Buffalo – Nashville 2:3 (kon.) | NJ Devils – Columbus 1:2 (kon.) | NY Rangers – Montreal 1:5 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 4:3 (po pr.) | Washington – Winnipeg 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 4:1 (kon.)
Minnesota – Vancouver 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – LA Kings 2:1 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Philadelphia 3:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 4:2 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:5 (kon.)
San Jose – Chicago 2:5 (kon.)
New York Rangers
1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
Montreal Canadiens
cz Štvrtok 26.11.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

56:20
    Vylučovat se bude také na straně Canadiens. Nathan Beaulieu už sedí na trestné lavici za krosček.

50:02
    Oscar Lindberg putuje za katr za nedovolené bránění. Přidají hráči Montrealu šestý gól?

49:06
    Tohle už bylo na brankářskou jedničku New Yorku moc! Henrik Lundqvist přepouští své místo v bráně Anti Raantovi.
    49:06 Max PACIORETTY - 1:5

49:06
    Montreal právě vstřelil branku!
    Pátý gól v sítí Rangers!! Krásnou kombinaci rozjel přihrávkou po mantinelu do rohu hřiště Tomáš Plekanec, kde našel Alexe Galchenyuka, který z první přihrával před bránu na MAXE PACIORETTYHO, který překonal Lundqvista popáté. Asistence: Alex Galchenyuk, Tomáš Plekanec

48:48
    Mats Zuccarello dostává dvě minuty za podražení P. K. Subbana. Je zde šance pro Montreal navýšit skóre.

47:58
    Další obrovský závar před bránou New Yorku. Jeden z hostujících útočníků dostal puk mezi kruhy, naznačil střelu, načež ho Lundqvist vytlačil dobrým vyjetím za bránu. Akce však pokračovala a puk se dostal ke Galchenyukovi, který proti kotouči jen nastavil hokejku a brankář Newyorčanů se opět vyznamenal.

45:52
    V další obrovské šanci byl znovu Lindberg. Na Condona ale opět nevyzrál.

42:22
    Nathan Beaulieu se řítil sám na Henrika Lundqvista, ale proti jeho střele zápěstím se vytáhl švédský brankář skvělým zákrokem lapačkou.

42:06
    Newyorčané mohli bleskurychle snížit! Oscar Lindberg pálil z vyložené pozice, ale Mike Condon se uvedl skvělým zákrokem.
    41:29 Alex GALCHENYUK - 1:4

41:29
    Tak to je tvrdá rána pro New York! Další nepřesnou přihrávku zachytil ve středním pásmu ALEX GALCHENYUK, který vjel do pásma, poté se pokusil o přihrávku, kotouč se však k němu odrazil zpátky a následně prostřelil brankáře Rangers. Bez asistence.
    40:17 Devante SMITH-PELLY - 1:3

40:17
    I nástup do třetí třetiny se hostům podařil! Chybu v rozehrávce využil Tomáš Plekanec, jenž poslal kotouč na DEVANTA SMITHE-PELLYHO, který si vybruslil z rohu kluzistě a bekhendem zasunuje puk za Lundqvista. Asistence: Tomáš Plekanec.

40:01
    V bráně Canadiens dochází ke změně. Carey Price je nahrazne Mikem Condonem!!
    37:42 Rick NASH - 1:2

37:42
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky! Ryan McDonagh obdržel kotouč na modré čáře, vystřelil zápěstím a jeho pokus se před bránou otřel snad o výstroj RICKA NASHE, kterému je tak trefa připsána. Asistence: Ryan McDonagh, Derick Brassard.

37:00
    Další příležitost pro newyorské hráče. Alex Galchenyuk je poslán na trestnou lavici za nedovolené bránění.

33:10
    Andrej Markov se provinil proti pravidlům. Zahákoval Ricka Nashe a odsedí si za to dvě minuty.

31:20
    Skvelý Price drží zatím nulu na svém kontě!! Nyní Neworčané pořádně zatopili montrealské obraně. Postupně pálili Yandle a Zuccarello, ale brankář Canadiens si se všemi pokusy poradil.

29:33
    Tomáš Plekanec oslabuje svůj tým. Je potrestán menším trestem za podražení.

28:45
    Pěkná akce v podání Rangers. Jesper Fast obdržel přihrávku na levou stranu, odkud přihrával před bránu na Oscara Lindberga. Jeho přihrávku však na poslední chvíli zastavil Price svou holí. Kdyby tak neučinil, tak by na Lindberga čekala odkrytá klec Canadiens.

25:43
    Hosté se dlouho nemohli propracovat k vážnějšímu ohrožení branky New Yorku. Až v závěru z dobré pozice pálil Subban, ale strážce newyorské svatyně jeho pokus pokryl ve svých chráničích.

23:46
    Oscar Lindberg si půjde odpočinout na dvě minuty za sekání. Další přesilová hra pro Canadiens.
    22:25 Devante SMITH-PELLY - 0:2

22:25
    Montrealu se opět povedl vstup do třetiny! Nahozený puk si za bránou našel Max Pacioretty, který jej naservíroval před bránu na DEVANTA SMITHE-PELLYHO, který překonává Lundqvista podruhé. Asistence: Max Pacioretty, Tomáš Plekanec.

20:18
    Max Pacioretty se bleskově po začátku druhé třetiny dostal do dobré pozice, ale jeho střelu přes obránce chytá Henrik Lundqvist.

19:57
    Vyrovnat mohl Derick Brassard, ale i jeho pokus kryje zatím bezchybný Carey Price.

18:02
    Price odolal tvrdé střele McDonagha i následné skrumáži před svou bránou.

17:09
    Za nedovolené bránění vůči Jesperu Fastovi půjde pykat na trestnou lavici Dale Weise. Bude se tak chvíli hrát 4 na 4.

15:19
    A máme zde první přesilovou hru utkání, kterou si zahraje Montreal. Dan Boyle si odsedí menší trest za podražení.
    04:45 Sven ANDRIGHETTO - 0:1

04:45
    Canadiens se v úvodu utkání ujímají vedení. Střelu Subbana od modré se pokusil tečovat Eller, ale jeho pokus se odrazil přímo ke SVENU ANDRIGHETTOVI, který bekhendem překonává Lundqvista. Asistence: Lars Eller, P. K. Subban.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 38. Nash (McDonagh, Brassard) – 5. Andrighetto (Eller, Subban), 23. Smith-Pelly (Pacioretty, Plekanec), 41. Smith-Pelly (Plekanec), 42. Galchenyuk, 50. Pacioretty (Galchenyuk, Plekanec)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi (A), McDonagh (C), Boyle, Staal, Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stepan (A), Kreider – Fast, Lindberg, Miller – Stalberg, Stoll, Moore
    Montreal Canadiens: Price (Condon) – Subban (A), Markov, Petry, Jemelin, Beaulieu, Gilbert – Smith- Pelly, Plekanec (A), Pacioretty (C) – Andrighetto, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Sjomin, Flynn, Byron

Rozhodca: Romasko, Kowal – Devorski, Cvik

Diváci: 18.006