Motor ČB – Slavia 4:1 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Most – Kladno 4:5 (kon.)
Jihlava – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Prostějov 7:2 (kon.) | Havířov – Šumperk 1:5 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (1:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
2:3 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
HC Zubr Přerov
cz Streda 16.09.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance Liga (CZ) • 4. kolo

56:00
    Marek Melenovský se dostal s pukem bezprostředně k levé tyči Slováka a z nulového úhlu minul branku. Levice Jiřího Běhala však mířila do jeho obličeje a hostující bek dostává dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 3-8.

53:25
    Pouze dvacet vteřin odehrála Jihlava v pěti. Na trestnou lavici míří Michal Důras (JIH) za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.

Na vyloučení: 3-7-

51:05
    Přerov si z útočné aktivity vybojoval faul. Vlastimil Dostálek chtěl zblízka dorážet kotouč, ale zahákoval ho Jiří Dobrovolný (JIH), který je dnes zatím jediným trestaným hráčem Dukly.

Na vyloučení: 2-7.

45:47
    Sedmá přesilová hra Dukly. Po souboji za brankou odjíždí na lavici trestů Jiří Běhal (PRE), jenž je potrestán za držení protihráče.

Na vyloučení: 1-7.

37:15
    Přerovští budou moci otočit průběh zápasu při své vůbec první přesilové hře. Na dvě minuty jde ven Jiří Dobrovolný (JIH) za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-6.

33:39
    Krátce na to je zde další přesilová hra domácích. Uvidíme, zda se jí Dukle již podaří využít. Na trestnou lavici jde na dvě minuty kapitán Milan Procházka (PRE) za sekání.

Na vyloučení: 0-6.

30:55
    Za brankou Slováka poslal domácího Kohouta k ledu Lukáš Chmelíř (PRE), který dostává bez diskuzí dvě minuty za krosček.

Na vyloučení: 0-5.

20:47
    Domácí budou mít možnost další přesilové hry. Filip Stoklasa (PRE) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 0-4.

17:58
    Jihlava si zahraje 1:25 minuty dlouhou přesilovku pět na tři, protože za zdržování hry – vystřelení puku mimo kluziště dostává Filip Stoklasa (PRE) dvě minuty.

Na vyloučení: 0-3.

17:23
    Marek Sikora (PRE) jde na trestnou lavici, i když ještě debatuje s hlavním sudím. Dvě minuty za napadení byly z kategorie přísnějších trestů.

Na vyloučení: 0-2.

07:11
    Uvidíme první přesilovou hru zápasu, zahraje si jí Dukla. Petr Přindiš (PRE) před brankou zahákoval soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 3. Skořepa (Dundáček), 11. Harkabus (Kohout, Seman) – 21. Pšurný (Procházka, Dostálek), 37. Procházka (Sikora, Popelka), rozh. náj. Sikora

0:0   Sikora (PRE)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Dundáček, Kaláb (A), Štebih, Šafář, Šimek, Zadražil, Dobrovolný (C) – Důras (A), Melenovský, Flek – Prokš, Skořepa, Diviš – Kohout, Seman, Harkabus – Březina, Gríger, Anděl. Trenér: Petr Vlk
    HC Zubr Přerov: Slovák (Grigárek) – Chmelíř (A), Vágner, Přindiš, Pala (A), Novotný, Běhal, Zbořil – Procházka (C), Pšurný, Dostálek – Stoklasa, Popelka, Sikora – Goiš, Hrazdira, Š. Kratochvíl – Školoud, M. Kratochvíl, Tomaník. Trenér: Vladimír Kočara

Rozhodca: Pražák – Kreuzer, Zídek