Togliatti – Petrohrad 2:3 (po pr.) | Kazaň – S.Moskva 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 4:5 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Soči 2:5 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 0:3 (kon.)
HC Dinamo Riga
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavľ
cz Štvrtok 26.11.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:50:19)

Statistiky

Střely na branku: 18:25
    Zákroky brankářů: 22:18
    Vyhraná vhazování: 19:25
    Trestné minuty: 29:8

Utkání je u konce a body si připisuje favorit utkání, Lokomotiv Jaroslavl. Hosté i ve třetí třetině dali jeden gól, o ten se ve 49. minutě postaral Koňkov a uzavřel tak výsledek dnešního zápasu. Výhra je to zasloužená, Lokomotiv byl dnes aktivnější, důraznější a hlavně přesnější.

59:55
    Hosté vyhodili, puk skončil těsně vedle opuštěné branky.

59:34
    Riga hraje v šesti mačká soupeře, ale chybí tomu střelba.

59:17
    Oddechový čas si nyní bere trenér Lokomotivu Jaroslavl.

58:47
    Hosté se v oslabení dostali do útoku a Sedláček se musel hodné otáčet. Doráželi na něj Krasnovskyj a Polunin, ten dokonce dostal puk i do branky, rozhodčí však gól neuznali. Zřejmě ztratili puk z dohledu a odpískali.

58:30
    Domácí si berou oddechový čas.

58:30
    Ještě jedno vyloučení, Sergej Koňkov fauloval Sotnijekse a dostal dvě minuty za podražení.

57:50
    Riga by ráda dala alespoň jeden gól, na levém křídle se do střelecké pozice nedostal Skvorcovs.

57:01
    Enlund posunul na volného Grigorjeva, ten okamžitě přihrával k útočnému pásmu.

56:11
    Indrašis neprošel okolo levého mantinelu, puku se zmocnili hosté.

55:18
    Utkání sleduje 7 141 diváků.

54:50
    Lokomotiv v útočném pásmu, už se ale hosté do brankoviště tak netlačí.

53:32
    Na Murygina nevyzrál ani Pavlovs, vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.

52:55
    Kulda měl k ruce Skvorcovse, jenže ani ve dvojici nedokázali překonat dobře bránící tým Lokomotivu Jaroslavl.

51:49
    Před Sedláčkem se objevil Ljubuškin a už to vypadalo, že se mu českého gólmana podaří překonat. Zblízka ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.

50:41
    Hosté hrají naprosto v pohodě, další střelecký pokus si připsal Gorochov.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 12. Mosaljov (Kronwall, Apalkov), 27. Polunin (Kraskovskyj), 49. Koňkov (Kartajev, Galimov)

HC Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Sotnijeks, Cibulskis, Redlihs, Kundrátek, Seigo, Galvinš, Jass – Saulietis, Džerinš, Skvorcovs – Darzinš (C), Pavlovs, Indrašis – Leino, Redlihs, Mejja – Kulda, Razgals, Bicevskis.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Murygin (Krasotkin) – Kronwall (C), Hersley, Gavrikov, Ljubuškin, Grigorjev, Gorochov, Koledov – Apalkov, Kontiola, Mosaljov – Loktjonov, Novotný, Enlund – Galimov, Kartajev, Koňkov – Kraskovskyj, Korškov, Polunin – Sigarjov.

Rozhodca: Jevgenij Gamalej, Sergej Misjur – Daniel Konc, Alexej Medveděv