Slovan Bratislava U21 – Senec 3:0 (kon.) | Trnava B – Sereď 2:0 (kon.) | Pohronie – Žilina B 0:3 (kon.)
Dunajská Lužná – Borčice 0:2 (kon.) | Lok. Košice – R. Sobota 3:2 (kon.) | Dolný Kubín – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
3:2 (0:1)
MŠK Rimavská Sobota
Nedeľa 04.10.2015, 15:00MONACObet liga

Skončilo sa mimoriadne zaujímavé stretnutie DOXXbet logy v ktorom si FC Lokomotíva Košice poradila s MŠK Rimavskou Sobotou pomerom 3:2 a pripíše si tak dôležité tri body do tabuľky. Naopak, tím z juhu východného Slovenska, odíde z tohto súboja naprázdno.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčime a prajeme vám ešte pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (16:50:32)

90+3

90+3
    Už sa nič neudeje. Hlavný arbiter Vašš odpískal koniec.

90+3
    Začala sa posledná minúta nadstaveného času, sledujeme márnu snahu Rimavskej Soboty o strelenie vyrovnávajúceho gólu, lopta je v stredovom kruhu.

90+2
    Žltú kartu dostáva Vargic (MŠK Rimavská Sobota).

90+1
    Tú prvú strávila Lokomotíva vhadzovaním lopty spoza postrannej čiary, domáci teraz hru zdržujú na útočnej polovici, čo MŠK nevyhovuje.

90
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Hrdina dnešného stretnutia, Chmelo, teraz takmer donútil súpera chybovať, lopta ale napokon zapadla len presne do rukavíc Beníka.

90
    Čakáme už len na údaj o nadstavenom čase.

90
    Lokomotíva teraz vyviezla loptu na polovicu súpera, kde sa nachádzala až s päticou hráčov, miesto presnej kombinácie prišlo zakončenie Ruskovského vysoko nad.

90
    Hrá sa už posledná minúta stretnutia.

89
    Lokomotíva kombinovala s loptou pred bránkou súpera, kde síce jej hráči vo finálnej fáze pohoreli, domácim to ale veľmi neprekáža.

88
    V hre sa môže pokračovať. Ošetrenie nutné nebude.

88
    Na zemi ostáva ležať jeden z domácich hráčov, veríme, že nepôjde o vážnejšie zranenie. Každopádne, Lokomotíva zbiera cenné sekundy.

87
    A podobne je tomu aj po ďalšej minúte hry. Tréner Rimavskej Soboty, Kudlík, teraz svojim zverencom rozdáva pokyny, no tie sú momentálne zbytočné.

86
    Lokomotíva teraz hrá presne to, čo potrebuje. Lopta sa zdržiava prevažne na polovici jej súpera, kde s ňou síce modro-bieli nekombinujú, súperovi ale nedovoľujú vyviezť ju.

85
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Harvila, prichádza Micovčák.

84
    Domáca striedačka šalie, akoby získala Lokomotíva majstrovský titul. Vzhľadom na zdanlivo stratený zápas sa ale domácim futbalistom nečudujeme,

83
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Dokonalý obrat Košíc sa stal realitou, k lopte sa teraz po dostal Chmelo, ktorý parádnou prihrávkou našiel Horvátha a LOKÁŠ HORVÁTH sa už nemýlil.

82
    Lokomotíva teraz hrá výborne, Rimavská Sobota sa bráni so šťastím. Teraz lopta poletela od brány hostí, nie však až za stredový kruh,

82
    Nasledovať bude ďalší rohový kop.

81
    Od rohovej zástavky lopta smerovala presne do stredu vápna, odkiaľ hostia dobre neodvrátili, Lokomotíva tak ostane pri lopte.

81
    Domáci budú zahrávať rohový kop.

80
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Alves Duarte, prichádza Gazda.

80
    Desať minút do konca zápasu, ak pochopiteľne neberieme do úvahy prípadný nadstavený čas.

79
    Na druhej strane snaha Vargica o presnejšie zakončenie, hráč hostí sa oprel do lopty vo vzdialenosti asi 30 metrov od bránky a vypálil len nad. Aj napriek tomu sympatický pokus.

