Buffalo – St. Louis 1:2 (kon.) | NY Rangers – Nashville 3:0 (kon.) | Washington – Edmonton 1:0 (kon.)
Florida – LA Kings 1:3 (kon.) | Toronto – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | Philadelphia – Carolina 3:2 (po pr.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je hotovo. Letci využívají přesilovku po několika vteřinách a stejně jako v posledním vzájemném měření sil rozhodují v prodloužení. A je to SHANE GOSTISBEHERE, který z mezikruží napálil puk o břevno do brány Lacka. Asistence: Claude Giroux, Jakub Voráček.

60:11
    Unikátní možnost pro domácí. Rask (CAR) dostává dvě minuty za držení a Flyers budou hrát přesilovku 4 na 3.
    56:15 Brett PESCE - 2:2

56:15
    Carolina právě vstřelila branku!
    Canes srovnávají skóre zápasu. Neuvirth opět pouze vyrazil střelu Hainseyho a kotouč následně doklepl do brány BRETT PESCE. Asistence: Ron Hainsey.

54:08
    Neuvirth nejprve vychytal Staala a dorážející Hainsey nepochopitelně minul naprosto odkrytou bránu.

51:55
    Neuvirth nyní podržel své spoluhráče, když vychytal dvojnásobnou dorážku hostujících útočníků. Ukázkový byl hlavně druhý zákrok proti Nashovi.
    47:58 Victor RASK - 2:1

47:58
    Hosté dramatizují zápas. Střelu Lilese od modré vyrazil Neuvirth betonem a dorážející VICTOR RASK pohodlně zametl kotouč do odkryté brány. Asistence: John-Michael Liles, Justin Faulk.

46:12
    Domácí navíc vyrážejí do rychlých brejků. V jednom z nich nyní Raffl hledal před bránou Schenna, který ale zakončoval nepřesně.

43:45
    Leier se z ničeho nic zjevil sám před bránou, ale pálil jen do připraveného Lacka.

40:50
    Jen co končí jedna přesilovka, začne jiná. Po sekání Girouxe (PHI) si ji zahrají hosté.

39:05
    Voráček našel mezi kruhy Girouxe, ale ten neuspěl ani v této velké příležitosti.

38:44
    Giroux byl však faulován. Dvěma minutami za sekání je potrestán Versteeg (CAR).

38:34
    Giroux vypíchl rozehrávku hostů, jel sám na bránu, ale Lack jeho střelu vyrazil.

38:06
    Vylučovat se ale bude za předchozí sekání Bellemara (PHI).

36:45
    Neuvirth se snažil rozehrát po nahození Staala, ale vznikla z toho velká šance pro Canes, při které ale ani jeden ze tří dotírajících hráčů nedokázal dorazit kotouč do brány.

36:03
    Další obrovská šance Flyers. Read zakončoval z kruhu a puk se odrazil k Simmondosvi, který ho ale nedokázal protlačit pod ležícím Lackem.
    35:08 Claude GIROUX - 2:0

35:08
    Domácí uskakují v oslabení na rozdíl dvou branek. Couturier zakončoval přečíslení dvou na jednoho, Lack vyrazil puk smolně přímo na hůl CLOUDA GIROUXE, pro kterého již nebyl problém doklepnout kotouč do prázdné brány. Asistence: Sean Couturier.

33:44
    Přesilovku si tentokrát zahrají Canes. Dvě minuty za hákování dostává Schultz (PHI).

32:26
    Přečíslení tři na dva zakončoval Brayden Schenn do Lacka, který se bleskurychle přesunul k levé tyči.
    30:20 Brayden SCHENN - 1:0

30:20
    Domácí otevírají skóre. Nádherný ťukes započal Giroux na Voráčka, ten následně našel před bránou BRAYDENA SCHENNA, který poslal kotouč do odkryté Lackovy brány. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.

29:59
    Uvidíme další přesilovku. Faulk (CAR) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

26:10
    Gostisbeherovu střelu dorážel Gioux, ale v zakončení do prázdné brány mu zabránil jeden z obránců.

25:42
    První přesilovka zápasu pro Flyers. Jordan Staal (CAR) sekl po Girouxovi a dostává dvě minuty.

25:01
    Již po návratu Manninga na led se natlačil před bránu Nash, ale Neuvirth se mu vrhl pod nohy a kotouč mu sebral.

24:03
    Domácí se při oslabení dostali do brejku dva na jednoho, které zakončoval sám před gólmane Del Zotto, ale Lack zůstává nepřekonán.

22:56
    Menší trest za hákovaní dostává Manning (PHI).

17:06
    Lack vychytal Schennovu kličku do bekhendu!

17:06
    Schenn jel sám na bránu a byl zahákován. Následovat bude trestné střílení.

16:31
    Schenn dostal přihrávku před prázdnou bránu. Na však byla lehce tečována a Schenn kotouč netrefil.

12:36
    Budeme svědky první přesilovky. Za nedovolené bránění míří na trestnou Simmonds (PHI).

10:44
    Hodně těžko určit, který z borců tuhle "výměnu názorů" vyhrál. Jasné ale je, že jak Malone (CAR), tak Bellemare (PHI) si posedí pět minut na trestné lavici. Nutno také dodat, že právě Malone poslal před chvílí Gagnera do kabin s krvavým zraněním.

10:44
    Máme tu pravou nefalšovanou bitku. Bellemare vs. Malone!

06:30
    Velká šance pro Schenna, který si vyjel s pukem zpoza brány. Lack si však poradil s jeho prvním zakončením i s následnou dorážkou.

05:10
    Leier jel od mantinelu sám na brankáře, ale Lack si počkal na bekhendovou střelu svého soka, kterou následně dokázal vyrazit.

Michal Borovan

Góly a asistencie: 31. B. Schenn (Voráček, Giroux), 36. Giroux (Couturier), 61. Gostisbehere (Giroux, Voráček) – 48. Rask (Liles, Faulk), 57. Pesce (Hainsey)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Gudas, Del Zotto – L. Schenn, Schultz – Gostisbehere, Manning – Raffl, Giroux (C), B. Schenn – Read, Couturier, Simmonds (A) – Leier, Laughton, Gagner – VandeVelde, Bellemare, Voráček.
    Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Faulk (A), Hainsey – Pesce, Liles – Slavin, Hanifin – Lindholm, E. Staal (C), Rask – Nordström, J. Staal (A), Nestrašil – Skinner, Nash, Versteeg – Gerve, McClement, Malone.

Rozhodca: O'Halloran, Pollock – Alphonso, Cormier