Hradečtí se snaží přidat další branku a jsou stále aktivní směrem dopředu.

Hradeckým byl odmávaný a odpískaný druhý ofsajd ve druhém poločase.

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zorvan, přichází Súkeník.

82
    Schwarz šel sám na Hrušku, který dokázal vyrazit nohou.
    Fotografie ze stadionu.

80
    Příbramští opět nepřesně přihrávají. Je na nich vidět velká nervozita z pokaženého zápasu.

79
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Divíšek, přichází Končal.

78
    JAN SHEJBAL nastoupil zhruba po půlročním zraněním a po dvou minutách na hřišti se dokázal prosadit po přízemním centru Vlkanova.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Štípek, přichází Brandner.

76
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Javůrek, přichází Shejbal.

75
    ADAM VLKANOVA zvyšuje přízemní střelou na rozdíl dvou branek a přiblížil tak Hradec výrazně k postupu.

73
    Aleš Hruška sice vystihl směr, kterým PETR MAREŠ poslal svou penaltu, ale nedokázal míč vytěsnit mimo tři tyče a Hradec tak jde do vedení 1:2!

72
    Po ruce ve zdi následuje penalta pro Hradec!

71
    Hradec mohl jít do rychlého brejku, ale Schwarz pokazil přihrávku a rychlý brejk se tak zpomalil.

70
    Pilík se dostal ve vápně k odraženému míči a z následné střely minul jen o centimetry!

67
    Javůrek byl přistižen v ofsajdu.

66
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Černý, přichází Vaněček.

66
    Pilík se dopustil útočného faulu.

64
    Schwarz byl zatažen ve vápně a hosté se dožadují penalty, která nejspíše měla být, ale Jiří Jech nechává hru pokračovat dále.

63
    Zorvan se snažil překonat domácí obranu obloučkem, ale míč dolétl až k Hruškovi.

61
    Hradečtí se ze začátku poločasu pouze bránili, ovšem nyní již ukazují ofenzivní choutky a snaží se o branku, která by jim pomohla k postupu.

59
    Radek Dosoudil (1.FK Příbram) si vykoledoval žlutou kartu.

58
    Bednář jemně tečoval centr z pravé strany, ale branku minul.

57
    Pilík hledal ze standardní situace Treglera, který se již jednou prosadil ze standardní situace, ale nyní se k míči nedostal.

55
    Po Marešově centru následuje rohový kop pro hosty z Hradce.

54
    Příbram nyní presuje hodně vysoko, což dělá hradeckým celkem problémy.

53
    Divíškova přihrávka na Končala byla příliš dlouhá.

51
    Pilíkův přetažený centr našel hlavu jednoho z domácích, který trefil pouze bránícího hráče a domácí chtějí penaltu za hraní rukou. Rozhodčí tuto hraniční situaci nechává bez povšimnutí.

50
    Hnaníčkův zblokovaný centr končí rohovým kopem.

50
    Bednářův centr dokázal Lindr vyrazit.

48
    Míč v zámezí, vykopávat bude Hruška.

47
    Mareš se ihned dral do šance, ale stoperská dvojice Chleboun – Bederka mu nedovolila dostihnout míč.

46
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hadaščok, přichází Mareš.

46

Hráči již přicházejí z kabiny a druhý poločas začne za malou chvilku.
    Fotografie z vyrovnávací branky.

Krátce před poločasem vyrovnal po rohovém kopu Pilíka Jarda TREGLER!

Posted by 1.FK Příbram on 11. listopad 2015

Druhý poločas začne zhruba v 18:03.

Po prvním poločase jsou k postupu blíže domácí hráči, kteří si převezli z Hradce výhru 1:0 a po poločase je stav nerozhodný 1:1. Hradec šel sice rychle do vedení, ale v závěru poločasu dokázal Jaroslav Tregler srovnat.

45+1

45
    Příbram právě vstřelila branku!
    A rohový kop končí brankou! JAROSLAV TREGLER se dokázal hlavou prosadit prosadit po centru Pilíka. Asistence: Tomáš Pilík.

44
    Uvidíme další rohový kop domácích.

43
    Sus centroval na malé vápno, ale Bednář se k míči nedokázal prodrat.

41
    Příbramským se nepodařil signál a není z toho nic.

40
    Příbramští budou zahrávat standardní situaci přímo z hranice vápna! Tohle je dobrá příležitost pro vstřelení branky!

38
    Centr se sice dostal k Martinovi Susovi, který se ale nedokázal otočit a zakončit.

38
    Zblokovaná příbramská střela končí rohovým kopem.

36
    Marešův centr odvrátil Roman Bednář do bezpečí.

35
    Hosté budou zahrávat standardní situaci z hranice vápna.

34
    Pilíkův centr, či střela končí u Lindra.

33
    Domácí měli k dispozici dva rohové kopy, ale hostující obrana si počínala znamenitě.

31
    To je nevídané! Přízemní centr HRADECKÉHO týmu málem uklidil do vlastní branky zcela osamocený Divíšek! Naštěstí pro Příbram trefil jen tyč.

