej 16ke žiadneho spoluhráča, a loptu má brankár Zieler.

88
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Hostia začínajú novú akciu pomalou rozohrávkou na vlastnej polovici. Už sa naozaj nie je kam ponáhľať.

87
    Domáci teda v závere dnešného zápasu upravili stav stretnutia na 4-0. Hostia si dnes nič iné nezaslúžia, pretože s predvedeným výkonom by mali problémy aj v slovenskej lige.

86
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Sané, a nahradí ho Felipe.
    85. Uffe BECH - 4:0

85
    Hannover dal gól! Obranca Levels poslal loptu na kopačky UFFEHO BECHA, ktorý išiel sám na bránu, a z niekoľkých metrov prekonal brankára Özcana.

84
    Domáci predviedli dobrú akciu, ale Karaman nenašiel v 16ke hostí žiadneho spoluhráča, a tak sa táto možnosť skončila bez ohrozenia brány.

83
    Hra sa znova presunula do stredu ihriska, kde oba tímy bojujú o loptu.

82
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Sobiech, a nahradí ho Benschop.

81
    Karaman sa ocitol vo veľmi dobrej príležitosti, ale na hranici 16ky Ingolstadtu si loptu nedokázal spracovať, a tá mu ušla až k brankárovi Özcanovi.

80
    Po faule na Rogera zahrávali hostia priamy kop pri vlastnej 16ke. Domáci kontrolujú hru, a okrem taktických faulov v strede ihriska predvedú niekedy aj úplne zbytočné fauly na útočnej polovici.

79
    Gülselam vidí žltú kartu po faule na Rogera.

78
    Dnešný zápas rozhodne nemožno zaradiť medzi top stretnutia mesiaca, ale najmä prvý polčas ponúkol tri góly a niekoľko ďalších dobrých príležitostí. Druhé dejstvo prináša bránenie Hannoveru, a totálnu neschopnosť Ingolstadtu v útoku.

77
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Leckie, a nahradí ho Cohen.

77
    Do 16ky Ingolstadtu smeroval pomerne dobrý center, ale pred Sobiechom zachraňoval brankár Özcan.