Everton – Liverpool 1:1 (kon.) | Arsenal – Manchester United 3:0 (kon.) | Swansea – Tottenham 2:2 (kon.)
Swansea City
2:2 (2:1)
Tottenham Hotspur
Nedeľa 04.10.2015, 17:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 8. kolo
    Dva krásne voľné priame kopy v podaní Christiana Eriksena majú bodovú hodnotu potom, čo Tottenham remizoval na Liberty Stadium sa Swansea 2:2.

Je za nami zápas medzi Swansea City – Tottenham Hotspur. V samom závere zápasu máme pohľad na smutného Christiana Eriksena, ktorý nám dnes ponúkol dva kúsky z priameho kopu. celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 2:1. V druhej 45. minútovke sme sa dočkali len jediného gólu a ten prišiel z kopačky Eriksena, ktorý vymietol pavučinu z pravého horného rohu bránky Fabiańskeho. Stav sa mohol meniť v 93 minúte, no Lloris v poslednej chvíli zachraňuje.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (18:55:00)

90+4

90+4
    Alli to skúšal veľmi jednoducho. Loptu si potiahol až do vápna, no následný pád vo vápne bol až príliš okatý.

90+3
    Tak a teraz si môže Tottenham vydýchnúť. Po centri z 30 metrov lopta našla hlavu Montera, ktorý zakončoval pod brvno bránky Llorisa. Skvelý Hugo však špičkami prstov vyráža loptu na brvno.

90+2
    Dier trošku zbytočne fauloval na vlastne polovičke. Vyzeralo by to akoby si tento hráč doslova pýtal kartu.

90+1
    Nadstavujú sa +4 minúty.

90
    Eriksen si loptu z krídla potiahol až na stred ihriska. jeho následný projektil si našiel cestu cez trojicu v bielom, no gólmana Fabiańského neohrozil.

89
    Žltú kartu dostáva Kyle Walker (Tottenham Hotspur).
    Christian Eriksen (Tottenham) oslavujúce druhý gól v dnešnom zápase na ihrisku Swansea. Bude znamenať pre Spurs bodový zisk? Zatiaľ to vyzerá, že áno.

88
    Tottenham zavrel Swansea vo vlastnom vápne. Center za centrom zatiaľ nepriniesol ohrozenie. Navyše si Barrow vypýtal faul a tak sa Swansea poľahky oslobodí.

87
    Townsendov center bol trošku pretiahnutý a tak sa N'Jie k lopte ani len nedostal.

86
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Jonjo Shelvey, prichádza Jack Cork.

86
    Swansea sa napokon zastavila sama v útoku. Jednalo sa o ofsajdové postavenie kapitána Williamsa.

85
    Po faule Debelého uvidíme priamy kop pre Swansea. Lopta je dostatočne vzdialená od bránky a tak pôjde s veľkou pravdepodobnosťou o centrovanú loptu.