Kazachstan – Švajčiarsko 0:1 (kon.) | Estónsko – Chorvátsko 0:4 (kon.) | Nórsko – Anglicko 0:1 (kon.)
Lichtenštajnsko – Grécko 0:2 (kon.)
Nórsko
0:1 (0:1)
Anglicko
cz Pondelok 07.09.2015, 18:45 • Marienlyst, Drammen (NOR) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 9

Z dnešního dramatického a velmi pohledného zápasu je to vše. Za pozornost Vám děkuje Tomáš Reiner. (20:38:25)

Norsko to nedokáže a se závěrečným hvizdem Benoita Bastiena přichází jeho porážka, o kterou se v závěru prvního poločasu postaral z pokutového kopu James Ward-Prowse. Norsko kolébku fotbalu jasně přestřílelo, ale gól se mu během 90 minut vstřelit nepodařilo. Nejblíže ke gólu byl v prvním poločase Zahid, který orazítkoval břevno. Kdyby jeho pokus skončil gólem, zápas by se zřejmě vyvíjel úplně jinak. To už je však minulost. Konečný výsledek. Norsko 0 Anglie 1.

90+2

90+1
    Běží první minuta nastavení. Dokáže Norsko v závěru zápasu udeřit jako Anglie těsně před přestávkou?

90
    Hráči norské reprezentace prožívají obrovskou frustraci, celý zápas tlačí, v závěru Anglii jasně přestříleli, ale gól stále v nedohlednu.

90
    Žlutou kartu dostává Selnæs (Norsko).

90
    Anglie se v závěru zápasu soustředí především na obranu, což je vzhledem k posledním minutám dnešního střetnutí logické.

90
    STŘELY NA BRÁNU: Norsko 8 Anglie 3

89
    Dnešnímu zápasu by slušela nejvíce remíza, od které Nory dělí stále jeden jediný gól.

88
    Sørlothovi patří poslední okamžiky, tentokrát se ale ocitl v ofsajdu.

87
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Zahid, přichází Celina.

86
    Norsko vybojovalo rohový kop, po kterém přišla další příležitost! Sørloth vypálil na bránu, jeho zakončení ale postrádalo razanci a Pickford si připsal další úspěšný zákrok.

85
    Pokud takto Pickford bude chytat i v dalších zápasech, klidně by mohl z brány v A týmu vytlačit Joea Harta. Nějaký čas to ale samozřejmě ještě potrvá než brankář Manchesteru City někomu předá své žezlo.

84
    Veton Berisha se ocitl v další nadějné příležitosti, ale jeho střela končí pouze na rukavicích skvěle chytajícího brankáře Pickforda, který dnes Anglii drží nad vodou!

83
    Hru nyní kouskují na obou stranách fauly a Norsku se čím dál více krátí čas na vstřelení vyrovnávacího gólu.

83
    Chalobah fauloval Zahida, který v prvním poločase orazítkoval břevno.

82
    Domácí trenér Leif Gunnar Smerud sáhl ke druhé změně a místo Thorsbyho poslal na trávník na závěrečných deset minut Sørlotha.

81
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Thorsby, přichází Sørloth.

80
    Ødegaard se podíval na žlutou kartu a poté už se soustředil opět na hru poté, co Norsko rozvíjelo další nadějný útok, sám Ødegaard se mohl řítit do zajímavé příležitosti, jenže se ocitl v ofsajdu.

79
    Žlutou kartu dostává Ødegaard (Norsko).

79
    Grønner míč na bránu nedokázal usměrnit stejně jako po následném rychlém protiútoku Woodrow, který pálil těsně mimo.

78
    Zahid rozehrál rohový kop a vzápětí se dostal do zakončení kapitán Grønner, jehož střela byla zablokována.

78
    Selnæs rozehrál standardní situaci a jeho dobrý centr do šestnáctky hráči anglické reprezentace odvrátili na rohový kop.

77
    Střídající Chalobah šel do souboje s protihráčem hodně důrazně a za svůj zákrok byl odměněn žlutou kartou.

77
    Žlutou kartu dostává Chalobah (Anglie).

