Borisov – Barcelona 0:2 (kon.) | Leverkusen – AS Rím 4:4 (kon.) | Arsenal – Bayern 2:0 (kon.)
D. Záhreb – Olympiakos 0:1 (kon.) | Porto – Tel Aviv 2:0 (kon.) | D.Kyjev – Chelsea 0:0 (kon.)
Zenit – Lyon 3:1 (kon.) | Valencia – Gent 2:1 (kon.)
Zenit Petrohrad
3:1 (1:0)
Olympique Lyon
Utorok 20.10.2015, 20:45 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Liga majstrov • Skupina H

Prajem príjemný zvyšok večera. (22:38:47)

2 Žlté karty 4

V druhom polčase sme videli najprv vyrovnávajúci gól v podaní Lacazetteho na ktorý domáci tím dokázal odpovedať hneď dvakrát. Najprv sa presadil v 56. minúte Hulk po peknej individuálnej akcií a následne dal definitívnu bodku v zápase Danny, keď sa presadil v 83. minúte po rýchlom protiútoku. V zápase si Zenit Petrohrad vypracoval viac gólových príležitostí a aj preto si do tabulky zaslúžene pripisuje 3 body za výhru 3:1.

90+3

90+2
    Žltú kartu dostáva Mapou Yanga-Mbiwa (Olympique Lyon).

90+1
    Rozhodca pridá zápasu ešte 3 minúty.

90
    Ezequiel Garay (Zenit Petrohrad) sa radoval z gólu predčasne, rozhodca mu ho neuznal pre postavenie v offside.

89
    Striedanie v tíme Zenit Petrohrad: z ihriska odchádza Danny, prichádza Alexandr Rjazancev.

87
    Hulk (Zenit Petrohrad) vyslal center z rohového kopu, ktorý obrana súpera úspešne odvrátila.

86
    Hulk (Zenit Petrohrad) sa dokázal presadiť proti obrane súpera, jeho následný strelecký pokus bol zablokovaný obranou súpera na rohový kop.

84
    Striedanie v tíme Zenit Petrohrad: z ihriska odchádza Javi García, prichádza Luís Neto.

83
    Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Rafael, prichádza Maxwel Cornet.
    83. DANNY - 3:1

83
    Zenit Petrohrad dal gól! DANNY zrejme definitívne rozhoduje o výhre svojho tímu, keď sa dokázal presadiť proti obrane súpera a prestrelil brankára hostí po výbornom rýchlom protiútoku prakticky do prázdnej brány.

82
    Rachid Ghezzal (Lyon) prihrávkou do pokutového územia neuspel, nasleduje rohový kop.

80
    Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Alexandre Lacazette, prichádza Claudio Beauvue.
    79.

79
    Samuel Umtiti (Lyon) sa dostal k odrazenej lopte, jeho pokus z veľkej vzdialenosti skončil tesne vedľa pravej tyčky brány súpera.

78
    Oleg Shatov (Zenit Petrohrad) sa už dostával do vyloženej gólovej šance, v poslednej chvíli ho o loptu pripravil jeden z obráncov.