79
    Domáci to teraz skúšali dlhým nákopom – neúspešne.

78
    Ruskovský následne zahrával priamy voľný kop zo vzdialenosti asi 17 metrov, domáci hráč to skúšal priamou strelou, na tú si dokázal dať Beník pozor.

78
    Vráťme sa k dianiu na ihrisku, tam vyvinula Lokomotíva na súpera obrovský tlak, MŠK len so šťastím neinkasovala!

77
    Zranený Lupták sa už zapojil späť do hry, našťastie tak nebol druhým hráčom, ktorý musel opustiť ihrisko na nosidlách.

76
    Lopta hľadala na vzdialenejšej žrdi Harvilu, ktorý sa teraz pozabudol za hranicou vápna, na center si tak nedokázal včas nabehnúť.

75
    Pätnásť minút pred koncom sledujeme veľkú snahu Lokomotívy o strelenie tretieho gólu, o presný center sa teraz pokúšal Kolek, jeho nákop bol dobre odvrátený.

75
    V hre môžeme po krátkom ošetrení pokračovať, futbalista Rimavskej Soboty už schádza z ihriska, do hry ešte pravdepodobne zasiahne.

75
    Dnešné stretnutie sleduje 200 divákov.

74
    Na zemi ostáva ďalší z hostí. Aj ten bude ošetrovaný.

73
    Veľká šanca Lokomotívy sa gólom nekončí, skvelý center Harvilu pristál priamo na hlave pred malou chvíľou napomínaného Ruskovského, ktorý nanešťastie pre Lokomotívu loptu dobre netrafil.

72
    Žltú kartu dostáva Lupták (MŠK Rimavská Sobota).

72
    Žltú kartu dostáva Ruskovský (FC Lokomotíva Košice).

72
    Zahanbiť sa teraz nadela ani Rimavská Sobota, ktorá loptu dlho držala na polovici súpera, po tesnom súboji v rohu ihriska ale o guľatý predmet prišla.

71
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Korijkov, prichádza Kolek.

70
    Do konca stretnutia nám ostáva ešte 20 minút.

70
    A naozaj tomu tak je! Domáci sa s loptou okamžite usadili vo vápne Rimavskej Soboty, kde niekoľkokrát vycvičili súpera, k presnému zakončeniu ale neprišlo.

68
    Začíname tak opäť od začiatku, navyše, Lokomotíva je nepochybne hladná po úspechu a teraz zrejme vycítila šancu.

67
    Tak som to zrejme zakríkol, keďže z následnej akcie sme videli krásnu prihrávku do vápna, ktorú striedajúci RASTISLAV CHCMELO dokázal zúročiť na svoj druhý gól v dnešnom zápase.

67
    Domáci sa všemožne snažia dobyť bránu MŠK, nejde to ale ani po zemi, ani vzduchom.

66
    Aj preto to modro-bieli skúšali dlhým nákopom priamo do vápna, vo vzdušnom súboji sa ale gólman Beník nemýlil a loptu ukryl vo svojich rukaviciach.

65
    Domácim sa teraz kombinácia vôbec nedarí, jej hráči si na útočnej polovici nedokážu presne posunúť loptu.

64
    Z následnej útočnej akcie nebolo nič, Rimavská Sobota totiž hrala pri postrannej čiare taktiež nedovoleným spôsobom, aj v tomto prípade sa jednalo o útočný faul.

64
    Domáci sa pred Baníkom zmocnili lopty nedovoleným spôsobom, píska sa útočný faul, ktorý dá hosťom šancu upokojiť hru.

63
    Videli sme jeden z mnohých centrov, ani c tomto prípade sa ale hráči Lokomotívy vo vnútri vápna nedokázali dostať k lopte. MŠK tak v pokoji odkopáva.

63
    Lokomotíva sa usadila na polovici súpera, kde si po zvýšenej aktivite dokázala vybojovať rohový kop.

62
    Inak tomu nebolo ani v prípade súboja tesne pred hranicou vápna, kedy prišlo k sklzu na Labuna, z tejto pozície je ale len veľmi ťažko posúdiť, či šlo o faul. Vašš bol ale priamo pri súboji, všetko teda posúdil pravdepodobne správne.

