Rayo Vallecano – Real Betis 0:2 (kon.) | Bilbao – Valencia 3:1 (kon.) | Levante – Villarreal 1:0 (kon.)
Atlético Madrid – Real Madrid 1:1 (kon.)
Levante UD
1:0 (0:0)
Villarreal CF
Nedeľa 04.10.2015, 18:15 • Estadi Ciutat de València (Valencia) • Španielska LaLiga • 7. kolo

Zápas vo Valencii sa skončil. Domáci zdolali Villarreal 1-0 po góle z 83. minúty, ktorý zaznamenal Deyverson a pripisujú si prvé víťazstvo v tejto sezóne. Dá sa povedať, že v celom zápase mali domáci prevahu, aj keď v druhom polčase už bola naozaj evidentná. Bolo to zapríčinené vylúčením Jokića v 35. minúte, ale aj tým, že Villarreal dnes nemal svoj deň. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 8 žltých kariet a jednu červenú.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (20:10:48)

90+4

90+3
    Nadstavený čas sa pomaly končí. Hostia posielajú do 16ky Levante nebezpečné lopty, ale Rubén všetko spoľahlivo rieši.

90+3
    Brankár Rubén vidí žltú kartu za zdržiavanie.

90+3
    Mario skúsil strelu z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu.

90+2
    V prvých dvoch minútach nadstaveného času sa hrá na polovici Levante. Hostia sa snažia niečo vymyslieť, ale zatiaľ sa všetko odohráva ďaleko od brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Mari pomaly odchádza za postrannú čiaru a hra pokračuje ďalej.

90
    Mari ostáva ležať na trávniku pred vlastnou 16kou. Už sú pri ňom kluboví lekári.

89
    Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť, ale strela Triguerosa končí v rukaviciach brankára Rubéna.

87
    Ruiz vidí žltú kartu za faul na hráča Levante.

86
    Po striedaní sa do šance dostal Lerma, ale jeho strela z vnútra 16ky bola zblokovaná.

85
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza strelec gólu Deyverson, a nahradí ho Casadesús.

84
    Soldado vidí žltú kartu za faul na hráča Levante.

84
    Mari vidí žltú kartu za nešportové správanie.
    83. DEYVERSON - 1:0

83
    Levante dalo gól! Domáci sa konečne dokázali presadiť. Po peknej akcii a prihrávke do 16ky od Ghilasa sa z niekoľkých metrov presadil DEYVERSON. Brankár Aréola tentokrát nevytiahol žiadny zázračný zákrok, a lopta končí v sieti.

81
    Tréner Villarrealu prežíva veľmi ťažké chvíle, a búrlivo rozdáva pokyny nielen svojim zverencom ale aj rozhodcom. Lopta je na polovici Levante, ale všetko sa deje ďaleko od brány.

80
    Do konca zápasu ostáva ešte 10 minút. Villarreal prešiel do rýchleho protiútoku, ale proti obrane Levante si nedokázal poradiť, a celá situácia sa končí odkopom od brány.