Eibar – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Espanyol – Granada 1:1 (kon.) | Gijón – Malaga 1:0 (kon.)
Real Betis – Bilbao 1:3 (kon.)
Sporting Gijón
1:0 (1:0)
Malaga CF
Nedeľa 01.11.2015, 18:15 • El Molinón • Španielska LaLiga • 10. kolo

Prajem príjemný zvyšok večera. (20:09:17)

1 Žlté karty 3

Dneska sme videli priemerné stretnutie s mininom šancí, kde padol nakoniec jeden gól, ktorý strelil ešte v 1. polčase v 27. minúte Halilovič. Súper na tento gól nedokázal odpovedať a v útoku pôsobil veľmi bezradne a aj preto sa nakoniec zrodila výhra domáceho tímu 1:0.

90+4

90+3
    Pablo Fornals (Málaga) vyslal center smerom dopredu ale obrana si ho postrážila.

90+2
    Charles (Málaga) si výborne nabehol na center a mohol vyrovnať, jeho hlavičkový pokus smeruje do stredu brány a brankár ho kryje.

90+1
    Rozhodca nadstavil ešte 3 minúty.

90
    Ismael Lopez Blanco (Gijón) si výborne nabehol na center a poslal strelu na bránu, ktorú brankár dokázal pokryť.

89
    Duda (Málaga) vyslal center z rohu ale obrana ho úspešne odvracia.

88
    Duda (Málaga) sa dokázal presadiť proti obrane súpera a vyslal center do pokutového územia, ktorý obrana odvracia na roh.

87
    Alen Halilovic (Gijón) vyslal center do pokutového územia, ktorému ale chýbala presnosť a končí za bránou.

86
    Žltú kartu dostáva Weligton (Málaga CF).

84
    Žltú kartu dostáva Recio (Málaga CF).

83
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Miguel Ángel Guerrero, prichádza Rachid Aït-Atmane.

82
    Hugo Fraile (Gijón) vyslal center z rohu, ktorý obrana úspešne odvracia.
    81. Alen Halilović (GIJ)

81
    Alen Halilovic (Gijón) si výborne nabehol na center do pokutového územia a vyslal strelu, ktorá skončila na brvne! Mohlo byť rozhodnuté.

80
    Juan Carlos (Málaga) posiela center z volného kopu do pokutového územia, ktorý skončil len v náručí brankára.