62
    Domácim sa absolútne nepáčia rozhodnutia hlavného arbitra Vašša, ktorý podľa ich názoru neodpískal ani jeden z faulov MŠK.

61
    Rimavská Sobota sa teraz bráni dlhými odkopmi od svojej brány.

61
    V hre sa mohlo po dlhšom čase opäť v pokoji pokračovať, domáci sa preto okamžite vydali na polovicu súpera, kde ale stáli len v ofsajdovej pozícii.

60
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Petrusz, prichádza Kasza.

59
    Domáci sa teraz dožadovali pokutového kopu, keďže podľa ich názoru jeden z hostí zahral v pokutovom území rukou. Nepíska sa.

58
    Zaujímavý moment, po naložení na nosidlá sa ešte dočkal sľubovanej žltej karty.

56
    Nanešťastie, v tomto prípade pôjde zrejme, nanešťastie, o vážnejšie zranenie, keďže na scénu prichádzajú aj nosidlá.

55
    Po ďalšom súboji to s druhým hráčom hostí nevyzerá vôbec dobre, lekársky tím Rimavskej Soboty má teraz čo robiť, aby stihol ošetriť všetkých svojich hráčov.

55
    Futbalista hostí už schádza v sprievode lekára za postrannú čiaru. Našťastie to zrejme nebude vážnejšie zranenie.

54
    Ošetrenie sa poriadne predĺžilo, vyzerá to na problém s nohou, hráč Rimavskej Soboty zrejme inkasoval nejaký hit v tesnom súboji.

53
    Nepríjemný moment, na zemi teraz ostáva ležať jeden z hráčov hostí, ktorý bude potrebovať ošetrenie.

52
    Po rýchlom vyrovnaní Lokomotívy sa tak hostia opäť ujímajú vedenia, domáci futbalisti sa teraz budú veľmi snažiť, aby zbytočnú chybu odčinili.

51
    Rimavská Sobota dala gól!
    Loptu si na vyznačený bod postavil MATEJ VARGIC, ktorý sa rozhodol loptu poslať priamo do stredu brány, čím dokonale pomiatol Maceja.

51
    Žltú kartu dostáva Zajac (FC Lokomotíva Košice).

51
    Bola nariadená penalta v prospech hostí!

50
    Kapitán Zajac teraz v strede šestnástky vysunul Leška, ktorý zbytočne nečakal a oprel sa do lopty ľavačkou, jeho pokus po zemi Beník kryl.

50
    Domáci tím kombinuje na polovici súpera, odkiaľ sa s loptou smerom dozadu nebude chcieť vydať.

49
    Lokomotíva je pri chuti! Strieľal aj Labun, ktorý dobrým zakončením len tesne prepálil bránu súpera!

48
    Máme vyrovnané. Po tom, čo Ruskovský loptu krásne potiahol na polovicu súpera, sa k nej dostal RASTISLAV CHMELO, ktorý už po dvoch minútach strávených na ihrisku napol sieť za Beníkom. .

47
    To by však hostia museli pred pokutovým územím zvládnuť svoju kombináciu lepšie.

46
    Hostia sa postarali o úvodný výkop druhej časti hry, MŠK sa pritom s loptou na vlastnej polovici zbytočne dlho nezdržiavala a okamžite sa vydá na útočný výpad.

46
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Vilkovský, prichádza Chmelo.

46

V prvom polčase sme sa nadstaveného času nedočkali, to teda znamená, že do šatní sa tak pôjde za stavu 0:1 po tom, čo sa ešte v 19. minúte dokázal presadiť Husanik.

Druhý polčas sa začne približne o 16:00.

45

45
    Ten však súvislý tlak Lokomotívy nepriniesol, naopak, domáci sa po nepresnosti na útočnej polovici museli mať na pozore, keďže ich súper sa pred Maceja rútil s veľkým počtom hráčov. K presnej strele neprišlo.

45
    Na druhej strane ešte budeme sledovať pokus o vyrovnanie.

44
    Hr aje často prerušovaná, MŠK mala k dispozícii viacero štandardiek, ani po jednej sa futbalisti z Rimavskej Soboty gólu nepotešili.

