Kazaň – Sion 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Dortmund 1:0 (kon.) | Minsk – Plzeň 1:0 (kon.)
Lazio – Dnipropetrovsk 3:1 (kon.) | Rosenborg – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Lisabon 2:4 (kon.)
Besiktas – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Bazilej – Fiorentina 2:2 (kon.) | Belenenses – Lech Poznań 0:0 (kon.)
Monaco – Anderlecht 0:2 (kon.) | Karabach – Tottenham 0:1 (kon.) | Schalke – APOEL 1:0 (kon.)
Sparta Praha – Asteras 1:0 (kon.) | Alkmaar – Partizan 1:2 (kon.) | Augsburg – Bilbao 2:3 (kon.)
Molde – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Celtic – Amsterdam 1:2 (kon.) | Liverpool – Bordeaux 2:1 (kon.)
Solún – Qäbälä 0:0 (kon.) | Légia Varšava – Midtjylland 1:0 (kon.) | Brugge – Neapol 0:1 (kon.)
Villarreal – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Braga – Liberec 2:1 (kon.) | Marseille – Groningen 2:1 (kon.)
Club Bruggy KV
0:1 (0:1)
SSC Neapol
Štvrtok 26.11.2015, 21:05 • Jan Breydel Stadion (Bruggy) • Európska liga • Skupina D

Zápas v Bruggách sa skončil. V druhom polčase gól nepadol, a tak dnešný duel vyhrávajú hráči Neapola, ktorí o svojom víťazstve rozhodli v 41. minúte po góle Chiricheşa. Druhé dejstvo prinieslo podobný obraz hry aký sme videli v tom prvom. Neapol bol lepším tímom a zaslúžene si z Belgicka odváža 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:57:42)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Loptu majú hráči Neapola, ktorí ju držia v strede ihriska a zbierajú cenné sekundy.

90+2
    Nadstavený čas prináša iba súboje o loptu v strede ihriska, a niekoľko faulov domáceho tímu.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. V Bruggách sa hraje smutný zápas bez divákov, ale to zrejme príliš nevadí hráčom Neapola, ktorí si s najväčšou pravdepodobnosťou odnesú z Belgicka 3 body za víťazstvo.

89
    Ani posledné minúty dnešného zápasu neprinášajú tlak domáceho tímu. Vossen fauloval Lópeza, a Neapol získava priamy kop v strede ihriska.

88
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza kapitán Simons, a nahradí ho Pereira.

87
    Izquierdo sa ocitol v ofsajde, a tak sa končí ďalšia akcia domáceho tímu. Loptu získavajú hráči Neapola, ktorí v Bruggách vyhrávajú od 41. minúty po góle Chiricheşa.

86
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, ale hostia ostávajú na útočnej polovici.

85
    Výborná akcia Neapola, ale po prihrávke od Maggia sa v domácej 16ke nepresadil Hysaj, ktorý vypálil priamo na brankára Bruzzeseho. Nasleduje rohový kop z ľavej strany.

84
    Ani tentokrát sa hosťom nepodarilo presadiť v domácej 16ke, a lopta je už v strede ihriska.

83
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Ghoulam vybojoval rohový kop pre Neapol.

82
    Po troch striedaniach hra pokračuje ďalej. Rohový kop Neapola nepriniesol žiadnu príležitosť, pretože v pokutovom území kraľoval brankár Bruzzese.

81
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Vázquez, a nahradí ho Vanaken.

81
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Conceição, a nahradí ho Diaby.

81
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Chalobah, a nahradí ho Allan.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva ešte 10 minút. Presne toľko majú domáci na to, aby ešte zdramatizovali dnešné stretnutie.

79
    Na opačnej strane snaha Vossena, ale po jeho nevydarenom pokuse nasleduje iba odkop od brány Neapola.

78
    Ghoulam hľadal v domácej 16ke El Kaddouriho, ale všetko včas vyriešili obrancovia Clubu Brugge.

77
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Callejón, a nahradí ho Ghoulam.

