Borisov – Barcelona 0:2 (kon.) | Leverkusen – AS Rím 4:4 (kon.) | Arsenal – Bayern 2:0 (kon.)
D. Záhreb – Olympiakos 0:1 (kon.) | Porto – Tel Aviv 2:0 (kon.) | D.Kyjev – Chelsea 0:0 (kon.)
Zenit – Lyon 3:1 (kon.) | Valencia – Gent 2:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
4:4 (2:2)
AS Rím
Utorok 20.10.2015, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga majstrov • Skupina E

Zápas v Leverkusene sa skončil. Priniesol gólové divadlo v podobe ôsmych gólov a niekoľkých obrovských príležitostí na oboch stranách. V druhom polčase padli rovnako ako v prvom štyri góly, no tentokrát sa do dvojgólového vedenia dostali Rimania, aby oň v priebehu dvoch minút prišli. Dnešný zápas bol skvelou reklamou na futbal, hoci oba tímy môžu byť sklamané, pretože mohli vyhrať. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 4 žlté karty, po dve na oboch stranách.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:37:32)

90+3

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Lopta je na polovici AS Rím, kde sa domáci ešte snažia o piaty gól.
    90+1. Javier Hernández (LEV)

90+1
    Po rýchlej akcii domáceho tímu spálil veľkú príležitosť Hernández, ktorý mal pred sebou už len brankára Szczęsneho.

90+1
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Florenzi, a nahradí ho Iturbe.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Wendell vidí žltú kartu po faule na Torosidisa.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú domáci, ktorí sa ešte snažia strhnúť vedenie na svoju stranu.

89
    Faul Nainggolana v strede ihriska a priamy kop pre domácich.

87
    Asi málokto by veril, že je možné pustiť v závere zápasu vedenie 4-2, ale Rimanom sa to podarilo. Tak uvidíme, čo nás ešte čaká v posledných minútach a nadstavenom čase.
    86. Admir MEHMEDI - 4:4

86
    Bayer Leverkusen dal gól! Je vyrovnané!! Dnešný zápas neprestáva prekvapovať. V jeho závere dokázali domáci v prebehu dvoch minút vyrovnať na 4-4. Po dobrej prihrávke pred bránu sa presadil ADMIR MEHMEDI.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Gervinho, a nahradí ho Džeko.
    84. Kevin KAMPL - 3:4

84
    Bayer Leverkusen dal gól! Domácim sa predsa len podarilo znížiť. Po krásnej strele z 20 metrov sa presadil KEVIN KAMPL.

84
    Domáci sa nevzdávajú a stále sa snažia dostávať pred 16ku AS, ale všetky akcie končia príliš ďaleko od brány.

83
    Ďalšia neúspešná akcia domáceho tímu, ktorá končí po útočnom faule Jurčenka.

Patrik Saloky

Góly: 4. J. Hernández, 19. J. Hernández, 84. Kampl, 86. Mehmedi – 29. De Rossi, 38. De Rossi, 54. Pjanić, 73. Falqué

Karty:   37. Kramer (LEV), 90. Wendell (LEV) – 24. Nainggolan (ASR), 35. De Rossi (ASR)

Bayer Leverkusen: Leno – Donati, Tah, Papadopoulos, Wendell – Toprak (C) (79. V. Jurčenko), Kramer (66. Brandt) – Bellarabi (56. Mehmedi), Çalhanoğlu, Kampl – J. Hernández.
    Náhradníci: Krešić – Ramalho, Jedvaj, Boenisch, Brandt, V. Jurčenko, Mehmedi.

AS Rím: Szczęsny – Torosidis, Rüdiger, Manolas, Digne – Florenzi (90+1. Iturbe), Nainggolan, De Rossi (C), Pjanić – Salah (62. Falqué), Gervinho (85. Džeko).
    Náhradníci: De Sanctis – Castán, Maicon, Iturbe, Falqué, Vainqueur, Džeko.

Rozhodca: Viktor Kassai- G.Ring, V.Tóth (Maďarsko)