Barcelona – Sociedad 4:0 (kon.) | Atlético Madrid – Espanyol 1:0 (kon.) | Malaga – Granada 2:2 (kon.)
Las Palmas – La Coruña 0:2 (kon.) | Vigo – Gijón 2:1 (kon.)
Celta Vigo
2:1 (1:0)
Sporting Gijón
Sobota 28.11.2015, 22:05 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 13. kolo

Hoci Celta prišla o svoje vedenie a značná časť druhého polčasu patrila Sportingu, nakoniec dokázala potvrdiť rolu favorita a do tabuľky si pripísala tri body. O víťazný gól sa v 84. minúte postaral šťastný strelec Nolito, ktorý ťažil z katastrofálneho odkopu brankára Sportingu.

Z mojej strany je to na dnes všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok dnešného večera i celého víkendu. Dočítania! (23:58:42)

90+2

90+2
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Fabián Orellana, prichádza Josep Señé.

90+1
    Žltú kartu dostáva Pablo Hernández (Celta Vigo).

90
    Nad rámec druhého polčasu boli pridané dve minúty. Presne toľko majú hráči Sportingu ešte k dispozícii na vyrovnanie.

90
    Riadny hrací čas duelu sa naplnil.

88
    Fabiano Orellana mohol svojim druhým gólom v zápase definitívne rozhodnúť o osude stretnutia, pri brankárovi Sportingu však stáli všetci svätí, keď lopta opečiatkovala brvno!

86
    Domáci sa s rozohrávkou rohového kopu určite nebudú ponáhľať.
    84. NOLITO - 2:1

84
    Celta Vigo dalo gól! Pár minút pred koncom zápasu sa Celte Vigo podarilo prinavrátiť vedenie na svoju stranu, o čo sa velikánskou hrubicou postaral hosťujúci brankár Cuéllar, ktorý v snahe odkopnúť loptu len nastrelil NOLITA a od toho sa lopta dostala do siete!

80
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Jony, prichádza Juan Muñiz.

79
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza John Guidetti, prichádza Iago Aspas.

77
    Álvarez včas opustil svoju svätyňu a dokázal odvrátiť loptu do bezpečia. Dobré čítanie hry v podaní brankára Celty Vigo.

76
    Súperi majú k dispozícii poslednú zhruba trištvrte hodinu na to, aby naklonili misky váh na svoju stranu. Druhý polčas sa do týchto chvíľ nesie v réžii Sportingu.

73
    Sporting mal k dispozícii rohový kop, obrana Celty Vigo ho dokázala odvrátiť.

71
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Dani Ndi, prichádza Pablo Pérez.

68
    Domáci sa snažili kontrovať, avšak po nedovolenom zákroku stratili loptu z držania.

65
    Tím Gijón práve strelil gól! Druhopolčasová iniciatíva Sportingu Gijón bola korunovaná vyrovnávajúcim gólom. Hosťujúci tréner si môže mädliť ruky, prvé striedanie v zápase mu vyšlo vskutku znamenite. CARLOS CASTRO bol na ihrisku zhruba minútu, keď sa dostal do samostatného nájazdu na bránu Celty a brankára Álvareza podarenou strelou ľavačkou pekne obstrelil!