43
    Hosťom vyšla táto štandardná situácia takmer na výbornú, po dobrom centri totiž ostal vo vápne nikým nepokrytý hráč odetý v červenom, ktorý si loptu po spracovaní hruďou poslal na pravačku, strela bola zblokovaná.

43
    Naopak, po útočnom faule jej hráči museli loptu len odovzdať súperovi.

42
    V závere polčasu sa Rimavská Sobota nadýchla k väčšej útočnej snahe, ani tá ale hosťom vytúžené ovocie vo forme druhého gólu neprináša.

41
    Hostia si teraz po súboji pred pokutovým územím Lokomotívy pýtali rohový kop, postranný arbiter to ale videl inak – nasledoval tak odkop od Macejovej svätyne.

40
    Z hranice vápna sa rozhodol vypáliť Ruskovský, ktorý si loptu predtým aj sám zaviezol do výhodnej pozície na strelu, jeho skackavé zakončenie gólové parametre nemalo.

40
    Od konca prvého polčasu nás delí päť minút, pochopiteľne, ak neberieme do úvahy prípadný nadstavený čas.

39
    Následná snaha Rimavskej Soboty o protiútok sa skončila prakticky skôr, ako sa začala. Domáci totiž loptu dobre odkopli za postrannú čiaru.

38
    Veľká šanca Lokomotívy sa gólom nekončí! Cmarom teraz zaujímavým spôsobom našiel Labuna, ktorý chcel strelou k žrdi vyrovnať, jeho pokus ale len tesne minul bránku.

37
    Nuž, na dlhší čas to nebolo. V blízkosti postrannej čiare totiž prišiel nepríjemný faul, po ktorom sa Lokomotíva vráti k lopte a vydá sa na útočný výpad.

37
    Lokomotíva kombinoval s loptou na vlastnej polovici, tam si ale jej hráči nerozumeli a o loptu prišli.

36
    Po centri Leška sme sledovali pokus o presnejšie zakončenie Petrička, ten bol ale z oboch strán tiesnený a loptu tak poslal kolenom len mimo priestor troch žrdí.

36
    Lokomotíva bude zahrávať priamy voľný kop.

35
    Štandardka 10 minút pred koncom prvého polčasu priniesla zaujímavé zakončenie Husanika, ktoré malo gólové parametre, napokon ale skončila mimo priestoru troch žrdí.

34
    Ďalšia šanca Rimavskej Soboty, ktorá teraz jednoduchou uličkou ukázala Lokomotíve, že aj takto sa to dá. Na poslednú chvíľu sa na vlastnú polovicu vrátil jeden z domácich, ktorý loptu zrazil na rohový kop.

33
    V tejto chvíli sa častejšie píska ako hrá, hlavný arbiter Vašš nemá zľutovanie pre žiaden zákrok.

32
    Domáci si vybojovali nepriamy kop, keďže v stredovom kruhu prišlo k nepríjemnému zákroku na jedného z futbalistov Lokomotívy. Našťastie sa to zaobišlo bez zranení.

32
    Po šancu hostí ale pokračujeme v hre plnej nepresností, v týchto minútach sa v presnej kombinácii nedarí ani jednému z tímov.

31
    Črtala sa veľmi zaujímavá príležitosť hostí, ktorí sa teraz počas hluchej časti hry dostali v šestnástke k lopte, konkrétne to bol Köböl, ktorý vo veľkej blízkosti Maceja neuspel.

30
    Za sebou máme už 30 minút hry. Stále platí stav z 19. minúty, kedy dokázal Hasanik napnúť sieť za Macejom, MŠK tak vyhráva od tohto momentu 1:0.

29
    Hostia sa teraz do útočnej akcie púšťali zbytočne, jeden z ich hráčov totiž stál len v ofsajdovej pozícii. MŠK tak loptu odovzdá nedobrovoľne súperovi.

28
    Lokomotíva teraz zovrela svojho súpera na obrannej polovici, ani veľký tlak ale do vyrovnávajúceho gólu pretaviť nedokázala.

26
    Následný opakovaný roh Lokomotívy bol ale už podstatne zaujímavejší, lopta sa od rohovej zástavky dostala za šestnástku k Petričkovi, ktorý "žabkou" našiel pred bránou Labuna, ktorý stál na jednej nohe, aj napriek tomu dokázať poslať loptu vysoko do vzduchu, Beník ju so šťastím pred čiarou chytil.

