Vigo – Barcelona 4:1 (kon.) | Levante – Eibar 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Gijón 2:1 (kon.)
Bilbao – Real Madrid 1:2 (kon.) | Las Palmas – Sevilla 2:0 (kon.) | Malaga – Villarreal 0:1 (kon.)
Levante UD
2:2 (0:1)
SD Eibar
Streda 23.09.2015, 20:00 • Estadio Ciudad de Valencia • Španielska LaLiga • 5. kolo

V hodine dvanástej zariadil deľbu bodov Deyverson a to znamená, že si oba celky pripísali do tabuľky po jednom bode. Po neúplnom piatom kole sa nachádzajú domáci na 14. priečke a hostia na 7. (21:53:30)

90+3
    90+3. DEYVERSON - 2:2

90+3
    Levante dalo gól! Gól strelil DEYVERSON. Posledná minúta nadstaveného času a nový hráč, ktorý strávil na ihrisku len 25 minút vyrovnáva doslova v hodine dvanástej!

90+1
    Žltú kartu dostáva Deyverson (Levante UD).

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

89
    Mávaný a teda pískaný ofsajd na strane Eibaru.

88
    Feddal po nebezpečnom zákroku odchádza bez potrestania. Loptu teda získava Eibar.

83
    Žltú kartu dostáva José Mari (Levante UD) za ruku.

83
    Center z kopačky Rubéna Garciu sa podarilo odvrátiť obrane.

82
    Žltú kartu dostáva Borja Ekiza (SD Eibar). Rozhodca po nebezpečnom faule nariadil priamy kop, ktorý si stavia Rubén Garcia.

81
    Začala plynúť posledná desaťminútovka riadneho hracieho času. Domáci z Levante prehrávajú na svojom štadióne Estadio Ciudad de Valencia 1:2 s nováčikom z Eibaru.

79
    Ďalší rohový kop Eibaru bol odvrátený obranou domácich z Levante.

77
    Eibar po rohu mohol zvýšiť svoj nádskok. Loptu sa však podarilo odvrátiť domácej obrane.

76
    V hre sa nedeje nič zaujímavé. Je plná nepresností a žiadna veľká šanca sa neudiala.