Michalovce – Detva 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:1 (kon.)
Topoľčany – Humenné 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Nové Zámky 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 3:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Streda 07.10.2015, 17:00 • ENEL Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:13:27)

58:01
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci opäť navyšujú svoj náskok po góle ANDREJA LACA, ktorému asistovali Martin Krčula a Martin Marcinko.

45:03
    Dnešné stretnutie sleduje 501 divákov.

41:23

Liptáci využívajú ďalšiu presilovku a zvyšujú svoj náskok na rozdiel štyroch gólov!. Úspešným strelcom je PETER LICHANEC, ktorému asistoval dvojgólový Patrik Števuliak.

40:01

Druhá tretina je minulosťou. V nej sa s gólmi roztrhlo vrece a videli sme až štyri presné zásahy, z ktorých tri oslavovali domáci Liptáci. Tí teda majú na svojom konte pohodlné vedenie a všetko naznačuje tomu, že tento duel dotiahnu do úspešného konca.

40:00

39:37
    Hostia sa budú opäť brániť, za faul vysokou hokejkou pôjde na trestnú lavicu Branislav Cvengroš.

36:05

Domáci hokejisti sa rozbehli a v rozpätí necelých troch minút pridávajú tretí gól! Tentokrát sa dokázal presadiť krídelník prvej formácie PETER BARTÍK. Asistencia: Andrej Lištiak.

35:17

Liptáci zvyšujú svoj náskok na rozdiel dvoch presných zásahov! Do štatistík sa ako úspešný strelec zapísal aj skúsený útočník MAREK URAM. Asistencie: Tomáš Nádašdi, Ondrej Burzala.

33:50
    Liptáci sa opäť ujali vedenia! Postaral sa o to PATRIK ŠTEVULIAK, pre ktorého je to už druhý presný zásah v tomto zápase. Asistencia: Tomáš Nádašdi.

29:54
    Spišská Nová Ves dala gól!

Hosťujúcim hokejistom sa takisto podarilo využiť dvojnásobnú presilovku a je vyrovnané! O presný zásah sa postaral JOZEF HRUBÝ. Asistencie si pripisujú Jakub Lesňák a Branislav Cvengroš.

28:50
    Liptáci sa budú viac ako minútu brániť v trojici! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za faul lakťom obranca Filip Mezovský.

27:58
    Liptovský Mikuláš sa bude druhýkrát v zápase brániť! Za faul kolenom odchádza na trestnú lavicu Maroš Piatka.

20:01

Prvá tretina je minulosťou. Domáci hokejisti v nej dokázali zúžitkovať dvojnásobnú presilovku a ujali sa vedenia, čo bol doposiaľ jediný gólový moment tohto zápasu.

20:00

15:59
    Liptovský Mikuláš si pri svojej početnej nevýhode dal veľký pozor a neinkasoval. Štyri minúty pred koncom prvej tretiny má teda na svojom konte stále tesný jednogólový náskok.

13:59
    Brániť sa prvýkrát v zápase budú aj domáci hokejisti! Dvojminútový trest za sekanie inkasuje krídelník Ján Cibuľa.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Kusý

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Števuliak (Uram, Jabrocký), 34. Števuliak (Nádašdi), 36. Uram (Nádašdi, Burzala), 37. Bartík (Lištiak), 42. Lichanec (Števuliak), 59. Laco (Krčula, Marcinko) – 30. Hrubý (Lesňák, Cvengroš)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Dovina – Krčula, Mezovský, Burzala, Nádašdi, Oško, Kadlubiak, Oravec, Struška – Bartík, Lištiak, Gápa – Uram, Lichanec, Števuliak – Cibuľa, Piatka, Jabrocký – Laco, Marcinko, Brezniak
    HK Spišská Nová Ves: Borároš – Zakopjan, Hrubý, Cvengroš, Knižka, Osuský, Kyčák – Smotrila, Koky, Findura – Lesňák, Giľák, Hamráček – Piják, Môcik, Púchovský – Lapšanský, Ištocy

Rozhodca: Valach – Štofančík, Gavalier