Togliatti – Petrohrad 2:3 (po pr.) | Kazaň – S.Moskva 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 4:5 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Soči 2:5 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 0:3 (kon.)
HC Dinamo Riga
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavľ
cz Štvrtok 26.11.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

59:17
    Oddechový čas si nyní bere trenér Lokomotivu Jaroslavl.

58:30
    Domácí si berou oddechový čas.

58:30
    Ještě jedno vyloučení, Sergej Koňkov fauloval Sotnijekse a dostal dvě minuty za podražení.
    Sergej KOŇKOV - 0:3

48:57
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    A tak udeřilo na druhé straně. Hosté podnikli rychlou akci, přečíslili obranu Rigy a SERGEJ KOŇKOV dostal ideální pas na okamžitou střelu. Sedláček se nestačil přemístit a mohl jen smutně vytáhnout puk ze své branky. Asistence: Vladislav Kartajev, Emil Galimov.

48:01
    Ve slibné šanci se ocitl Indrašis, vyjel si zpoza branky a v pádu se snažil zasunout puk za Murygina. Neuspěl.

45:59
    Hosté se dostali do brejku dvou na jednoho, Polunin přihrával na zadní tyčku, jeho spoluhráč ale nabízený puk nezasáhl. Sedláček si mohl oddechnout.

35:45
    Rozhodčí ale přerušili hru a budou vylučovat. Dvě minuty za hákování dostal hostující Emil Galimov.

34:46
    Tohle už rozhodčí nemohli nechat bez trestů a tak poslali na trestnou lavici po jednom hráči na každé straně. Za domácí byl vyloučen Tomáš Kundrátek, u hostů Patrik Hersley. Oba za hrubost.
    Alexander POLUNIN - 0:2

26:19
    Hosté jdou do dvoubrankového náskoku, v levém kruhu se puku zmocnil ALEXANDER POLUNIN a svižnou střelou pod břevno překvapil Sedláčka. Asistence: Pavel Kraskovskyj
    Denis MOSALJOV - 0:1

11:35
    Přesilovka je využitá, hosté jdou do vedení. Na pravé straně si od mantinelu sjel Kronwall, vystřelil a před Sedláčkem tečoval střelu DENIS MOSALJOV. Sedláčkovi propadl puk mezi chrániči a doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Staffan Kronwall, Daniil Apalkov.

09:29
    Karpars Saulietis dostal za vražení zezadu 5 minut + do konce utkání! Je tu dlouhá přesilovka Jaroslavle. Šarvátka zůstala bez trestu.

09:29
    Dlouho nám ale hra v pěti nevydržela, neboť u mantinelu se strhla docela svižná šarvátka. Momentem, který ji odstartoval, byl Saulietisův faul na Gavrilova.

08:11
    Hosté se radovali z gólu, nejvíce Apalkov, rozhodčí ale ukazují, že branka neplatí pro postavení hráče v brankovišti!

06:58
    Nyní si přesilovku zahrají hosté, protože dvouminutový trest za podražení dostal Krisjanis Redlihs.

04:48
    Je tu první přesilovka domácího týmu, dvě minuty za vražení na hrazení dostal Emil Galimov.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 12. Mosaljov (Kronwall, Apalkov), 27. Polunin (Kraskovskyj), 49. Koňkov (Kartajev, Galimov)

HC Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Sotnijeks, Cibulskis, Redlihs, Kundrátek, Seigo, Galvinš, Jass – Saulietis, Džerinš, Skvorcovs – Darzinš (C), Pavlovs, Indrašis – Leino, Redlihs, Mejja – Kulda, Razgals, Bicevskis.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Murygin (Krasotkin) – Kronwall (C), Hersley, Gavrikov, Ljubuškin, Grigorjev, Gorochov, Koledov – Apalkov, Kontiola, Mosaljov – Loktjonov, Novotný, Enlund – Galimov, Kartajev, Koňkov – Kraskovskyj, Korškov, Polunin – Sigarjov.

Rozhodca: Jevgenij Gamalej, Sergej Misjur – Daniel Konc, Alexej Medveděv