Schalke – Ingolstadt 1:1 (kon.) | Augsburg – Mainz 3:3 (kon.) | Brémy – Dortmund 1:3 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Hoffenheim 0:0 (kon.) | Hertha – Mönchengladbach 1:4 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (1:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 31.10.2015, 18:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

Zápas vo Volkswagen Arene sa skončil na radosť fans víťazstvom domácich, ktorí v druhom polčase pridali do siete Lena po peknej akcii druhý gól a do tabuľky si tak zaslúžene pripíšu tri body. Leverkusen veľa z futbalového umenia v druhom polčase neukázal, aj keď Wendell loptu poslal do žrde domácej bránky. Pekný večer a dobrú noc priaznivcom futbalu želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (20:26:05)

90+4

90+4
    Domáci držia loptu na kopačkách pri stredovej čiare.

90+3
    Center smeroval na vzdialenejšiu žrď, k hlavičkovému zakončeniu sa dostal Toprak, bol však nepresný a loptu poslal mimo priestor domácej bránky.

90+3
    Na pravej strane si hostia vybojovali rohový kop, jedna z posledných šancí na vyrovnanie.

90+2
    Leverkusen kontroluje loptu na polovici domácich, VfL pozične veľmi dobre bráni svoje tri body.

90+2
    Dnešné stretnutie sleduje 28.766 divákov.

90+1
    Bellarabi ťahal po ľavej strane k stredu loptu vpred, vystrelil, no poslal ju vysoko nad bránku domácich, snáď prekopol aj strechu Volkswagen Areny.

90
    Kießling po súboji s Gustavom skončil na zemi, pri stredovom kruhu píska Gräfe loptu pre hostí, nad základný hrací čas arbitri pridali tri minúty.

89
    Wendell sa rozhodol zakončiť, jeho ľavačka ale poslala loptu mimo priestor bránky Benaglia.

88
    Z rohového kopu hostia nič nevyťažili, domáci poslali loptu na chvíľku do bezpečia, aby zakrátko faulovali a Gräfe dal štandardku hosťom.

88
    Bellarabi sa na pravej strane rozhodol vystreliť, defenzíva domácich loptu zblokovala za bránkovú čiaru.

87
    Schürrle sa po pravej strane vybral na výlet, dokázal aj zakončiť spoza obrancu, loptu však poslal do rúk dobre postaveného Lena.

86
    Na pravej strane na polovici domácich Bayer loptu poslal za postrannú čiaru.

86
    VfL bráni svoj jednogólový brejk, Leverkusen musí predsa tvoriť hru.

85
    Bellarabi vygumoval na ľavej strane hráčov v bielych dresoch a vyzval na brejk svojich spoluhráčov.

85
    Dlhá lopta hostí sa nepodarila, pozvoľna opustila hraciu plochu na ľavej strane za postrannou čiarou.

84
    Wendell si postavil loptu na rozohranie, ľavačkou obstrelil múr a loptu poslal do žrde Benagliovej bránky, odkiaľ sa lopta odrazila za bránkovú čiaru.

83
    Domáci zastavili brejkovú akciu hostí faulom, Gräfe píska peknú štandardku pre hostí.