76
    Kolikrát lidé máchnout nad hráči do 21 let jen rukou, jenže dnešní zápas je mnohem atraktivnější, než kolikrát zápas A týmů, a tím nemám na mysli jen týmy Norska a Anglie. Obecně.

76
    Pokud oba týmy vydrží hrát v takto vysokém tempu až do konce zápasu, tak se máme ještě na co těšit.
    75. Pickford drží Anglii ve hře.

75
    Meling se pokusil vyrovnat, když nebezpečně vypálil z levé strany pokutového území, Picford ale jeho přízemní střelu dokázal fantastickým zákrokem vyrazit a Anglie stále vede 1:0!

74
    Dnes skvěle hrající Jordan Ibe se málem řítil do slibné příležitosti, jeho pokus vpřed ale zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

73
    Dnešnímu zápasu scházejí akorát góly, to je jediná věc, kterou bychom mohli postrádat.

72
    S přibývajícími minutami jde taktika stranou a hra se přelévá ze strany na stranu.

71
    Thorsby se po vystřídání dostal do zakončení, Rossbach byl ale opět připraven a dalším dobrým zákrokem podržel svůj tým!

70
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Loftus-Cheek, přichází Forster-Caskey.

69
    Další nebezpečná akce Anglie, po které se na pravé straně dostal jeden z hostujících hráčů ke střele a Rossbach měl štěstí, že po jeho zákroku odkopl míč do bezpečí jeden z jeho spoluhráčů!
    68. Berisha brankáře Pickforda nepřekonal.

68
    Fossum skrytou kolmou přihrávkou našel uprostřed šestnáctky nabíhajícího Berishu, který ze značky pokutového kopu bleskově vypálil, jeho přízemní střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde stál připravený Pickford!

67
    Anglie se sice tak často do šancí jako Norsko nedostává, když už se do ní ale dostane, tak je z toho vždy velké nebezpečí.

67
    Pokud dnešní zápas sledujete společně s námi, tak se musíte bavit. O dramatické momenty není nouze.
    66. Po parádním sólu Ibe těsně míjí branku.

66
    Ibe se nadechl k velkému sólu a po průniku mezi třemi protihráči si navedl míč na hranici pokutového území na pravačkou a jeho následná diagonální přízemní střela těsně minula levou tyč!

65
    Norsko v rychlém sledu rozehrávalo dva rohové kopy, v obou případech ale vzdušný prostor ovládl brankář Rossbach, který míč vyboxoval do bezpečí.

64
    Fossum se po bleskově sehraném protiútoku dostal na levé straně pokutového území ke střele, která byla jedním z hráčů Anglie sražena na rohový kop.

64
    STŘELY NA BRÁNU: Norsko 2 Anglie 2

63
    STŘELY CELKEM: Norsko 7 Anglie 5

62
    Norsku není prakticky co vytknout. Skvěle brání, skvěle útočí. Jediná chyba přišla v závěru prvního poločasu, když Anglie zahrávala penaltu, a tato chyba se zatím jeví jako velmi drahá.

62
    Berisha poté jen bezmocné bouchl rukou do země.
    61. Gólman Pickford včas vyběhl z brány a zabránil většímu nebezpečí.

61
    Berisha nedokázal zpracovat dlouhý pas svého spoluhráče a míč ukryl v náruči brankář Pickford, který skvěle a hlavně včas vyběhl ze své brány!

60
    Grøgaard si dnes odehrál své a své místo přepustil Melingovi, který by měl zvýšit ofenzivní sílu Norska, které usiluje o vstřelení kýženého vyrovnávacího gólu.

59
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Grøgaard, přichází Meling.

59
    Kdyby Southgate mohl, určitě by anglické prezentaci pomohl. Jeho zářivé okamžiky už jsou však minulostí.

58
    Gareth Southgate nervózně sleduje počínání svých svěřenců z lavičky.
    57. Pickford a jeho parádní zákrok.

57
    Berisha se ocitl po krásné přihrávce Grøgaarda v dobré střelecké pozici, jeho následná razantní přízemní střela ale skončil na pozorném brankář Pickfordovi, který podruhé v zápase vytáhl skvělý zákrok!

