Hoffenheim – Brémy 1:3 (kon.) | Schalke – Mainz 2:1 (kon.)
FC Schalke 04
2:1 (1:1)
1. FSV Mainz 05
Nedeľa 13.09.2015, 17:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 4. kolo

Zápas v Gelsenkirchene sa skončil. Domáci dokázali zvíťaziť 2-1 a môžu sa tešiť z 3 bodov. V druhom polčase to bol znova zaujímavý futbal, ktorý však priniesol iba jeden gól. V 61. minúte poslal do vedenia domáci tím kapitán Huntelaar, a tento gól sa ukázal ako víťazný. Hlavný rozhodca v dnešnom zápase udelil 4 žlté karty, z toho 3 na strane hostí.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (19:25:46)

90+4

90+3
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Geis, a nahradí ho Ayhan.

90+3
    Ani tento pokus hráčom Mainzu nevyšiel a zápas je v poslednej minúte. Huntelaar skúsil prekvapiť brankára Kariusa strelou z polovice ihriska, ale lopta skončila tesne vedľa ľavej žrde.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Pri lopte sú hostia, ktorí si vybojovali ďalší rohový kop. Zápas vo Veltins Arene vrcholí.

90+1
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Meyer, a nahradí ho Kolašinac.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.
    90. Ralf Fährmann (SCH)

90
    Balogun mal obrovskú šancu na vyrovnanie, ale z niekoľkých metrov neprestrelil brankára Fährmanna. Nasleduje rohový kop hostí.

89
    Rohový kop nepriniesol žiadnu šancu pre Schalke, a ani pokus Di Santa dostať sa cez obrancov Mainzu nebol úspešný.

88
    Znova v akcii Meyer, ale ani tentokrát sa hráč Schalke nedokázal presadiť v 16ke Mainzu. Je z toho aspoň rohový kop pre domáci tím.

87
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Bengtsson, a nahradí ho Niederlechner.

86
    Neuveriteľné čo teraz zahodil Meyer. Sané a Meyer išli sami na bránu Mainzu, prvý menovaný prihral Meyerovi do čistej pozície, ale ten tesne pred bránou bez prípravy vysoko prestrelil bránu.

85
    Blíži sa úplný záver zápasu. Lopta je na polovici domáceho tímu, kde sa hostia snažia ešte niečo vymyslieť. Zatiaľ sa im to príliš nedarí, ale po faule budú zahrávať priamy kop.

84
    Matip vidí žltú kartu za faul na hráča Mainzu v strede ihriska.

83
    Pekná akcia hostí, ale Muto sa ocitol v ofsajde, a tak jeho zakončenie už bolo zbytočné.

82
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Latza, a nahradí ho Klement.

81
    Po rohovom kope skúsil strelu z 20 metrov Bengtsson, ale jeho pokus bol veľmi nepresný.