Novokuzneck – Vladivostok 0:2 (kon.) | Omsk – Riga 2:3 (1:2 po s.n.) | Barys – Helsinki 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Chabarovsk 0:7 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 0:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Togliatti – Ufa 3:0 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Novgorod – Záhreb 5:2 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 5:3 (kon.)
Soči – Čerepovec 4:1 (kon.) | S.Moskva – D. Moskva 0:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
cz Štvrtok 12.11.2015, 15:00 • Arena Jugra • KHL

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost, hezký večer! (17:27:13)

Československá stopa v utkání
    Martin Růžička (CLJ) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:03
    Filip Novák (CLJ) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:34
    Pavel Francouz (CLJ) – 15 zákroků, 3 inkasované góly

Střely na branku: 18:34 (8:7, 6:18, 4:9)

Utkání skončilo, Jugra v důležitém souboji obrala Traktor Čeljabinsk o všechn body! A rozhodla o tom ve druhé třetině.

Do vedení totiž šla ve 26. minutě poté, co se prosadil obránce Alexandr Ugolnikov. Důležitý moment přišel ve 35. minutě, kdy se z rychlého protiútoku po chybě Osnovina prosadil před brankou Oleg Jašin. Byla to pro něj první trefa v sezoně. Další gól přidali domácí o dvě minuty později, kdy zcela rozebrali obranu Traktoru a vše zakončil střelou do prázdné Konstantin Panov. Hosté se dočkali alespoň snížení, sedm sekund před koncem skóroval Anton Glinkin.

Anton GLINKIN - 3:1

59:53
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se ještě hosté dočkali alespoň čestné branky a Georgij Gelašvili tak sedm sekund před koncem utkání ztratil čisté konto! Andrej Popov předal kotouč spoluhráči, jímž byl Maxim Jakucenja. Ten poté nahrál na zcela nehlídaného ANTONA GLINKINA, který překonal dnes poprvé domácího gólmana. Asistence: Maxim Jakucenja a Andrej Popov.

59:24
    Alexej Kručinin se probojoval ke střele na pravé straně, ale trefil jen Gelašviliho betony.

59:00
    Se začátkem poslední minuty třetí třetiny, a dost možná i zápasu, se Čeljabinští drží v útočném pásmu.

58:30
    Hostující tým ještě zkusí hru bez brankáře, poslední naděje!

58:26
    A stále to ne a ne vyjít. Pochopitelně se hráči Chanty-Mansijsku už soustředí v pěti jen na bránění a zvládají ho velmi dobře. Vyrovnání stavu by se v tomto případě rovnalo zázraku.

57:15
    Traktoru se nepodaří založit nějaký útočný tlak, zdá se, že domácí se již dokážou ubránit.

56:14
    Ke střele se v mezikruží nyní probojoval domácí útočník Alexandr Ševčenko, Pavel Francouz byl ovšem připravený a puk chytil do své lapačky.

55:40
    Glinkin nedokázal v útočném pásmu najít přihrávkou své spoluhráče, akce Čeljabinsku tedy skončila.

55:00
    Do konce utkání zbývá už jen pět minut a pro Traktor se jeví úloha dát tři branky jako téměř nesplnitelná. Obrana Jugry je dnes velmi dobře organizovaná, navíc má za sebou spolehlivého Gelašviliho.

54:14
    Oleg Jašin chtěl projít podél pravého mantinelu do útočného pásma, bylo mu v tom ovšem zabráněno.

53:43
    Arťjom Penkovskij se snažil v předbrankovém prostoru dostat k dorážce, ale Gelašvili pokryl puk a všemu zabránil.

53:28
    Lapenkov se pokusil dostat do útoku, ale stál v postavení mimo hru.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 26. Ugolnikov (Lapenkov, Panov), 35. Jašin (Ankudinov), 37. Panov (Bortnikov, Rasskazov) – 60. Glinkin (Jakucenja, Popov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Antonov, Želdakov, Ugolnikov, Chvostov, Vasilčenko, Pogorišnij, Djakov – Bortnikov, Rasskazov, Panov – Ivanov "C", Lapenkov, Varfolomejev – Sitnikov, Jacenko, Buljanskij – Jašin, Ševčenko, Ankudinov – Beljajev
    Traktor Čeljabinsk: Francouz (Danilišin) – Quint "C", Borodkin, Novák, Pervyšin, Davydov, Martynov, Petrov, Klimontov – Jakucenja, Osnovin, Růžička – Glinkin, Pesťunov, Popov – Čistov, Kručinin, Penkovskij – Gubarev, Rybakov, Kokujov

Rozhodca: Naumov, Sergejev – Aljošin, Ivanov

Diváci: 2 400