Vigo – Barcelona 4:1 (kon.) | Levante – Eibar 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Gijón 2:1 (kon.)
Bilbao – Real Madrid 1:2 (kon.) | Las Palmas – Sevilla 2:0 (kon.) | Malaga – Villarreal 0:1 (kon.)
UD Las Palmas
2:0 (1:0)
FC Sevilla
Streda 23.09.2015, 22:00 • Gran Canaria • Španielska LaLiga • 5. kolo

Prajem príjemný zvyšok večera. (23:56:17)

3 Žlté karty 5

V dnešnom stretnutí si domáci tím po veľmi sústredenom výkone pripísali 3 body za výhru 2:0, keď sa najprv v prvom polčase v 30 minúte presadil Mesa a v druhom dejstve potvrdil výhru druhým gólom v 76. minúte Alcaraz. Súper na dva inkasované góly vo svojej sieti nedokázal odpovedať, aj keď šancí na skórovanie mal niekoľko. FC Sevilla sa v tomto zápase veľmi trápila s kvalitou svojho zakončenia, a aj to bol hlavný dôvod toho, že z tohto zápasu odchádzajú s prehrou 2:0.

90+4

90+4
    Dnešné stretnutie sleduje 19 733 divákov.

90+3
    Žltú kartu dostáva José Antonio Reyes (FC Sevilla).

90+1
    Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

90
    Coke (Sevilla) sa dostal do dobrej streleckej pozície, jeho pokus k pravej tyčke dokázal ale brankár domácich skvelým zákrokom pokryť, nasleduje rohový kop.

88
    Kevin Gameiro (Sevilla) sa dopustil faulu a k lopte sa dostanú hráči súpera.

86
    Michael Krohn-Dehli (Sevilla) sa dostal do zakončenia, jeho strelecký pokus ale smeruje vysoko nad bránu domácich.

85
    Kevin Gameiro (Sevilla) si výborne nabehol na center a vystrelil, jeho strelecký pokus ale skončil len na brvne, veľká škoda pre hostí.

84
    Michael Krohn-Dehli (Sevilla) vyslal z rohového kopu nepresný center a ofenzívna akcia hostí sa skončila.

83
    Michael Krohn-Dehli (Sevilla) vyslal center do pokutového územia, ktorý obrana odvrátila na rohový kop.

82
    Striedanie v tíme UD Las Palmas: z ihriska odchádza Sergio Araujo, prichádza Vicente Gómez.

80
    Jose Antonio Reyes (Sevilla) vyslal center z rohového kopu, ktorý obrana súpera úspešne odvrátila.

79
    Iborra (Sevilla) sa dostal do vyloženej gólovej príležitosti, jeho pokus hlavou zlikvidoval výborným zákrokom brankár domácich.

78
    Striedanie v tíme UD Las Palmas: z ihriska odchádza Jonathan Viera, prichádza Emmanuel Culio.
    76. Antolín ALCARAZ - 2:0