25
    Loptu si na rohový oblúk postavil Leško, z tejto situácie ale nebolo nič.

24
    Veľká šanca Lokomotívy teraz prišla ako blesk z jasného neba, s loptou na kopačke sa teraz v pokutovom území ocitol Labun, ktorého skvelé zakončenie vytesnil Beník fantastickým zakončením na rohový kop.

23
    Hrá sa teraz zo strany na stranu, ani jeden z celkov si loptu na polovici súpera nedokáže medzi sebou presne posunúť.

22
    Ani Rimavská Sobota sa ale súvislou akciou neprezentovala. Hostia sa síce pokúsili pohybom zmiasť súpera pred pokutovým územím, to sa im ale nepodarilo.

21
    Ani to domácemu celku nepomohlo. Ďalšie nepresnosti vo finálnej fáze dajú šancu súperovi Lokomotívy.

21
    Pískaný faul v strede ihriska pribrzdil útočnú akciu Lokomotívy, ktorá ale bude mať na presnejšiu rozohrávku viac času.

21
    Navyše, následná snaha Lokomotívy sa skončila len nepresnou rozohrávkou, ktorú dokázal Beník bez väčších problémov pokryť.

20
    Loptu si na vyznačený bod postavil Horváth, ktorý ju stočil priamo do stredu pokutového územia, tam to ale bolo prehustené a hostia sa tak dokázali ubrániť.

20
    Lokomotíva bude zahrávať rohový kop.

19
    PATRIK HUSANIK teraz dokonalým spôsobom dokázal zaskočiť súpera, keď si v pokutovom území počkal na dobrý center, z ktorého loptu odkázal upratať za chrbát Maceja. .

18
    Medzičasom sa v hre poriadne pritvrdilo, sledujeme viacero hraničných zákrokov, hlavný arbiter Vašš ale necháva hru plynúť bez akýchkoľvek prerušení.

17
    Korijkov si teraz mohol spytovať svedomie, keď o loptu pri stredovom kruhu prišiel a hostia mohli ísť do prečíslenia, domáci hráč ale následne svoju chybu odčinil a šancu súpera zmaril.

16
    Z následnej snahy Lokomotívy nebolo nič. Center Labuna do šestnástky totiž adresáta nenašiel.

16
    Začiatok šestnástej minúty poznačili viaceré vhadzovanie lopty spoza postrannej čiary, hostia totiž guľatý predmet vždy odvrátili do autu.

15
    Hráči MŠK ale teraz jasne prevzali iniciatívu na svoju stranu a určujú tempo hry. Pre Lokomotívu je to nebezpečnejšie o ten fakt, že ich súper sa nachádza priamo pred šestnástkou domácich.

14
    Útočná snaha Rimavskej Soboty teraz skončila pri pozornom Macejovi, ktorý nastrelenú loptu ukryl vo svojich rukaviciach. Tento center Morháčovi absolútne nevyšiel.

13
    Išlo o akýsi skrátený rohový kop, loptu si na bod vyznačený arbitrom Vaššom postavil na poslednú chvíľu Morháč, ktorý ju posielal priamo na Maceja, domáci gólman si s takýmto zakončením ale dokázal poradiť.

12
    Hostia ale budú zahrávať štandardnú situáciu z veľmi zaujímavej pozície!

12
    Domáci hráči boli v blízkosti deliacej čiare poriadne pribrzdení, aj to ich donútilo vrátiť sa s loptou pred Maceja, ktorý v dnešnom zápase veľa práce zatiaľ nemal.

11
    Lokomotíva tak založí ďalšiu útočnú akciu z hĺbky vlastnej defenzívy.

10
    Tento fakt sa pokúšala zmeniť v tejto chvíli Rimavská Sobota, jej hráči sa ale zamotali pri postrannej čiare na polovici súpera a následne si už loptu presne posunúť nedokázali.

10
    Aj po desiatich minútach tak svieti na svetelnej tabuli stav 0:0.

9
    Teraz to už Lokomotíve ale vyšlo. Labun si zvýšenou aktivitou v pokutovom území vypýtal loptu, s ktorou sa následne otočil okolo vlastnej osi, jeho strela po zemi ale Beníka neprekvapila.

