Rayo Vallecano – Real Betis 0:2 (kon.) | Bilbao – Valencia 3:1 (kon.) | Levante – Villarreal 1:0 (kon.)
Atlético Madrid – Real Madrid 1:1 (kon.)
Levante UD
1:0 (0:0)
Villarreal CF
Nedeľa 04.10.2015, 18:15 • Estadi Ciutat de València (Valencia) • Španielska LaLiga • 7. kolo

Zápas vo Valencii sa skončil. Domáci zdolali Villarreal 1-0 po góle z 83. minúty, ktorý zaznamenal Deyverson a pripisujú si prvé víťazstvo v tejto sezóne. Dá sa povedať, že v celom zápase mali domáci prevahu, aj keď v druhom polčase už bola naozaj evidentná. Bolo to zapríčinené vylúčením Jokića v 35. minúte, ale aj tým, že Villarreal dnes nemal svoj deň. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 8 žltých kariet a jednu červenú.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (20:10:48)

90+4

90+3
    Nadstavený čas sa pomaly končí. Hostia posielajú do 16ky Levante nebezpečné lopty, ale Rubén všetko spoľahlivo rieši.

90+3
    Brankár Rubén vidí žltú kartu za zdržiavanie.

90+3
    Mario skúsil strelu z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu.

90+2
    V prvých dvoch minútach nadstaveného času sa hrá na polovici Levante. Hostia sa snažia niečo vymyslieť, ale zatiaľ sa všetko odohráva ďaleko od brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Mari pomaly odchádza za postrannú čiaru a hra pokračuje ďalej.

90
    Mari ostáva ležať na trávniku pred vlastnou 16kou. Už sú pri ňom kluboví lekári.

89
    Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť, ale strela Triguerosa končí v rukaviciach brankára Rubéna.

87
    Ruiz vidí žltú kartu za faul na hráča Levante.

86
    Po striedaní sa do šance dostal Lerma, ale jeho strela z vnútra 16ky bola zblokovaná.

85
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza strelec gólu Deyverson, a nahradí ho Casadesús.

84
    Soldado vidí žltú kartu za faul na hráča Levante.

84
    Mari vidí žltú kartu za nešportové správanie.
    83. DEYVERSON - 1:0

83
    Levante dalo gól! Domáci sa konečne dokázali presadiť. Po peknej akcii a prihrávke do 16ky od Ghilasa sa z niekoľkých metrov presadil DEYVERSON. Brankár Aréola tentokrát nevytiahol žiadny zázračný zákrok, a lopta končí v sieti.

81
    Tréner Villarrealu prežíva veľmi ťažké chvíle, a búrlivo rozdáva pokyny nielen svojim zverencom ale aj rozhodcom. Lopta je na polovici Levante, ale všetko sa deje ďaleko od brány.

80
    Do konca zápasu ostáva ešte 10 minút. Villarreal prešiel do rýchleho protiútoku, ale proti obrane Levante si nedokázal poradiť, a celá situácia sa končí odkopom od brány.

79
    Domáci stále držia loptu na polovici Villarrealu, ale zatiaľ je to príliš statické. Obrana hostí všetky prihrávky pokrýva, a bez problémov sa stíha premiestňovať.

78
    Lerma skúsil strelu na bránu, ale jeho pokus bol veľmi nepresný a tak nasleduje iba odkop od brány.

78
    Deyverson bol faulovaný pri postrannej čiare, a domáci budú zahrávať priamy kop. Hostia sú stiahnutí pred vlastnou 16kou.

77
    Domáci znova v akcii, ale proti Ghilasovi skvele zasiahol Aréola, ktorý stiahol nebezpečný center smerujúci pred jeho bránu. Píska sa útočný faul Ghilasa, a loptu získavajú hráči Villarrealu.

76
    Rohové kopy ani následná strela Mariho úspech nepriniesli. Domáci sa stále nevedia presadiť, hoci príležitostí už mali aj na niekoľko zápasov.

75
    Rohový kop aj na opačnej strane, ktorý si Levante po zákroku Aréolu zopakuje z opačnej strany.

74
    Villarreal sa znova na chvíľu dostal na útočnú polovicu, a vybojoval aj rohový kop. Ten mohol po hlavičke Baillyho priniesť úspech, ale bol príliš slabý a končí v rukaviciach brankára Rubéna.