29
    Z tohoto souboje si odnáší Černý (FC Hradec Králové) žlutou kartu.

29
    Radek Dosoudil byl opět faulovaný a nyní bude potřebovat ošetření.

27
    Dosoudil byl faulovaný na středu a domácí tak budou rozehrávat z klidu.

27
    Posledních pět minut je to spíše taktická bitva ve středu hřiště.

25
    Martin Sus hodil aut o pilíkova záda, ovšem následná střela nebyla nikterak zajímavá.

22
    Hradečtí se opět dostali k ohrožení Hrušky, kterého zatím ostřelují ze všech stran.

22
    Na druhé straně pálil Mareš vysoko nad.

21
    Sus se vydal na útočný výlet, ale střela z hranici vápna mu nesedla a míč tak jde mimo.

20
    Hadaščok svou střelou spíše ohrozil těch 5 fanoušků Hradce, než branku Lindra.

19
    Domácí již dostávají hosty pod tlak.

18
    Ve vápně se dostal k míči Bednář, ale nedokázal trefit bránu.

17
    Po faulu Javůrka budou příbramští rozehrávat další standardní situaci.

15
    Příbram měla k dispozici rohový kop, ale k ohrožení Lindra nedošlo.

15
    Žlutou kartu dostává Vobejda (FC Hradec Králové).

14
    Pilíkův přímý kop našel pouze rukavice Lindra.

13
    V ofsajdu se ocitl Pavel Černý.

12
    Centr Javůrka z levé strany nenašel ve vápně žádného spoluhráče.

12
    Bednář, který se zatím v dnešním zápase hledá, prohrál další hlavičku ve středu hřiště.

11
    Zorvan dostal míč ve vápně, ovšem promarnil ideální příležitost k zakončení a poté o míč přišel.

10
    Vlkanova zkoušel projít z pravé strany, ale Divíšek ho dokázal zastavit.

8
    Již to mohlo být 0:2. Hradečtí to zkoušeli tzv. „polonůžkami,“ ovšem k jejich smůle jde míč jen těsně nad.

7
    O atmosféru se úvodu utkání starali hostující fanoušci, kteří byli i na hlavní tribuně, ovšem nyní jsou odváděni pořadateli pryč.

6
    U míče je Hradec a kombinuje na vlastní polovině.

4
    Příbram mohla odpovědět ze standardní situace, ale centr Štípka nenašel nikoho v černém v hradeckém vápně.

2
    Tak to je velmi povedený start hostů z Hradce. FILIP ZORVAN zakončil individuální akci potažením míče do středu a následnou přesnou střelou překonal Hrušku

2
    Nepřesná přihrávka Zápotočného končí až u Lindra.

Zápas nám zahájil výkop domácího celku.

1

1.FK Příbram: Hruška – Sus, Dosoudil, Zápotočný (C), Divíšek – Tregler – Pilík, Hnaníček, Hadaščok, Štípek – Bednář
    Náhradníci: Kočí – Brandner, Končal, Januška, Hlavatý, Mareš, Růžek

FC Hradec Králové: Lindr (C) – Chleboun, Zorvan, Vlkanova, Černý, Schwarz, Mareš, Bederka, Javůrek, Plašil, Vobejda
    Náhradníci: Ottmar – Shejbal, Vaněček, Súkeník, Petrus, Nosek, Hlavsa

Rozhodčí: Jech – Kříž, Kožár.

Hosté z Hradce ve své cestě do osmifinále porazili Chrudim 5:0 a Bohemians 1905 1:0.

Příbramští se do osmifinále dostali přes Vltavín, který porazili jednoznačně 9:1 a poté si poradili s rivalem z Českých Budějovic, kterého dokázali porazit na jeho hřišti 5:2.

Vítejte u odvety osmifinále MOL cupu, ve kterém Příbram přivítá Hradec Králové. Lepší výchozí pozice má Příbram, která v 1. zápase dokázala venku vyhrát 1:0 díky brance Antonína Baráka. Výkop zápasu je v 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Karel Milec

Góly: 45. Tregler – 2. Zorvan, 73. Mareš (pen.), 75. Vlkanoa, 78. Shejbal, 90. Súkeník

Karty:   59. Dosoudil (PRI), 83. Tregler (PRI) – 15. Vobejda (HKR), 29. Černý (HKR)

FC Hradec Králové: Lindr (C) – Plašil, Chleboun, Bederka, Mareš – Vobejda, Schwarz – Vlkanova, Černý, Javůrek – Zorvan

Rozhodca: Jech – Kříž, Kožár