Chabarovsk – Čerepovec 2:3 (kon.) | Vladivostok – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Novokuzneck – Dinamo Minsk 3:4 (0:1 po s.n.)
Novosibirsk – Novgorod 4:1 (kon.) | D. Moskva – Barys 1:2 (kon.) | Viťaz – Omsk 3:1 (kon.)
HC Slovan – Jekaterinburg 4:3 (2:0 po s.n.) | Záhreb – Jugra Chanty-Mansijsk 6:7 (1:2 po s.n.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Avangard Omsk
cz Pondelok 19.10.2015, 18:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

59:31
    Běží již poslední minuta třetí třetiny a zřejmě i zápasu. Do obrovské šance se navíc řítil jeden z domácích, který byl přidržen Ivanem Lekomcevem (OMS), jenž míří na trestnou lavici. Je hotovo!

54:47
    A pro Avangard přichází komplikace v podobě vyloučení Nikolaje Gluchova (OMS), který poslal kotouč mezi diváky.

40:08
    Hned na začátku třetí třetiny budou hrát hosté přesilovou hru. Za sekání je na trestnou lavici poslán Roman Horák (CEC).

27:42
    Na lavici hanby pro změnu míří hostující hráč. Je jim Ivan Fiščenko (OMS), jenž se provinil hákováním.

25:19
    Držení v podání Denise Ježova (CEC) znamená druhou přesilovou hru Avangardu.

18:55
    Aktivní Denis Paršin si našel prostor mezi kruhy, ale byl faulován a na trestnou lavici míří Igor Golovkov (CEC), který se provinil nedovoleným bráněním.

08:36
    Vyglazov byl u mantinelu tvrdě atakován Pavlem Valentěnkem (OMS) a právě hostující hráč dostává trest na 5+20 minut! Beka Avangardu již v dnešním zápase neuvidíme!

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 16. Makejev (Kempe, Palola), 36. Makejev (Abdullin, Nikulin), 56. Afinogenov (Horák, Šitikov) – 22. Zubov

Viťaz Moskovská oblasť: Säteri (Saprykin) – Eronen, Golovkov, Voronkov, Berdjukov, Antropov, Kostromitin, Ježov, Vaščenko – Šitikov, Horák, Afinogenov – Abdullin, Nikulin, Makejev – Soloduhin, Kokšarov, Koroljov – Kempe, Vyglazov, Palola
    Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Ahnelöv, Alexandrov, Kempný, Lekomcev, Valentěnko, N.Gluchov, Kuljaš, Dervuk – Pěrežogin, Petrov, Zubov – Širokov, Sobotka, Paršin – Lemtjugov, A.Gluchov, Fiščenko – Michejev, Kurjanov, Semjonov

Rozhodca: Sergej Kulakov, Andrej Rogačjov – Sergej Misjur, Jakov Palej

Diváci: 3.470