73
    García fauloval v strede ihriska, a hostia budú zahrávať priamy kop.

72
    Bailly fauloval pri postrannej čiare, a domáci budú zahrávať rohový kop.

71
    Faulovaný Juanfran a lopta pre Levante na vlastnej polovici. Hosťom sa dnes vôbec nedarí, a určite budú radi ak si z Valencie po dnešnom zápase odvezú aspoň bod.

70
    Striedanie domáceho tímu využili hráči Villarrealu na menšie osvieženie. Po výmene hráčov sa do šance dostali domáci, ale strela Camarasu nebola presná.

69
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Roger, a nahradí ho Ghilas.

68
    Pobyt Villarrealu na útočnej polovici sa skončil bez ohrozenia brány, a lopta je už na opačnej strane ihriska kde bol faulovaný Bailly.

67
    Ďalšia akcia Villarrealu. Hostia sa v posledných minútach držia na polovici Levante a snažia sa niečo vymyslieť aj v početnom oslabení.

66
    Oba tímy si vymieňajú loptu po nepresnostiach v strede ihriska. Zdalo sa, že sa hostia dostanú do šance, ale center do 16ky Levante končí za čiarou a tak sa to končí iba odkopom od brány.

65
    Hostia už vyčerpali všetky striedania, a tak musia dnešný zápas dohrať s hráčmi, ktorí sú momentálne na hracej ploche. Uvidíme, či domáci dokážu využiť početnú výhodu a strelia aspoň jeden gól.

64
    Ďalšia akcia domáceho tímu, a po strele Rogera budú domáci zahrávať rohový kop.

63
    Akcia Villarrealu končí odpískaným ofsajdom, a loptu tak získavajú hráči Levante.

62
    Hráči Villarrealu sa po niekoľkých minútach dostali na útočnú polovicu, ale tam si zatiaľ nevedia vypracovať žiadnu príležitosť.

61
    Domáci zahrávali rohový kop, ale ani tento pokus nepriniesol ohrozenie brány Villarealu.

60
    Costa vidí žltú kartu za faul na hráča Levante.

58
    Striedanie Villarrealu. Z ihriska odchádza Samuel, a nahradí ho dos Santos.

56
    Domáci posielali do 16ky Villarrealu dobré lopty, ale hostia sa dokázali ubrániť.

55
    Z rohového kopu ani následných pokusov sa šanca nezrodila, a loptu získali hráči Villarrealu. Úvod druhého polčasu však jasne patrí domácim, ktorí dnes s najväčšou pravdepodobnosťou získajú aspoň jeden bod.

54
    Domáci skúsili nacvičený signál, ale po strele Moralesa nasleduje iba rohový kop.

53
    Faul Costu, po ktorom nasleduje priamy kop domáceho tímu z cca 28 metrov.

52
    García si v útoku počínal nedovolene, a tak sa musia hráči Levante stiahnuť na vlastnú polovicu.

51
    Domáci s loptou na kopačkách obliehajú pokutové územie Villarrealu.

50
    Morales vidí žltú kartu za faul na Castilleja.

49
    Celá akcia Levante končí nepresnou prihrávkou, a tak majú loptu hostia. Tí musia v druhom polčase hrať iba s 10 hráčmi,pretože v 35 minúte bol vylúčený Jokić.

48
    Pri lopte sú domáci, ktorí sa snažia dostať bližšie k 16ke Villarrealu.

47
    Akcia Villarrealu nepriniesla žiadnu príležitosť, a tak nasleduje iba odkop od brány Levante.

46
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Pedraza, a nahradí ho Castillejo.

46
    Vo Valencii sa začal druhý polčas dnešného zápasu. V jeho úvode sa domáci dopustili faulu v strede ihriska, a Villarreal bude zahrávať priamy kop.

46

Prvý polčas vo Valencii sa skončil. Počas 45 minút sme gól nevideli, ale domáci mali niekoľko veľkých príležitostí. Od 35. minúty navyše Levante hrá presilovku, keď musel Jokić po druhej žltej karte predčasne opustiť hraciu plochu. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa začne už o 15 minút.

45+2

45+2
    Deyverson mal v závere nadstaveného času príležitosť, ale z uhla neprekonal Aréolu. Ďalší skvelý zákrok brankára Villarrealu.
    45+1. Roger (LVN)

45+1
    Roger sa ocitol vo veľkej príležitosti, ale z tesnej blízkosti neprekonal skvelého Aréolu. Domáci sa mohli dostať do vedenia.

45+1
    V prvom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

45
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času prvého polčasu. Loptu majú hostia, ktorí budú zahrávať priamy kop po faule v strede ihriska.

