Kazaň – Sion 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Dortmund 1:0 (kon.) | Minsk – Plzeň 1:0 (kon.)
Lazio – Dnipropetrovsk 3:1 (kon.) | Rosenborg – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Lisabon 2:4 (kon.)
Besiktas – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Bazilej – Fiorentina 2:2 (kon.) | Belenenses – Lech Poznań 0:0 (kon.)
Monaco – Anderlecht 0:2 (kon.) | Karabach – Tottenham 0:1 (kon.) | Schalke – APOEL 1:0 (kon.)
Sparta Praha – Asteras 1:0 (kon.) | Alkmaar – Partizan 1:2 (kon.) | Augsburg – Bilbao 2:3 (kon.)
Molde – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Celtic – Amsterdam 1:2 (kon.) | Liverpool – Bordeaux 2:1 (kon.)
Solún – Qäbälä 0:0 (kon.) | Légia Varšava – Midtjylland 1:0 (kon.) | Brugge – Neapol 0:1 (kon.)
Villarreal – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Braga – Liberec 2:1 (kon.) | Marseille – Groningen 2:1 (kon.)
Club Bruggy KV
0:1 (0:1)
SSC Neapol
Štvrtok 26.11.2015, 21:05 • Jan Breydel Stadion (Bruggy) • Európska liga • Skupina D

Zápas v Bruggách sa skončil. V druhom polčase gól nepadol, a tak dnešný duel vyhrávajú hráči Neapola, ktorí o svojom víťazstve rozhodli v 41. minúte po góle Chiricheşa. Druhé dejstvo prinieslo podobný obraz hry aký sme videli v tom prvom. Neapol bol lepším tímom a zaslúžene si z Belgicka odváža 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:57:42)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Loptu majú hráči Neapola, ktorí ju držia v strede ihriska a zbierajú cenné sekundy.

90+2
    Nadstavený čas prináša iba súboje o loptu v strede ihriska, a niekoľko faulov domáceho tímu.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. V Bruggách sa hraje smutný zápas bez divákov, ale to zrejme príliš nevadí hráčom Neapola, ktorí si s najväčšou pravdepodobnosťou odnesú z Belgicka 3 body za víťazstvo.

89
    Ani posledné minúty dnešného zápasu neprinášajú tlak domáceho tímu. Vossen fauloval Lópeza, a Neapol získava priamy kop v strede ihriska.

88
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza kapitán Simons, a nahradí ho Pereira.

87
    Izquierdo sa ocitol v ofsajde, a tak sa končí ďalšia akcia domáceho tímu. Loptu získavajú hráči Neapola, ktorí v Bruggách vyhrávajú od 41. minúty po góle Chiricheşa.

86
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, ale hostia ostávajú na útočnej polovici.

85
    Výborná akcia Neapola, ale po prihrávke od Maggia sa v domácej 16ke nepresadil Hysaj, ktorý vypálil priamo na brankára Bruzzeseho. Nasleduje rohový kop z ľavej strany.

84
    Ani tentokrát sa hosťom nepodarilo presadiť v domácej 16ke, a lopta je už v strede ihriska.

83
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Ghoulam vybojoval rohový kop pre Neapol.

82
    Po troch striedaniach hra pokračuje ďalej. Rohový kop Neapola nepriniesol žiadnu príležitosť, pretože v pokutovom území kraľoval brankár Bruzzese.

81
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Vázquez, a nahradí ho Vanaken.

81
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Conceição, a nahradí ho Diaby.

81
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Chalobah, a nahradí ho Allan.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva ešte 10 minút. Presne toľko majú domáci na to, aby ešte zdramatizovali dnešné stretnutie.

79
    Na opačnej strane snaha Vossena, ale po jeho nevydarenom pokuse nasleduje iba odkop od brány Neapola.

78
    Ghoulam hľadal v domácej 16ke El Kaddouriho, ale všetko včas vyriešili obrancovia Clubu Brugge.