76
    Veľmi pekná akcia domácich, ale Vossen sa nedokázal presadiť v 16ke Neapola po centri od Meuniera.

75
    Na opačnej strane prihrával Maggio do 16ky Callejónovi, ale ten v sklze nedokázal loptu zasiahnuť a usmerniť ju do siete.

74
    Izquierdo sa dostal do dobrej príležitosti po chybe Chiricheşa, ale jeho strela z veľkého uhla smerovala vedľa ľavej žrde.

73
    Chalobah bol faulovaný v strede ihriska, a tak budú hráči Neapola zahrávať priamy kop. Domáci sa vôbec nedostávajú do tlaku, ktorý by mohol priniesť aspoň vyrovnávajúci gól.

72
    Rohový kop Neapola ukázal ako sa to robiť nemá, pretože lopta preletela pokutové územie a skončila za čiarou. Nasleduje odkop od domácej brány.

71
    Simons fauloval Maggia a hostia zahrávali priamy kop z 35 metrov. Ten sa príliš nevydaril, ale následne sa ešte Callejón dostal do dobrej pozície a vybojoval rohový kop.

70
    Denswil vidí žltú kartu po faule na Hamšíka.

70
    Po striedaní nasledoval priamy kop domáceho tímu, ale ten sa vôbec nepodaril. Lopta našla v 16ke Neapola iba hráčov v červených dresoch, ktorí ju veľmi rýchlo dostali do bezpečia.

69
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Hamšík, a nahradí ho Hysaj.

68
    Loptu už majú hráči Neapola, ktorí sa snažia niečo vymyslieť pred 16kou domáceho tímu.

67
    Izquierdo sa rútil sám do 16ky Neapola, ale loptu si posunul príliš ďaleko, a tú mu vypichol Koulibaly, ktorý si ešte šikovne vypýtal faul. Výborná práca hráča Neapola, a naopak zahodená šanca útočníka Clubu Brugge.

66
    Vormer mal pomerne nepríjemný hlavičkový súboj s Chalobahom, a takmer z toho bola potýčka medzi viacerými hráčmi. Nakoniec sa však situácia upokojila, a hra pokračuje ďalej.

65
    Domáci sa snažia vysoko napádať pri rozohrávke Neapola, ale je z toho iba faul Denswila, a priamy kop pre Neapol v strede ihriska.

64
    Callejón skúsil strelu z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval tesne nad domácu bránu. Pekný pokus útočníka Neapola.

63
    Domáci predviedli peknú akciu, ktorá sa však končí po ofsajde, v ktorom bol Izquierdo. Maggio sa ho snažil zastaviť v strede ihriska potiahnutím za dres, a má šťastie, že hráč domáceho tímu nespadol, pretože to by znamenalo jasnú žltú kartu, a kedže už jednu má, čakalo by ho vylúčenie.

62
    Priamy kop rozohral Denswil, ale jeho pokus smeroval nad bránu Neapola. Gabriel nemusel zasahovať.

61
    Chalobah fauloval Izquierda, a domáci získali priamy kop z 25 metrov.

60
    Do konca dnešného zápasu ostáva ešte pol hodina hry. Maggio sa takmer dostal k lopte v domácej 16ke, ale brankár Bruzzese bol o niečo rýchlejší, a loptu skryl vo svojich rukaviciach.

59
    Po rohovom kope prišiel pád jedného z hráčov v 16ke Clubu Brugge, ale ani tentokrát z toho nebol pokutový kop. Domáci sa veľmi rýchlo oslobodili, a dostali loptu do stredu ihriska.

58
    Po dobrej akcii Strinića prichádza rohový kop Neapola z pravej strany.

57
    Vossen sa ocitol v ofsajde, a tak sa aj táto akcia domáceho tímu končí neúspešne Na ofsajdy je to zatiaľ 7-0 pre Club Brugge, na góly 1-0 pre Neapol.

56
    Nakoniec sa akcia Clubu Brugge končí bez ohrozenia brány, a do útoku už idú hráči Neapola.

55
    Domáci sa usadili pred 16kou Neapola, ale zatiaľ je to veľmi statické. Hostia nemajú problém zistiť kde pôjde nasledujúca prihrávka.