44
    Prvý polčas vo Valencii sa pomaly končí. Feddal skúsil strelu z veľkej vzdialenosti, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu Villarrealu.

43
    Faul Baillyho v strede ihriska a priamy kop pre Levante.

42
    Na opačnej strane nevydarená akcia Villarrealu, po ktorej nasleduje odkop od brány Levante.

41
    Po rohovom kope mal príležitosť Lerma, ale k zakončeniu sa nedostal. Celá akcia domáceho tímu sa končí útočným faulom.

40
    Posledná minúta patrí domácim, ktorí sa niekoľkokrát pokúšali dostať loptu pred bránu Villarrealu. Teraz budú zahrávať rohový kop.

38
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza López, a nahradí ho Camarasa.

37
    Striedanie Villarrealu. Z ihriska odchádza Nahuel, a nahradí ho Costa.

37
    López opúšťa hraciu plochu na nosidlách, a hostia chystajú striedanie.

35
    Jokić vidí po faule na Lopeza druhú žltú kartu, a musí predčasne opustiť hraciu plochu.

35
    Po niekoľkých súbojoch v strede ihriska sa k lopte dostali domáci, a López sa takmer dostal do šance tesne pred bránou Villarealu.

34
    Hostia sa snažili dostať loptu do pokutového územia Levante, ale tam je to príliš prehustené. Celá akcia končí iba odkopom od brány Levante.

33
    Zatiaľ to vôbec nevyzerá na súboj prvého s posledným. Zápas je vyrovnaný, a Villarreal sa vôbec nevie dostať do šancí. Levante predvádza dobrý futbal či už v obrane, alebo smerom dopredu.

32
    Domáci sa na polovici Villarrealu zdržali pomerne dlho, ale nakoniec sa k zakončeniu vôbec nedostali. Hostia ich vytlačili do stredu ihriska.

31
    Deyverson ponaháňal obrancov Villarrealu, ale k lopte sa nedostal. Tá končí v rukaviciach brankára Aréolu.

30
    Do konca prvého polčasu ostáva ešte 15 minút. Loptu majú hráči Villarrealu, ktorí budú po nepresnej prihrávke Lermu odkopávať od svojej brány.

29
    Na opačnej strane nedorozumenie obrany Levante rieši brankár Rubén pred číhajúcim Soldadom.

28
    Roger sa po chybe obrancu Villarrealu ocitol v obrovskej šanci, ale z tesnej blízkosti neprekonal skvelého Aréolu.

27
    Hostia v útoku nič nevymysleli a hra sa presunula do stredu ihriska.

26
    Hostia sa síce nedostali do zakončenia, pretože hráči Levante ich vytlačili až na vlastnú polovicu, ale ostávajú pri lopte a znova sa môžu pokúsiť o ďalšiu akciu.

25
    Villarreal začína novú akciu pomalou rozohrávkou na vlastnej polovici. Domáci príliš nenapádajú, sústredia sa skôr na dobré rozostavenie pred svojou 16kou.

24
    Aréola musel riešiť nepríjemnú situáciu, keď od obrancu dostal zlú prihrávku, ale zvládol to a loptu odkopol za postrannú čiaru.

23
    Loptu už získali hostia, ktorí sa budú snažiť trochu upokojiť situáciu, pretože v posledných minútach boli pod tlakom.

22
    Domáci zahrávali ďalší rohový kop a ten priniesol prvú príležitosť. Deyverson hlavičkoval tesne nad bránu, a trochu vystrašil hráčov Villarrealu.

21
    Priamy kop Levante nepriniesol žiadnu príležitosť, ale domáci sa znova a znova dostávajú pred 16ku Villarrealu.

20
    García bol faulovaný pri postrannej čiare, a domáci budú zahrávať priamy kop.V posledných minútach je Levante lepším tímom.

19
    Juanfran vidí žltú kartu po faule na Soldada.

19
    Po peknej akcii si domáci vybojovali prvý rohový kop. Ten sa neskončil žiadnym ohrozením brány, ale domáci ostávajú na útočnej polovici.

18
    Roger sa po páde v 16ke Villarrealu dožadoval penalty, ale hlavný rozhodca to videl inak. Hru nechal pokračovať ďalej, a do útoku išli hostia.

17
    Na opačnej strane akcia Levante, ale znova bez úspechu. Po nepresnej prihrávke loptu veľmi ľahko získali hráči Villarrealu.

16
    Hostia zahrávali rohový kop, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť. Obrana Levante loptu okamžite dostala mimo pokutového územia.

