Chorvátsko – San Maríno 4:0 (kon.)
Chorvátsko
4:0 (2:0)
San Maríno
cz Streda 11.11.2015, 17:00 • Šubicevac, Šibenik (kapacita 8.500 diváků) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 6

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního večera Nashledanou. (18:50:43)

Žluté karty: 0 – 1

Domácí hráči i ve druhém poločase dvakrát skórovali a po celkovém výsledku 4:0 si připisují i ve čtvrtém utkání kvalifikace plný počet bodů a zůstávají na čele šesté kvalifikační skupiny. Hosté i přes sympatický výkon nadále čekají na první vstřelený gól a s jediným bodem okupují i nadále předposlední příčku tabulky.

90+3

90+1
    Následného rohového kopu se ujal Ceccaroli, více vzrušení před domácí brankou se ale v tuto chvíli nedočkáme.

90
    Hlavní sudí nastavil ještě tři minuty ke druhému poločasu!
    90. Battistini málem překonal Livakoviće v domácí brance, ten proti jeho střel vytáhl parádní zákrok!

90
    Battistini zakroutil míč tak šikovně, že Livaković musel vytáhnout parádní zákrok, aby vytlačil míč mířící pod břevno jeho branky mimo!

90
    Tudor sestřelil po levé straně unikajícího Bernardiho, v poslední minutě přijde ještě zajímavá standardka pro hosty.

89
    Domácí se ještě pokouší zaokrouhlit své vedení na pět branek, Fiolićovu ránu ale zblokoval jeden z jeho spoluhráčů a i přes protesty domácích, že tomu bylo jinak, je z toho pouze odkop od branky San Marina.

88
    Z následného rohu již nic zajímavého pro domácí fotbalisty i jejich fanoušky nevzešlo.
    87. Pašalić nedokázal v dobré pozici překonat hostujícího brankáře!

87
    Tak to byla velká fotbalová paráda v podání Chorvatů! Vlašić uvolnil krásnou patičkou Pašaliće, ten však sám ve vápně proti Benedettinimu neuspěl, ten totiž dobře přečetl snahu domácího fotbalisty poslat míč mezi jeho nohama do branky! Roh pro Chorvatsko.

86
    Míč znovu proplouvá mezi kopačkami chorvatských fotbalistů.

85
    Ivan Fiolić se tlačil do zakončení z levé strany hřiště, střela mu ale vůbec nesedla a zamířila daleko vedle hostující branky.

84
    Hráči v modrém se ještě pokouší o kosmetickou úpravu nelichotivě vyhlížejícího skóre a v posledních minutách se přeci jen více tlačí vpřed. Jejich útočná snaha je ale zatím hodně kostrbatá.

83
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Fabio Tomassini, přichází Thomas Raschi.

82
    Hosté se po dlouhé době dostali za půlící čáru, jenže centr Proliho z levé strany na hranici velkého vápna domácí obránci v pohodě odklidili.

81
    Benedettini dobrým vyběhnutím nalevo od šestnáctky zastavil nebezpečně se rozvíjející akci Chorvatska.

80
    Domácí hráči znovu kombinují na polovině hrací plochy, do konce základní hrací doby chybí něco málo přes deset minut.