Schalke – Ingolstadt 1:1 (kon.) | Augsburg – Mainz 3:3 (kon.) | Brémy – Dortmund 1:3 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Hoffenheim 0:0 (kon.) | Hertha – Mönchengladbach 1:4 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 2:1 (kon.)
Werder Brémy
1:3 (1:2)
Borussia Dortmund
Sobota 31.10.2015, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

Zápas v Brémach sa skončil. Druhý polčas priniesol jeden gól Borussie Dortmund, ktorý v 73. minúte zaznamenal Reus. Bol to jeho druhý gól v dnešnom zápase, a celkovo tretí pre Borussiu Dortmund, ktorá tak víťazí v Brémach 3-1. Domáci dnes nehrali zle, ale rozhodne to nemohlo stačiť na víťazstvo. Borussia bola prakticky počas celého zápasu lepším tímom a zaslúžene zvíťazila.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:27:06)

90+5

90+5
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Celá akcia domáceho tímu sa skončila ofsajdom, v ktorom bolo až 5 hráčov Werderu Brémy. Domáci sa ešte snažia dostať loptu pred 16ku Borussie ale je to beznádejné.

90+4
    Po faule Schmelzera zahrávali domáci priamy kop pri postrannej čiare. Ani ten však nepriniesol vytúžený druhý gól, pretože lopta skončila len pri hráčoch v žlto-čiernych dresoch.

90+3
    Tretia minúta nadstaveného času neprináša žiadne zaujímavé situácie. Lopta je v strede ihriska prevažne za postrannou čiarou.

90+2
    Čaká nás ešte veľká porcia nadstaveného času. V útoku je však Borussia, konkrétne Aubameyang sa snažil zakončiť, ale bol v ofsajde.

90+1
    V druhom polčase sa bude nadstavovať 5 minút.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú domáci, ktorí sa ešte snažia o posledné akcie.

89
    Loptu smerujúcu do 16ky Borussie výborne vyboxoval Bürki až do stredu ihriska. Hostia bez problémov odolávajú snahe domáceho tímu o druhý gól.

88
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Lopta je v strede ihriska kde budú po faule Borussie domáci zahrávať priamy kop.

87
    Po faule v strede ihriska zahrávali hráči Borussie priamy kop. Po ňom loptu síce stratili, ale stále sa držia na útočnej polovici.

85
    Hra pokračuje ďalej. Loptu majú hráči Borussie Dortmund, ktorí pokojne kráčajú za dôležitým víťazstvom.

84
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Gündoğan, a nahradí ho Piszczek.

84
    Jeden z asistentov bude nahradený štvrtým rozhodcom, ktorý sa už pripravuje.

83
    Chystá sa výmena rozhodcov, a tak je hra prerušená a hráči majú menšiu prestávku.

83
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Bartels, a nahradí ho Pizarro.

82
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Fritz, a nahradí ho Fröde.

82
    Domáci sa snažili založiť rýchlu akciu, ale Lorenzen sa v útoku previnil faulom, a tak sa musia stiahnuť na vlastnú polovicu.