54
    De fauw si v strede ihriska počínal nedovolene, a hostia získavajú priamy kop.

53
    Na opačnej strane neúspešná akcia domáceho tímu, po ktorej prichádza odkop brankára Gabriela.

52
    El Kaddouri zamieril do 16ky Clubu Brugge a skúsil strelu z veľkého uhla, ale jeho pokus smeroval vedľa ľavej žrde. Bola to však veľmi pekná akcia Neapola, najmä El Kaddouriho.

51
    Neapol sa stále drží na útočnej polovici. Domáci len bránia a odkopávajú lopty za postrannú čiaru.

50
    Hostia sa nedostali cez dobre rozostavenú obranu Clubu Brugge, ale stále ostávajú na útočnej polovici.

49
    Na opačnej strane ofsajd, v ktorom bol Vossen. Lopta pre Neapol.

48
    Valdifiori sa snažil nájsť v domácej 16ke Callejóna, ale túto myšlienku prečítal brankár Bruzzese, ktorý má loptu vo svojich rukaviciach.

47
    K lopte sa už dostali hráči Neapola, ktorí sa veľmi ľahko usadili na útočnej polovici.

46
    V Bruggách sa začal druhý polčas zápasu medzi Clubom Brugge a SSC Neapol. Úvodný výkop patril hráčom domáceho tímu, ktorí po prvom polčase prehrávajú 0-1.

46

Prvý polčas v Bruggách sa skončil. Priniesol veľkú prevahu Neapola, ktorá vyvrcholila gólom v 41. minúte, ktorý zaznamenal Chiricheş. Neapol je jasne lepší, a domáci sa zatiaľ nedostali do vážnejšej príležitosti. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa začne už o 15 minút.

45

45
    Prebieha posledná minúta prvého polčasu. Rohový kop úspech nepriniesol, a loptu už majú hráči Neapola.

44
    Blíži sa úplný záver prvého dejstva. Domáci budú zahrávať rohový kop z pravej strany, ktorý bude štvrtý v doterajšom priebehu dnešného zápasu.

43
    Vázquez fauloval Chiricheşa, a tak sa musia domáci rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

42
    Domáci sa snažia rýchlo odpovedať, ale zatiaľ sa nevedia dostať pred 16ku Neapola.
    41. Vlad CHIRICHEŞ - 0:1

41
    Neapol dal gól! Hostia sa v závere prvého polčasu predsa len dostávajú do vedenia. Po rohovom kope sa k lopte dostal VLAD CHIRICHES, ktorý nedal šancu domácemu gólmanovi.

40
    Pred nami je posledných 5 minút prvého polčasu. Loptu majú stále hráči Neapola, ktorí budú zahrávať rohový kop z ľavej strany.

39
    Valdifiori skúsil strelu z 25 metrov, ale jeho pokus smeroval do stredu brány kde bol pripravený brankár Bruzzese.
    38. Žltá karta

38
    Maggio vidí žltú kartu za simulovanie. Chcel si vypýtať penaltu po zákroku Izquierda, ale hlavný rozhodca to posúdil inak.

38
    El Kaddouri hľadal v domácej 16ke Callejóna, ale loptu si zobral brankár Bruzzese.

37
    David López vidí žltú kartu po faule na Simonsa.

37
    Maggio zahral na útočnej polovici rukou, a tak loptu získavajú hráči Clubu Brugge.

36
    Izquierdo skúsil strelu z hranice 16ky, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu Neapola.

35
    Do konca prvého polčasu ostáva ešte 10 minút. Neapol sa usadil na útočnej polovici, a snaží sa niečo vymyslieť pred domácou 16kou.

34
    Na domácej lavičke sa chystá striedanie, zatiaľ čo na hracej ploche sa v ofsajde ocitol Vossen, ktorému sa to vôbec nepáči.

33
    Domáci teraz predviedli veľmi peknú akciu, ale Izquierdo príliš dlho váhal so strelou, a nakoniec sa akcia domáceho tímu končí ofsajdom, v ktorom bol Conceição.