56
    Hráči Norska jsou stále štěstí naproti, to ale jako by se jim vzdalovalo a nechtělo se nechat chytit.

55
    Zahid zřejmě byl tím hráčem, který na levé straně šestnáctky nebezpečně vypálil a jeho následná střela trefila do zad jednoho z jeho spoluhráčů.

55
    Nyní to vypadalo hodně nadějně, jenže hráči anglické reprezentace to na pravém křídle překombinovali a následná přihrávka Ward-Prowse skončila na obránci Norska.

54
    Anglie vzápětí mohla vhazovat a kombinuje ve středu hřiště.

54
    Kapitán Grønner tentokrát skvěle zapracoval v obraně a razantním odkopem poslal míč za postranní čáru.

53
    Domácí hráči norské reprezentace si za svůj dosavadní výkon prohrát nezaslouží, ale jak všichni dobře víme, na zásluhy se nehraje.

52
    Nechybělo mnoho a Norsko mohlo krátce po přestávce vyrovnat na 1:1.
    51. Fossum míjí vzdálenější tyč.

51
    Fossum napřáhl zpoza šestnáctky po zpětné přihrávce jeho spoluhráče ke krásné pohotové střele z první, ta však nabrala opačnou faleš a stočila se těsně vedle vzdálenější pravé tyče!

50
    Haraldseid skvěle odcentroval z pravého křídla a Thorsbymu scházely centimetry k tomu, aby míč hlavou usměrnil na bránu!

50
    Targett neměl komu přihrát na levém křídle a tak raději zvolil přihrávku zpět, po které se do hry zapojil i brankář Pickford.

49
    ŽLUTÉ KARTY: Norsko 1 Anglie 1

49
    James Ward-Prowse chtěl na útočné polovině vybojovat míč, jenže se provinil proti pravidlům a navíc uviděl žlutou kartu.
    48. Žlutá karta

48
    Žlutou kartu dostává Ward-Prowse (Anglie).

48
    Targett mohl zvýšit na 2:0, jeho střela ale byla zablokována.

47
    Gareth Southgate sáhl o přestávce ke střídání. Z hrací plochy odešel Alli a místo něj vyběhl na trávník Chalobah.

46
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Alli, přichází Chalobah.

46
    Norsko obstaralo výkop druhého poločasu, v němž se bude snažit smazat jednobrankovou ztrátu.

46

Vracíme se zpět na stadion Marienlyst, kde za pár okamžiků začne druhý poločas pohledného a dramatického utkání mezi Norskem a Anglií. Hosté vedou po prvním poločase 1:0.
    Momentka z prvního poločasu.

Norsko se během čtyř minut mohlo ujmout dvoubrankového vedení, když v 19. minutě nejprve pálil z bezprostřední blízkosti Thorsby, jehož pokus zneškodnil skvělým zákrokem Pickford, a za pár okamžiků orazítkoval Zahid krásnou technickou střelou zpoza šestnáctky břevno. Jenže hráči norské reprezentace se prosadil nedokázali a v závěru prvního poločasu přišla obrovská rána. Kapitán Grønner fauloval v pokutovém území Redmonda a následnou penaltu bezpečně proměnil James Ward-Prowse. Skóre po prvním poločase. Norsko 0 Anglie 1.

45+1
    45+1. WARD-PROWSE - 0:1

45+1
    Anglie právě vstřelila branku!
    JAMES WARD-PROWSE chladnokrevně proměnil pokutový kop, když poslal Rossbacha na opačnou stranu a míč uklidil k pravé tyči! Anglie střílí gól do šatny a ujímá se vedení 1:0.

45
    Žlutou kartu dostává Grønner (Norsko).
    44. Faul na penaltu.

44
    To je zvrat! Grønner fauloval na levé straně šestnáctky Redmonda a Anglie bude v závěru prvního poločasu zahrávat pokutový kop.

44
    Berisha se pokusil mezi dvěma obránci proniknout na levé straně do šestnáctky, jeho snaha ale vyzněla naprázdno a Anglie se ubránila.
    Na tomto sympatickém stadionu, Marienlyst, se odehrává veškeré dnešní dění.

43
    Ibeho centr však nemohl nikoho najít, i kdyby ho domácí neodvrátili, protože v šestnáctce Norska nebyl z hráčů v bílém.

