Vítkovice – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Hradec Králové 5:1 (kon.) | Pardubice – Litvínov 3:4 (0:1 po s.n.)
HC Kometa Brno
5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
Mountfield HK
cz Utorok 24.11.2015, 17:20 • DRFG Arena • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo

55:51
    Ještě jedno vyloučení, tentokrát na obou stranách. Za hrubost jdou za katr Čermák a Červený.

50:41
    Další dvě minuty pro Hradec. Za příliš mnoho hráčů na ledě dostává trest Honejsek.

48:55
    Vylučovat se bude i na druhé straně, Dej inkasuje menší trest za vražení na hrazení.

47:38
    Mrázek fauloval Červeného a budou z toho rovnou čtyři minuty za vysokou hůl.

Štindl vyloučen za hákování, Hradec bude hrát na začátku třetí třetiny přesilovku.

27:10
    Na vyloučené 1:1. Na trestnou teď usedá David Ostřížek – podražení.

07:28
    Káňa byl však podražen brankářem Kacetlem a inkasuje dvě minuty. To znamená jediné, přesilovku pro domácí mužstvo.

Roman Zajíček

Góly a asistencie: 1. Štindl (V. Němec), 4. V. Němec (Ostřížek), 23. Koreis (Kováčik), 24. Čermák (V. Němec, Ostřížek), 41. Čermák (Hanzlík) – 19. Kukumberg (Bednář, Dej)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Štindl, Kaberle, Kuboš, Hanzlík, Kováčik, Malec – V. Němec, J. Hruška, Ostřížek – T. Svoboda, Čermák (C), Káňa – H. Zohorna, Koreis, Burian – Raška, Dočekal, Mrázek – R. Zohorna. Trenér: Alois Hadamczik.
    Mountfield HK: Kacetl (24. A. Svoboda) – Vydarený, Pláněk, Frühauf, Pilař, Jank, Dietz, Čáp – Šimánek (C), Knotek, Ihnačák – Dej, Kukumberg, Bednář – Courchaine, Honejsek, Červený – Kopta, Köhler, Pavlík. Trenér: Peter Draisaitl.

Rozhodca: Čech, Pešina – Jindra, Zika