Nice – Lille 0:0 (kon.) | Monaco – Angers 1:0 (kon.) | Nantes – Marseille 0:1 (kon.)
OGC Nice
0:0 (0:0)
Lille OSC
cz Nedeľa 01.11.2015, 14:00 • Allianz Riviera (Nice) • Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

To je z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Ligue 1 na počtenou. (15:56:16)

STATISTIKY

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:1.
    Rohy: 7:5.
    Ofsajdy: 2:1.
    Fauly: 24:26.

Je dobojováno! Velmi zajímavý zápas mezi Nice a Lille skončil bez branek. Utkání bylo v obou poločasech vyrovnané, ale branky jsme se i přes pár příležitostí nedočkali. Oba celky si tak do tabulky připíší jeden bod.

90+6

90+5
    Germain si ve vápně naběhl na přesný centr Pieda, ale těžkým volejem mířil mimo.

90+4
    Martin poslal do vápna skvělý roh mířící přesně na hlavu nabíhajícího Guirassyho, ale na brankové čáře skvěle zasáhl jeden z obránců, který hlavou odvrátil jasný gól.

90+3
    Naposledy dojde ke změně na straně Lille. Odchází Guillaume, přichází Martin.
    90+3.

90+3
    Míč se opět dostal na kopačky hostí, Sidibé to vzal na sebe a vystřelil, jeho střele však chyběla přesnost.

90+2
    Hassen s přehledem chytil přímý kop Bauthéaca a domácí tak můžou rychle založit útok.

90
    Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno pět minut! Podaří se někomu vstřelit rozhodující branku?

89
    Vystřídalo i Lille. Aktivního Boufala na hřišti vyměnil Guirassy.

87
    Utkání má ke konci rychlý spád, hraje se nahoru dolů, ale důležitá branka ne a ne přijít.

85
    Honorat okamžitě po svém příchodu obdržel žlutou kartu.

83
    Nice využilo poslední střídání. Odešel Koziello, přišel Honorat.

81
    Neuvěřitelné, co právě Nice spálilo! Po centru z přímého kopu se domácí dostali do dvou šancí, ale Germainovu střelu vykopl z čáry jeden z obránců a následnou hlavičku Baysse do odkryté branky zastavilo břevno!

80
    Do konce základního hracího času zbývá pouze deset minut, stav je stále bezbrankový. Podaří se alespoň jednomu celku vstřelit úvodní a možná i rozhodující gól?

79
    Střídá i Lille. Obbadiho nahradil Yeboah.

77
    Ben Arfa opět vzal na sebe zodpovědnost, ale jeho zblokovaná střela mířila pouze do míst, kde se nacházel připravený gólman Enyeama.

75
    Hra se začíná stupňovat, po rychlém přechodu do ofenzivní fáze rozehraje roh tentokrát Nice.