Michalovce – Detva 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:1 (kon.)
Topoľčany – Humenné 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Nové Zámky 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 3:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Streda 07.10.2015, 17:00 • ENEL Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

39:37
    Hostia sa budú opäť brániť, za faul vysokou hokejkou pôjde na trestnú lavicu Branislav Cvengroš.

28:50
    Liptáci sa budú viac ako minútu brániť v trojici! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za faul lakťom obranca Filip Mezovský.

27:58
    Liptovský Mikuláš sa bude druhýkrát v zápase brániť! Za faul kolenom odchádza na trestnú lavicu Maroš Piatka.

13:59
    Brániť sa prvýkrát v zápase budú aj domáci hokejisti! Dvojminútový trest za sekanie inkasuje krídelník Ján Cibuľa.

09:34
    Spišiaci sa dokonca budú brániť v trojici! Tak toto je pre hostí poriadne nepríjemná situácia, trest totiž inkasuje aj celá hracia lavička, ktorá sa dopustila nesprávneho striedania.

09:34
    Hostia sa budú brániť! Spišskú Novú Ves oslabí na dve minúty za hákovanie krídelník druhej formácie Jakub Lesňák.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Kusý

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Števuliak (Uram, Jabrocký), 34. Števuliak (Nádašdi), 36. Uram (Nádašdi, Burzala), 37. Bartík (Lištiak), 42. Lichanec (Števuliak), 59. Laco (Krčula, Marcinko) – 30. Hrubý (Lesňák, Cvengroš)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Dovina – Krčula, Mezovský, Burzala, Nádašdi, Oško, Kadlubiak, Oravec, Struška – Bartík, Lištiak, Gápa – Uram, Lichanec, Števuliak – Cibuľa, Piatka, Jabrocký – Laco, Marcinko, Brezniak
    HK Spišská Nová Ves: Borároš – Zakopjan, Hrubý, Cvengroš, Knižka, Osuský, Kyčák – Smotrila, Koky, Findura – Lesňák, Giľák, Hamráček – Piják, Môcik, Púchovský – Lapšanský, Ištocy

Rozhodca: Valach – Štofančík, Gavalier