32
    Maggio nedokázal odcentrovať do domácej 16ky, a po jeho nevydarenom pokuse nasleduje odkop brankára Bruzzesa.

31
    Akciu Neapola ukončil útočný faul, ale veľmi rýchlo sa dostali späť k lopte a už sú znova na polovici Clubu Brugge.

30
    Tento rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, ale nevyšiel ani rýchly protiútok Neapola. Hra sa v posledných minútach vyrovnala, ale hostia lepšie pracujú s loptou a predvádzajú nádejnejšie akcie.

29
    Domáci predviedli peknú akciu, a po poslednom dotyku Chiricheşa nasleduje rohový kop Clubu Brugge.

28
    Strinić sa snažil presadiť v domácej 16ke, ale o loptu prišiel a hostia sa museli rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

27
    Center Vossena končí v rukaviciach brankára Gabriela, a loptu tak získavajú hráči Neapola.

26
    Rohový kop ani následné pokusy neboli úspešné, ale domáci ostávajú na útočnej polovici.

25
    Na opačnej strane rýchly protiútok domáceho tímu, ktorý priniesol rohový kop z pravej strany.

24
    Po faule na Maggia nasledoval priamy kop Neapola z hranice 16ky, ale nacvičený signál nevyšiel a Callejón nastrelil iba hráča domáceho tímu.

23
    Izquierdo vidí žltú kartu po faule na Maggia.

22
    Akcia Neapola končí ešte pred domácou 16kou, ale na opačnej strane si neporadil De fauw, a tak loptu získavajú znova hostia.

21
    Domáci sa usadili na útočnej polovici, ale predviedli iba jednu zblokovanú strelu. Neapol bez problémov bráni, a drží loptu ďaleko od svojej brány.

20
    Máme za sebou prvých 20 minút dnešného zápasu. Tie nepriniesli žiadny gól ani veľkú príležitosť, ale Neapol má zatiaľ absolútnu prevahu, a diktuje tempo zápasu.

19
    Strinić fauloval v strede ihriska, a domáci získavajú ďalší priamy kop.

18
    Hráči Neapola si vo vlastnej 16ke dovoľujú aj riskantnejšie prihrávky, ale domáci to zatiaľ nevedia využiť. Hra sa presunula do stredu ihriska.

17
    Vossen bol faulovaný v strede ihriska, a domáci tak získavajú priamy kop.

16
    El Kaddouri nenašiel Callejóna, a lopta končí za postrannou čiarou. Domácim sa darí pomerne dobre pokrývať obe strany ihriska, ale stredom sa Neapol dostáva veľmi ľahko až k pokutovému územiu.

15
    Táto hra Neapola si pýta iba otvárací gól dnešného zápasu, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou príde už o niekoľko minút. Domáci len bránia, a dúfajú že neprehrajú znova o 5 gólov ako tomu bolo v prvom zápase.

14
    Po dlhej dobe sa k lopte dostali hráči Clubu Brugge, ale na útočnej polovici sa zdržali iba niekoľko sekúnd.

13
    David López predviedol peknú individuálnu akciu po ktorej nasledovala strela z veľkého uhla, ale lopta trafila iba bočnú sieť domácej brány.

12
    Po dlhom obliehaní 16ky skúsili hráči Neapola strelu na bránu, ale kapitán Hamšík mieril z 20 metrov vysoko nad bránu.

10
    Máme za sebou prvých 10 minút dnešného zápasu. Tie nepriniesli žiadny gól ani veľkú príležitosť, ale od začiatku je jasné kto je favoritom dnešného stretnutia. Aj teraz sú pri lopte hráči Neapola, ktorí sa snažia niečo vymyslieť pred domácou 16kou.

9
    Club Brugge sa dostal do ojedinelého útoku,ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť. Po nedorozumení domáci o loptu veľmi rýchlo prišli, a už sa musia znova brániť.

8
    Do 16ky domáceho tímu smerovala centrovaná lopta, ktorá mala nájsť Callejóna, ale ani tentokrát to nevyšlo. Neapol je však v úvode dnešného zápasu jasne aktívnejší, a prakticky neopúšťa útočnú polovicu.