42
    Anglie se po delší době usadila na polovině Norska, následný centr Ibeho z pravé strany byl ale na značce pokutového kopu odvrácen.

41
    První poločas se pomalu naplňuje. Norsko hraje s Anglii v kvalifikačním zápase na Mistrovství Evropy 2017 stále bez branek 0:0.

40
    Ødegaard poslal do pokutového území Anglie tentokrát o poznání lepší centr, po kterém sice Pickford nepředvedl zrovna přesvědčivý zákrok a míč mu málem vypadl z rukou, ale následně byl Norsku odpískán faul na jeho osobu.

40
    Ødegaardův centr byl sražen do zámezí a standardní situaci si zopakuje.

40
    Útok Norska pokračoval a po sraženém centru z pravého křídla domácí budou zahrávat rohový kop.

39
    Ødegaard vytáhl něco ze svého umění a ve středu útočné poloviny se krásně zbavil protihráče, když mu nasadil jesličky.

38
    Zpět k dění na hřiště, kde se hráči obou reprezentací zatím marně snaží dostat k ohrožení soupeřovy brány.

37
    Jordan Ibe společně s Liverpoolem zavítá o víkendu do Manchesteru, kde ho čeká souboj dvou nejúspěšnějších týmů Barclays Premier League. Liverpoool zavítá na Old Trafford, kde vyzve Manchester United!

36
    Berisha se pokusil vypálit zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována.

36
    Norsko se vzápětí rychle vrátilo k míči a hlavní rozhodčí odpískal faul, kterého se dopustil Chambers.

35
    Norsko přešlo do útoku a snažilo se prosadit opět středem hřiště, ten byl ale zhuštěný.

35
    Pokud takto koncentrovaný výkon vydrží hráčům Norska po celý zápas, tak nemohou prohrát.

34
    Anglie zkrátka nemá kudy se k šestnáctce Norska dostat a následně o míč přišla.

33
    Způsob bránění Norska je skvělý. Domácí reprezentanti včas přistupují k hráčům a skvěle vyplňují prostory.

33
    Anglie otočila hru na drahou stranu, ani tam ale pšenka nekvetla.

32
    Anglie operuje na levém křídle a její hráči hledají cestu k šestnáctce Norska, který je hodně ucpaná.

31
    Veton Berisha dostal pěknou přihrávku za obranu do běhu, jenže mu ideálně nevyšlo zpracování a těsně před pokutovým územím míč ztratil. Nyní Anglie skvěle zastavila nebezpečný protiútok.

31
    Netrvalo to dlouho a po Thorsbym se ve stejném prostoru snažil prosadit Zahid, proti dvojnásobné přesile však neměl příliš mnoho šancí na úspěch.

30
    Thorsby se na levé straně pokutového území snažil něco vymyslet, nakonec ale nevybojoval ani rohový kop, jehož odpískání se marně dožadoval.

29
    Další útok Anglie ztroskotal a Norsko může vyrazit do rychlého protiútoku.

29
    Ibe si na pravém křídle nedokázal obhodit protihráče a Norsko se zásluhou jeho skvělého a čistého skluzu ubránilo.

28
    ROHOVÉ KOPY: Norsko 3 Anglie 1

27
    James Ward-Prowse dobře odcentroval, jenže po rohovém kopu byl vzápětí Anglii odpískán útočný faul.

26
    Norsko dobře brání a směrem vpřed je velmi, ale opravdu velmi nebezpečné.

25
    Norsko v roce 2013 porazilo Anglii 3:1 a nebýt skvělého zákroku Pickforda a břevna, mohli se domácí reprezentanti výrazně přiblížit k zopakování tohoto výsledku.

24
    Bookmakeři před výkopem zápasu favorizovali anglickou reprezentaci, a jestliže jste se jimi řídili, tak teď se v rychlém sledu přežili dva infarktové okamžiky, během nichž se Norsko mohlo ujmout vedení.
    23. Zahid trefuje břevno!

23
    Pozor na to! Zahid si navedl míč na pravačku a zpoza šestnáctky napřáhl ke krásné střele, která se od břevna odrazila do zámezí. Nechybělo mnoho a míč skončil v pravém horním rohu.

22
    Ødegaard opět kul útočné pikle, ale ke střele se v blízkosti šestnáctky nedostal.

