Sunderland – Tottenham 0:1 (kon.) | Leicester – Aston Villa 3:2 (kon.)
Sunderland AFC
0:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Nedeľa 13.09.2015, 14:30 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 5. kolo
    Ryan Mason (TOT)

Je za nami zápas 5. kola najvyššej anglickej súťaže. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:0. V druhom polčase boli aktívnejší hosťujúci futbalisti, ktorým sa v závere polčasu podarilo dostať do vedenia. Tottenham zaslúžene vyhral presným zásahom Ryana Masona, ktorý po strelenom góle musel opustiť ihrisko na nosidlách. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:25:25)

90+5

90+4
    Lensova hlavička zo zadnej tyčky letela príliš vysoko. Pýtal si síce ešte rohový kop, no ten neprišiel. Sunderland mal v tomto zápase naozaj smolu.

90+2
    Lamela naservíroval loptu Chadlimu. Chadli sa sériou zasekávačiek zbavil obrancov, no jeho následný projektil letel veľmi ale veľmi vysoko nad bránku Sunderlandu.

90+1
    Do lopty sa spoza 16-tky domácich oprel Chadli. ten mieril veľmi nepresne a tak sme sa druhého gólu zápasu nedočkali.

90
    Nadstavuje sa +5 minút za ošetrovania.

89
    Do lopty sa napokon opral M'Vila, ktorý loptu poslal priamo do rukavíc pripraveného Llorisa. Ten sa moc s výkopom neponáhľa. Jeho tím totiž od 82. minúty vyhráva.

88
    Štandardka po Townsendovom faule. Sunderland môže loptu zakrútiť až do Llorisovej bránky.

87
    Po Townsendovom centri zakončoval hlavou aj Érik Lamela. Ten poslal loptu síce razantne ale veľmi nepresne.

87
    Kane mohol pridať druhý gól, no Pantilimon povedal NIE a loptu razantne odkopol z vápna.

86
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Ryan Mason, prichádza Thomas Carroll.

86
    Mason musí opustiť ihrisko na nsidlách.

85
    Tak tomuto sa vraví naozaj smola! Nejeden divák videl tento projektil už v sieti. Zápas nám v samom závere stretnutia trošku ožíva. Po centri sa do lopty oprel striedajúci Rodwell, ktorý to napálil len do brvna.

84
    Mason je po strelenom góle ošetrovaný stále za bránkou domáceho celku.
    82. Ryan MASON - 0:1

82
    Tottenham dal gól!

Tak tento gól Tottenhamu je doslova zaslúžený! Tottenham v druhom polčase predvádzal naozaj krásnu hru. Po rýchlej kombinácii našiel Erik Lamela za obranou RYANA MASONA, ktorý sa zoči voči gólmanovi Pantilimonovi nemýlil. 1:0 a Sunderland má pred sebou kusisko roboty.

81
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Ola Toivonen, prichádza Jack Rodwell.