7
    Kapitánom Neapola je Marek Hamšík, ktorý síce nezvykne nastupovať na zápasy Európskej ligy, ale dnes ho tréner Sarri predsa len nasadil. Práve on teraz rozdáva prihrávky svojim spoluhráčom pred 16ku domáceho tímu.

6
    Priamy kop Neapola nevyšiel, pretože centrovaná lopta našla v 16ke iba hráčov v modro-čiernych dresoch, ktorí ju veľmi rýchlo dostali do bezpečia.

5
    Po faule na El Kaddouriho nasleduje priamy kop Neapola z cca 30 metrov.

4
    Neapol predviedol dobrú akciu, ale po centri Maggia si v domácej 16ke neurobil priestor Callejón.

3
    Akcia domáceho tímu nepriniesla žiadnu príležitosť, pretože Neapol ich vytlačil do stredu ihriska.

2
    Dnešný zápas v Bruggách sa hraje bez divákov, kvôli teroristickým hrozbám a vyťaženosti miestnych policajtov, ktorí musia dohliadať na poriadok v uliciach. Pri lopte sú domáci, ktorí sa snažia dostať pred 16ku Neapola.

1
    Zápas v Bruggách sa začal. Domáci dnes nastúpili v modro-čiernych dresoch, a hostia z Neapola v červených. Úvodný výkop patril hráčom Neapola, ktorí okamžite smerujú do útoku.

1

Club Brugge KV: Bruzzese – Meunier, Mechele, Denswil, de Fauw – Vormer, Simons (C), V. Vázquez – Gedoz, Vossen, Izquierdo.

Náhradníci: Bolat – Castelletto, Bolingoli-Mbombo, Claudemir, Vanaken, Diaby, Leandro Pereira.

SSC Neapol: Gabriel – Ch. Maggio, Chiricheş, Koulibaly, Strinić – David López, Valdifiori, Chalobah – Hamšík (C), Callejón, El Kaddouri.

Náhradníci: Rafael Cabral, Gionta – Hysaj, Ghoulam, Allan, Luperto, Negro.

Rozhodca: Marius Avram- V.Avram, M.Nagy (Rumunsko).

Vítam Vás pri sledovaní futbalového zápasu Európskej ligy medzi Clubom Brugge KV a SSC Neapol.

Club Brugge KV

Domáci majú po štyroch zápasoch na svojom konte 4 body, a v tabuľke skupiny D im patrí tretie miesto. Na druhý Midtjylland strácajú iba dva body, a tak je boj o postup do ďalšej fázy EL otvorený. Prvé dva zápasy im nevyšli, keďže najprv prehrali 0-5 v Neapole, a potom 1-3 s Midtjyllandom. V treťom zápase si však pripísali remízu po výsledku 1-1 s Legiou Varšava, a v poslednom súboji tohto súpera dokázali zdolať tesne 1-0. V domácej lige si počínajú veľmi dobre, kedže po 16 kolách sú s 31 bodmi na druhom mieste tabuľky Jupiler League.

SSC Neapol

Do Belgicka pricestuje Neapol, ktorý si v tejto sezóne EL počína skvele. Po všetkých štyroch víťazných zápasoch má na svojom konte 12 bodov, a v tabuľke mu patrí prvé miesto. So skóre 16:1 je najúspešnejším tímom celej súťaže, a pohodlne smeruje do ďalšej fázy EL. Zaujímavé sú najmä vysoké víťazstvá tohto klubu z juhu Talianska. V spomínanom prvom zápase si poradil s dnešným súperom 5-0, v druhom zdolal Legiu Varšava 2-0, v treťom nedal šancu Midtjyllandu, nad ktorým vyhral 4-1. V poslednom zápase privítal na svojom štadióne znova Midtjylland, ktorý zdolal 5-0. V domácej Serii A predvádza rovnako výborné výkony, a po 13 kolách je s 28 bodmi na druhom mieste za prvým Interom Miláno.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Jan Breydel Stadion v Bruggách, ktorý má kapacitu 29 042 divákov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:05.