Arménsko – Dánsko 0:0 (kon.) | Poľsko – Gibraltar 8:1 (kon.) | Írsko – Gruzínsko 1:0 (kon.)
Škótsko – Nemecko 2:3 (kon.) | Fínsko – Faerské ostrovy 1:0 (kon.) | Sev. Írsko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Rumunsko – Grécko 0:0 (kon.) | Albánsko – Portugalsko 0:1 (kon.)
Írsko
1:0 (0:0)
Gruzínsko
cz Pondelok 07.09.2015, 20:45 • Aviva Stadium, Dublin (kapacita 51700 míst) • Kvalifikácia ME

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:43:20)
    Situace ve skupině zůstává stále zajímavá!

Po únavném prvním poločase se v druhé půli Irové rozjeli a zásobili gruzínskou branku jedním zakončením za druhým. Aktivní zůstával skvěle hrající Coleman, zajímavou střelu vyslal i Hendrick.

O jedinou branku utkání se ovšem postaral v 69. minutě po parádní akci Hendricka Jonathan Walters, který se v malém vápně prosadil mezi dvěma protihráči. Pěknou střelu vyslal ještě v závěru McClean.

Irové si tak připisují do tabulky skupiny velmi důležité tři body, kterými se odpoutali od Skotů, kteří dnes prohráli s Německem. Na třetím místě mají tak Irové náskok již čtyř bodů, naopak dva body ztrácí na druhé Poláky.

90+3

90+3
    Z rohu nedokázali domácí hráči nic vytěžit a opět spěchají do obranných řad.
    90+2. Revišvili vyráží střelu McCleana na rohový kop

90+2
    James McClean si vytvořil dobrou střeleckou příležitost, jeho utaženou ránu vytěsnil Revišvili na rohový kop!

90+2
    Seamus Coleman dlouhým míčem hledal na útočné polovině Shana Longa, který v souboji se dvěma protihráči vybojoval vhazování pro svůj tým.

90+1
    Hlavní rozhodčí Vad nastaví v dnešním zápase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Po Colemanově autovém vhazování na hranici pokutového území se Irové k žádné nebezpečné situaci nedostali a už opět rychle spěchají do obrany.

89
    Shay Given v klidu pohlídal centrovaný míč z kopačky Papunašviliho a s odkopem od branky si rozhodně dá načas.

88
    Už dobré dvě minuty hráči Gruzie kombinují, ještě se ale nedokázali ani přiblížit šestnáctce soupeře.

87
    Gruzínští hráči se po delší době dostali k míči, přes skvěle poskládaný obranný blok Irů se ale hosté nemohou nikam dostat.

86
    Irové už se vůbec nikam neženou, trpělivě kombinují na polovině hřiště.

85
    Odstoupení jednoho gruzínského hráče nicméně hraje do karet domácím fotbalistům, kteří už se snaží dohrát utkání především bez chyby.

84
    Mčedlidze opravdu nevypadá vůbec dobře a v dnešním zápase už těžko bude pokračovat. Po jeho dlouhém ošetření se už opět hraje.

83
    Velká nepříjemnost na gruzínské straně! Levan Mčedlidze si v souboji s Colemanem zřejmě natáhl zadní stehenní sval. Hosté ovšem před malou chvílí dostřídali, a tak budou zřejmě muset dohrát v deseti hráčích.

82
    Papunašvili si chtěl dojít pro faul na hranici šestnáctky, jeho teatrální pád maďarský rozhodčí Vad nezbaštil.

81
    Poslední střídání na straně Gruzie, slávistický hráč Levan Kenia nahrazuje Zuraba Khizanišviliho.

80
    Brady odehrál míč mířící na Papunašviliho z kopačky nejaktivnějšího gruzínského hráče v zápase Okriašviliho.