21
    Norsko zatím hraje velmi dobře a před pár okamžiky mohlo jít do vedení.

20
    Následný rohový kop hráči anglické reprezentace odvrátili a nebezpečí definitivně pominulo.
    19. Gólman Pickford svůj tým výrazně podržel.

19
    Thorsby se dostal v malém pokutovém území po nepřesvědčivém odkopu Anglie po centru Grøgaarda z levé strany do obrovské šance a z blízkosti se snažil míč umístit přesně k levé tyči, jenže Pickford vytáhl skvělý zákrok a jeho pokus vyrazil na rohový kop!
    Pohled do šatny hráčů Anglie. Budou se do ní vracet spokojení?

18
    To, co řeknu bude otřepané, ale kdo nestřílí, nemůže vyhrát. A přesně to platí o fotbalistech Anglie.

17
    Loftus-Cheek byl dalším hráčem, který mohl zkusit vypálit z pravé strany pokutového území, jenže se k zakončení neodhodlal a po jeho sraženém centru navíc mohli domácí fotbalisté Norska vhazovat.

17
    Je za námi úvodních patnáct minut, po kterých hraje Norsko s Anglií bez branek 0:0.

16
    Norsko přeneslo hru na pravou stranu a vybojovalo rohový kop, následný centr Ødegaarda z rohového kopu ale trefil prvního hráče Anglie.

15
    Grøgaard se sice nedokázal na levém křídle prosadit, ale vybojoval pro svůj tým alespoň autové vhazování.
    14. Redmond svoji šanci neproměnil.

14
    Norsko následný protiútok nedotáhlo a po ztrátě míče se hra přelila na opačnou stranu hřiště, kde se z pravé strany pokutového území pokusil vypálit Redmond, Rossbach byl ale u své pravé tyče připraven a připsal si dobrý zákrok!

13
    Ibe mohl na pravé straně pokutového území vypálit, jenže se rozhodl pro kličky, po kterých následovala ztráta a rychlý protiútok Norska.

12
    Anglie drží míč a volí postupný útok. Respektive volila, protože Redmond na levém křídle nedosáhl na přihrávku svého spoluhráče a Norsko mohlo vhazovat.

11
    Ibe také předvedl něco ze svého umění a na pravém křídle nasadil Grøgaardovi jesličky, jeho následní střílený centr byl ale odvrácen.

10
    Woodrow si na pravé straně vlastní poloviny zatancoval s míčem a mezi dvěma protihráči ho dokázal udržet. Skvělá práce, po níž následovala přesná rozehrávka.
    Hráči obou reprezentací po nástupu na hrací plochu.

9
    Norsko vzápětí rozehrálo rohový kop nakrátko, čímž usnadnili Anglii situaci a hosté se ubránili.

8
    Ødegaard, teenager Realu Madrid, dal o sobě poprvé vědět a v pokutovém území Anglie vybojoval rohový kop.

7
    Thorsby se postaral o první střelecký pokus dnešního zápasu, když zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která zamířila zhruba dva metry vedle levé tyče!

7
    Před Ibem se na pravé straně otevřel prostor a do šestnáctky Norska poté poslal nebezpečný přízemní centr, který málem našel uprostřed šestnáctky jeho spoluhráče, Norsko ho ale nakonec na hranici malého pokutového území zvládlo odvrátit.

6
    Norsko tentokrát zvolilo útok po pravém křídle a v blízkosti šestnáctky se poté jeho hráči dožadovali odpískání volného přímého kopu, píšťalka hlavního rozhodčího ale zůstala němá.

5
    Nakonec to byl ofsajd, který zastavil útočnou akci Norska po rozehrání standardní situace. Náběh si nepohlídal Haraldseid.

4
    Norsko poslalo do pokutového území nebezpečný centr, jenže mu byl odpískán útočný faul a následné zakončení Zahida bylo zbytečné.
    3. Gomez poslal k zemi svého protihráče.

3
    Stejným způsobem se snažil na opačné straně založit útok Berisha a po faulu na levém křídle vybojovali hráči norské reprezentace standardní situaci.

2
    Anglie se pokusila založit útok po dlouhé kombinaci na vlastní polovině dlouhým pasem vpřed, ten však skončil pouze u domácích fotbalistů Norska.