15
    Pri lopte sú stále hráči Villarrealu, ktorí obliehajú 16ku Levante. Domáci sa bránia bez väčších problémov.

14
    Všetko sa odohráva v strede ihriska. Do tejto chvíle dominujú obrany oboch tímov. Villarreal je o niečo technickejší, ale neprináša to žiadne príležitosti.

13
    Hra sa presunula na polovicu Villarrealu, ale tam si domáci nevypracovali ani len náznak šance. Obaja brankári sú zatiaľ bez práce.

12
    Villarreal nevie nájsť recept na skvelú obranu Levante. Nejde to postupnými prihrávkami ani nakopávanými loptami za obranu.

11
    Útočná akcia Villarrealu končí útočným faulom Pinu, a hostia sa musia stiahnuť na vlastnú polovicu.

10
    Máme za sebou prvých 10 minút dnešného zápasu. Tie nepriniesli žiadny gól ani nebezpečnú situáciu. Hostia sú lepším tímom, ale proti obrane Levante sa zatiaľ nevedia presadiť.

9
    Hostia nedokázali vymyslieť žiadnu nebezpečnú akciu, a tak nasleduje iba odkop od domácej brány.

8
    Brankár Aréola má loptu vo svojich rukaviciach, a posiela ju spoluhráčom, ktorí sa znova pokúsia dostať pred 16ku Levante.

7
    Náznak útoku domáceho tímu, ale Morales sa pri postrannej čiare nepredral cez obrancov Villarrealu.

6
    Loptu majú znova hráči Villarrealu, ktorí sa snažia dostať pred 16ku Levante. Domáci sa zatiaľ iba bránia.

5
    Po faule na Lermu zahrávali domáci priamy kop z 17 metrov, ale faulovaný hráč neposlal pred bránu dobrý center. Obrana Villarrealu veľmi rýchlo dostala loptu do bezpečia.

4
    Jokić vidí žltú kartu za faul na Lermu tesne pred 16kou Villarrealu.

3
    Hostia stále s loptou na kopačkách, ale nevedia sa dostať cez prehustený stred ihriska.

2
    Prvá akcia Villarrealu úspech nepriniesla, ale po faule v strede ihriska na Pinu budú hostia zahrávať priamy kop.

1
    Zápas vo Valencii sa začal. Domáci dnes nastúpili v modro-červených dresoch, a hostia z Villarrealu v žltých. V úvode majú loptu hráči Villarrealu, ktorí okamžite zamierili do útoku.

1

Levante UD: Rubén – Iván López, Simão, Feddal, García Juanfran (C), Toňo – Lerma, Mari, Morales – Roger, Deyverson.

Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar (C), Bailly, Denis Suárez, Jokić – Samuel, Trigueros, Pina, B. Soriano – Leiva, Soldado.

Rozhodca: Alfonso Álvarez Izquierdo- J.Trejo, J.García.

Vítam Vás pri sledovaní futbalového zápasu španielskej Primery División medzi Levante UD a Villarrealom CF.

Levante UD

Menej slávny klub z Valencie nemal dobrý vstup do novej sezóny. Po šiestich kolách majú hráči Levante na svojom konte iba 3 body, a v tabuľke španielskej Primery División sú na predposlednom mieste, len o skóre pred Granadou. Levante je v tejto sezóne bez víťazného zápasu, a svoje 3 body má len za remízy s Las Palmas, FC Sevilla a Eibarom. Vo zvyšných zápasoch si pripísali prehry, a to 1-2 v úvodnom zápase s Celtou Vigo, neskôr 1-4 proti Barcelone, a v poslednom zápase nestačili na Getafe, s ktorým prehrali 0-3.

Do Valencie dnes zavíta Villarreal, ktorému úvod sezóny naopak vychádza nad očakávania. V doterajšom priebehu sezóny nazbieral za 5 výhier a jednu remízu 16 bodov, a v tabuľke je na prvom mieste. Jedinú remízu si pripísal hneď v prvom zápase tejto sezóny s Realom Betis po výsledku 1-1. Od druhého kola ťahajú hráči Villarrealu sériu výhier, keď zdolali Espanyol Barcelona,Grandadu, Athletic Bilbao,Málagu a v posledom zápase Atlético Madrid tesne 1-0. Okrem domácej ligy majú hráči Villarrealu povinnosti aj v Európskej lige, kde vo štvrtok vyhrali nad Viktoriou Plzeň 1-0.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Estadi Ciutat de Valéncia vo Valencii, ktorý má kapacitu 25 354 divákov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:15.