Královské Vinohrady – Litvínov 6:3 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
6:3 (3:0, 2:1, 1:2)
SK Bivoj Litvínov
cz Nedeľa 11.10.2015, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 4. kolo

58:58
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hostům se povedlo vstřelit už třetí branku, druhou ve třetí třetině. Bohužel tyto kontaktní branky přichází až příliš pozdě. TOMÁŠ SKALITZ potrestal chybnou rozehrávku Vinohrad. Asistence: Ondřej Kašpárek.

55:03
    Ačkoli Litvínov nevyužil přesilovou hru, nakonec se i tak dočkává vstřelení branky. Necelých pět minut před koncem zápasu zaznamenává přesný zásah LUKÁŠ ČERNÝ, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Daniel Hulič.

48:17
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Domácí přidávají další hřebík do pomyslné rakve Litvínova ve vlastním oslabení, jmenovitě LUKÁŠ GREGOR, který svoji střelu skryl za obráncovo tělo. Hruška se jen překvapeně ohlédl za míčkem směřujícím do brány. Bez asistence.

46:54
    Jan Zavadil (SKV) si bude muset odpočinout na trestné lavici, neboť od rozhodčích obdržel dvouminutové vyloučení za bránění ve hře.

36:49
    Jiří Horák (LIT) se provinil bráněním ve hře, čímž na dvě minuty oslabuje svůj celek.

36:30
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady se nezalekly obdržené branky a odskakují zásluhou JANA ZAVADILA opět na rozdíl čtyř branek. Asistence: Martin Skřivánek.

35:00
    Dnešní utkání sleduje 154 diváků.

30:06
    Hosté se šest sekund po polovině tohoto utkání dočkali také branky. Pohotová střela z prvního doteku JANA WERNERA zapadla do sítě Vinohrad. Asistence: Viktor Hocelík.

28:17
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Bezmála v polovině utkání dává svému celku MILAN BÍNA už čtyřbrankový náskok. Pokud domácí už zbytek zápasu nepodcení, o vítězství by neměli přijít. Asistence: Lukáš Gregor.

19:50
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Litvínovu je v Praze ještě hůř. ZBYNĚK STUCHLÍK se stává třetím střelcem domácího celku, který překonává brankáře Litvínova, a zřejmě tak dává konečnou podobu první třetině. Asistence: Ondřej Stuchlík.

16:48
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Využita přesilová hra! Nakonec Horák přeci jen neodsedí celou výši svého trestu. V početní výhodě si nejlépe na hrací ploše vedl LUKÁŠ GREGOR, jehož střela zapadla do svatyně hostí. Domácí se ujímají dvoubrankového vedení. Asistence: Milan Bína.

15:27
    Velmi pohledný zápas na malou chvíli přerušuje vyloučení. Jiří Horák (LIT) už kráčí na trestnou lavici odpykat dvouminutový trest za bránění ve hře.

07:04
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Diváci v hale na Vinohradech museli na úvodní trefu zápasu čekat do osmé minuty, kdy síť za zády Hrušky rozvlnil MARTIN SKŘIVÁNEK. Asistence: Dalibor Nigrin.

Josef Cestr

Góly a asistencie: 8. Skřivánek (Nigrin), 17. Gregor (Bína), 20. Z. Stuchlík (O. Stuchlík), 29. Bína (Gregor), 37. Zavadil (Skřivánek), 49. Gregor – 31. Werner (Hocelík), 56. Černý (Hulič), 59. Skalitz (Kašpárek)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (Kempa) – Nigrin, Rossi, Králík, Linhart, M. Raiter, Kareš, Gregor, Bína, D. Záň, Š. Raiter, Zavadil, Hanák, J. Záň, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Skřivánek, Houra
    Trenér: Martin Hovořák

SK Bivoj Litvínov: Hruška (Kotoun) – Werner, Kašpárek, Kropáček, Novotný, Chládek, Rybář, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Procházka, Skalitz, Horák, Khek, Skuhrovec
    Trenér: Daniel Hulič

Rozhodca: Petr Čermák, Jiří Janoušek
    Delegát: Vladimír Šťástka