8
    Lopta teraz po nepresvedčivom odkope nabrala pre MŠK nesprávny smer a padla práve do jej šestnástky, hostia teraz mali šťastie, že sa do nej nedokázal oprieť ani jeden z hráčov Lokomotívy.

7
    Hra je už od úvodným minút veľmi zaujímavá, vidíme snahu oboch celkov o rýchle otvorenie skóre, tá zatiaľ vytúženým gólom "nesmrdela".

6
    Na opačnej strane pokus p rýchly protiútok Rimavskej Soboty zastavil až ofsajdový verdikt, v ktorom sa ocitol Petrusz.

6
    Loptu si k rohovej zástavke postavil Leško, ktorý sa pokúšal centrom kj bližšej žrdi prekvapiť súpera, to sa mu ale nepodarilo. Hostia v pokoji loptu odvrátili.

5

5
    MŠK sa teraz snaží vymaniť spod tlaku aj jednoduchým odkopávaním lopty za postrannú čiaru. Hostia veru popri snahe ich súpera majú čo robiť.

4
    Leško teraz po jednom zo súbojov v pokutovom území padol na zem a ako on, tak aj domáci fanúšikovia sa dožadovali penalty, hlavný arbiter Vašš však celú situáciu posúdil inak.

3
    Lokomotíva je v úvodných minútach neporovnateľne aktívnejšia, na útočnej polovici ale kombináciu nezvláda podľa svojich predstáv a o loptu často prichádza.

2
    Vilkovský sa teraz sympaticky pokúšal vysunúť Leška, finálna prihrávka však bola pre druhého menovaného príliš prudká a lopta preskočila cez jeho kopačku.

2
    Lokomotíve ale center na útočnú polovicu nevyšiel podľa jej predstáv, aj preto nasledoval po nepresnostiach na strane domácich len odkop od bránky Beníka.

1
    O úvodný výkop dnešného stretnutia sa postarali domáci hráči, ktorí sa s loptou okamžite stiahli na vlastnú polovicu, odkiaľ sa pokúsia o založenie útočnej akcie.

1

FC Lokomotíva Košice: Macej – Petričko, Cmarko, Horváth, Zajac (C), Korijkov, Leško, Harvila, Ruskovský, Labun, Vilkovský
    Náhradníci: Giertl – Kolek, Pe. Šuľák, Pa. Šuľák, Chmelo, Micovčák

MŠK Rimavská Sobota: Beník – Zvara, Lupták, Morháč, Köböl, Husanik, Alves Duarte, Sivčevič (C), Petrán, Vargic, Petrusz
    Náhradníci: Kasza, Gazda, Bial, Prošovský

Rozhodca: Vašš – Mihalík, Vitko – Dohál.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri ďalšom pokračovaní našej druhej najvyššej futbalovej súťaže. Doxxbet liga má na programe už svoje 11. kolo, v rámci ktorého sa odohrá aj duel v Kostoľanoch nad Hornádom, kde domáca Lokomotíva Košice privíta Rimavskú Sobotu.

Košičania v doterajšom priebehu sezóny nepôsobili najistejším dojmom a nachádzajú sa až na deviatej pozícii v tabuľke. Tú východniari získali za 11 bodov vybojovaných v 10 zápasoch, pričom ich celkové skóre je aktuálne 11:13. Futbalisti košickej Lokomotívy sa na dnešný duel naladili víťazne, keď v poslednom súťažnom stretnutí zdolali Liptovský Mikuláš na jeho trávniku tesne 1:0.

Hostia z Rimavskej Soboty sú na tom ešte o čosi horšie ako ich dnešný súper. Futbalisti MŠK sa nachádzajú na desiatej priečke v tabuľke a na svojom konte majú z desiatich zápasov takisto 11 bodov, no nepriaznivejšie skóre 6:14. Naposledy sa Rimavská Sobota predstavila na domácej pôde, kde nabrala sebavedomie triumfom 1:0 nad Spišskou Novou Vsou.

Začiatok stretnutia je naplánovaný na 15:00. Vďaka podrobnému textovému prenosu portálu Onlajny.eu vám z tohto duelu určite neunikne nič podstatné.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.