Kazaň – Sion 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Dortmund 1:0 (kon.) | Minsk – Plzeň 1:0 (kon.)
Lazio – Dnipropetrovsk 3:1 (kon.) | Rosenborg – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Lisabon 2:4 (kon.)
Besiktas – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Bazilej – Fiorentina 2:2 (kon.) | Belenenses – Lech Poznań 0:0 (kon.)
Monaco – Anderlecht 0:2 (kon.) | Karabach – Tottenham 0:1 (kon.) | Schalke – APOEL 1:0 (kon.)
Sparta Praha – Asteras 1:0 (kon.) | Alkmaar – Partizan 1:2 (kon.) | Augsburg – Bilbao 2:3 (kon.)
Molde – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Celtic – Amsterdam 1:2 (kon.) | Liverpool – Bordeaux 2:1 (kon.)
Solún – Qäbälä 0:0 (kon.) | Légia Varšava – Midtjylland 1:0 (kon.) | Brugge – Neapol 0:1 (kon.)
Villarreal – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Braga – Liberec 2:1 (kon.) | Marseille – Groningen 2:1 (kon.)
FC Bazilej 1893
2:2 (1:2)
ACF Fiorentina
Štvrtok 26.11.2015, 19:00 • Stadium St. Jakob-Park (Bazilej) • Európska liga • Skupina I

Zápas v Bazileji sa skončil. Druhý polčas priniesol jediný gól, a ten padol do siete Fiorentiny. Domáci hrali od 26. minúty v početnej výhode, ale z nej dokázali vyťažiť iba remízu 2-2. Vyrovnávajúci gól strelil v 74. minúte Elneny, ktorý krásnou strelou prekonal Sepeho. Hlavný rozhodca Kružliak udelil v dnešnom zápase až 9 kariet, z toho jednu červenú. Fiorentina dnes znova doplatila na zlú disciplínu, a sťažila si tak postup do ďalšej fázy EL. (20:55:43)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Domáci smerujú do poslednej akcie, ktorá ešte môže znamenať cenné 3 body.

90+2
    Hlavný rozhodca predsa len hru prerušil, ale Embolo je už na nohách a pokračuje v hre.

90+1
    Prvá nadstavená minúta prináša hru na polovici Fiorentiny. Embolo ostáva ležať v 16ke hostí po zásahu Astoriho, ale slovenskí rozhodcovia to neposúdili ako faul.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú domáci, ktorí budú po faule Kalinića zahrávať priamy kop pred vlastnou 16kou.

89
    Domáci zahrávali rohový kop z pravej strany, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť. Loptu získava Fiorentina, ktorá to má v druhom polčase mimoriadne ťažké.

88
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Bjarnason, a nahradí ho Kuzmanović.

87
    Fiorentina si v útoku počínala nedovolene, a tak loptu znova získavajú domáci. Tí sú takmer celý zápas v početnej výhode, ale zatiaľ z toho dokázali vyťažiť iba remízový stav.

86
    Tak napokon tu bolo dvojité striedanie Fiorentiny, ktorá už vyčerpala všetky možnosti, a dnešný zápas dohrá v súčasnom zložení. Embolo si v útoku počínal nedovolene, a tak loptu získavajú hostia.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Bernadeschi, a nahradí ho Babacar.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Badelj, a nahradí ho Gilberto.

84
    Hostia sa dokázali na pár sekúnd oslobodiť, ale Bazilej je znova na ich polovici. Zdá sa, že to takto bude až do konca dnešného zápasu.

83
    Hráči Bazileja si prihrávajú pred 16ku Fiorentiny, ale zatiaľ sa žiadny z nich nerozhodol pre strelu na bránu.

82
    Bazilej sa snaží niečo vymyslieť pred 16kou Fiorentiny, ale zatiaľ sa mu to nedarí. Na lavičke domáceho tímu sa chystá striedanie.

81
    Embolo sa po návrate na hraciu plochu okamžite previnil fauloval v strede ihriska, a hostia získavajú priamy kop.

80
    Embolo už odchádza za postrannú čiaru a hra pokračuje ďalej. 10 minút pred koncom zápasu je v Bazileji nerozhodný stav 2-2.