2
    Anglie nastoupila do dnešního zápasu v bílých dresech, zatímco Norsko hraje v červené kombinaci.

1
    Hlavní rozhodčí Benoit Bastien dal pokyn k zahájení zápasu a střetnutí mezi Norskem a Anglií právě začalo!

1

Hráči obou týmů už jsou připraveni na hrací ploše a po zaznění národních hymen bude moci kvalifikační zápas hráčů do 21 let mezi Norskem a Anglií začít.
    V základní sestavě norské reprezentace do 21 let se proti Anglii představí mladíček Realu Madrid Martin Ødegaard.

Norsko: Rossbach – Haraldseid, Grønner (C), U. Jenssen, Grøgaard – Selnæs, Fossum – Thorsby, Ødegaard – Zahid, Berisha. (rozestavení 4-2-2-2)
    Náhradníci: Bråtveit, Meling, Utvik, Trondsen, Aursnes, Celina, Sørloth. Trenér: Leif Gunnar Smerud (NOR).

Anglie: Pickford – Gomez, Loftus-Cheek, Chambers, Targett – Ebe, Dier, Ward-Prowse (C), Redmond, Alli, Woodrow. (rozestavení 4-3-3)
    Náhradníci: Gunn, Stephens, Chalobah, Forster-Caskey, Wilson, Watmore, March. Trenér: Gareth Southgate (ENG).

Rozhodčí: Benoit Bastien. Asistenti: Hicham Zakrani, Frédéric Haquette. Čtvrtý rozhodčí: Stephane Jochem (všichni FRA).
    Selfie hráčů anglické reprezentace do 21 let během letu do Norska, kde je čeká první kvalifikační zápas na EURO 2017.

Anglie

Anglie má na soupisce několik hráčů, kteří hrají nebo hráli pravidelně Barclays Premier League. James Ward-Prowse ze Southamptonu nebo Nathan Redmond z Norwiche jsou skvělí hráči, kteří by měli své reprezentaci v Norsku pomoci získat první tři body, poslední střetnutí v roce 2013 však vyhrála země z skandinávského poloostrova. Norsko zvítězilo 3:1.
    Hráči norské reprezentace do 21 let během rozcvičení.

Norsko

Norsko vstoupilo do evropské kvalifikace domácím vítězstvím nad Bosnou a Hercegovinou, kterou porazilo zásluhou Elyounoussi a Aursnese. O osudu utkání rozhodly závěry obou poločasů, když se Elyounoussi prosadil pár sekund před přestávkou a druhý gól Aursnese padl dvě minuty před koncem.

Fotbalisté anglické reprezentace do 21 let v pondělí odpoledne vstoupí do kvalifikace na Mistrovství Evropy 2017, které bude hostit Polsko. Svěřence Garetha Southgata čeká výlet na server, konkrétně do Norska. Zápasem z Marienlystu Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

Tomáš Reiner

Góly: 45+1. Ward-Prowse (pen.)

Karty:   45. Grønner (NOR), 79. Ødegaard (NOR), 90. Selnæs (NOR) – 48. Ward-Prowse (ENG), 77. Chalobah (ENG)

Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 7:13.
    Nórsko: Rossbach – Haraldseid, Grønner (C), U. Jenssen, Grøgaard (59. Meling) – Selnæs, Fossum – Thorsby (80. Sørloth), Ødegaard – Zahid (87. Celina), Berisha. (rozestavení 4-2-2-2)
    Náhradníci: Bråtveit, Utvik, Trondsen, Aursnes. Trenér: Leif Gunnar Smerud (NOR).

Anglicko: Pickford – Gomez, Loftus-Cheek (70. Forster-Caskey), Chambers, Targett – Ebe, Dier, Ward-Prowse (C), Redmond, Alli (46. Chalobah), Woodrow. (rozestavení 4-3-3)
    Náhradníci: Gunn, Stephens, Wilson, Watmore, March. Trenér: Gareth Southgate (ENG).

Rozhodca: Benoit Bastien. Asistenti: Hicham Zakrani, Frédéric Haquette. Čtvrtý rozhodčí: Stephane Jochem (všichni FRA)