Tappara – Djurgården 2:3 (po pr.) | Kärpät – Krefeld 4:1 (kon.) | Rauma – Fribourg 4:2 (kon.)
Litvínov – Grenoble 6:4 (kon.) | Skellefteå – Nitra 3:2 (3:2 po s.n.) | Salzburg – SønderjyskE 7:2 (kon.)
Linz – TPS 2:3 (po pr.) | Mannheim – Něman Grodno 2:1 (kon.) | Zürich – Gap 6:1 (kon.)
Växjö – Ingolstadt 4:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
6:4 (1:0, 5:2, 0:2)
Grenoble Brûleurs de Loups
cz Štvrtok 27.08.2015, 18:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Liga majstrov • Skupina 6
    59:58. Danick BOUCHARD - 6:4

59:58
    Grenoble právě vstřelil branku!
    A dvojnásobnou početní výhodu hosté okamžitě využívají, když se dokázal trefit za Petráskova záda DANICK BOUCHARD a uzavírá účet dnešního zápasu. Asistence: Dave Labrecque.

59:38
    Pavlík jde na dvě minuty za podražení na trestnou lavici a Verva jde do tří.

58:03
    Ještě se bude vylučovat. Hübl inkasuje trest za sekání a Grenoble má výhodu přesilové hry.

54:19
    Hned na to zbytečně fauloval Harty a hosté jdou do tří. Harty inkasuje trest za nedovolené bránění.

53:48
    Chouinard dostává dvě minuty za hákování a Litvínov má přesilovou hru.
    48:25. Dave LABRECQUE - 6:3

48:25
    Danick Bouchard byl znovu aktivní před litvínovskou brankou a nyní poslal pěknou přihrávku na DAVEA LABRECQUEHO, který jeho nabídky dokonale využil a snižuje na rozdíl tří branek. Nyní se dá očekávat ze strany hostí tlak. Asistence: Danick Bouchard.

46:28
    Dnešní utkání sleduje 1905 diváků.

46:03
    Mustukovs nyní zlikvidoval další velkou šanci Litvínova, v níž byl Viktor Hübl. Jeho střelu zlikvidoval efektním semaforem.
    39:25. František LUKEŠ - 6:2

39:25
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Nyní ale obrana Grenoblu znovu chybovala. K opuštěnému puku před odkrytou brankou Mustukovse se dostal FRANTIŠEK LUKEŠ, jenž si ještě stihl přikopnout bruslí puk na svoji hůl a střílí šestou branku Vervy. Asistence: Viktor Hübl, Peter Jánský.
    37:30. Filip PAVLÍK - 5:2

37:30
    Verva jde znovu do tříbrankového trháku. FILIP PAVLÍK se na modré čáře napřáhl k mohutné střele a puk poté doplachtil až do hostující svatyně. Hosté tak mají opět co dohánět. Asistence: Rostislav Martynek, Michal Trávníček.

35:53
    Danick Bouchard putuje na trestnou lavici za sekání. Ideální příležitost pro Vervu, aby navýšila své vedení.
    33:58. Pavel SMOLKA - 4:2

33:58
    PAVEL SMOLKA se dostal do blízkosti Mustukovse a poté se odhodlal ke střele. Nebyla to bůhvíjak tvrdá rána, ale přesto končí za zády brankáře Grenoblu. Pro Vervu je to zase o něco příjemnější. Asistence: Michal Trávníček, Rostislav Martynek.

32:36
    Další velká šance hostí k vyrovnání pro ně nepříznivého stavu. Puk se delší dobu nacházel u brankové čáry domácí branky, ale nikomu z hostí se nepodařilo ho poslat za brankovou čáru.

30:46
    Petrásek nyní zlikvidoval jasnou šanci hostí. Jeden z útočníku na něho najížděl úplně sám, ale nakonec pro Vervu vše skončilo dobře. Brankář Vervy teď svůj tým hodně podržel!
    28:36. Petr KALUS - 3:2

28:36
    Hosté se dostávají Vervě na dostřel jediné branky. Bekhendovou střelu Chounairda vyrazil Petrásek pouze před sebe a k odraženému puku se dostal český útočník PETR KALUS, pro kterého nebyl vůbec žádný problém umístit puk do odkryté domácí branky. Asistence: Eric Chouinard, Nicolas Favarin.

15:45
    Přichází další faul Vervy. Kubát inkasuje trest dvě minuty za nedovolené bránění.

23:13
    Hosté se nakonec dočkali snížení. DANICK BOUCHARD využívá přesilovou hru čtyři na tři a dává svému týmu naději na úspěch v dnešním utkání. Hned to pro hosty vypadá o něco lépe. Asistence: Sebastien Thinel, Dave Labrecque.
    23:13. Danick BOUCHARD - 3:1

22:32
    A aby toho nebylo málo, přichází další vyloučení Litvínova. Martynek dostává dvě minuty za podražení.

22:06
    Síly na ledě se ale srovnají. Karel Kubát podrazil soupeře a také putuje na lavici hanby.

21:44
    Harty dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:51
    Netrvalo dlouho a Verva přidává další branku. ONDŘEJ JURČÍK využil obrovskou chybu hostující obrany a sám se poté dokázal, ač tísněn, uvolnit a svou táhlou střelou překonává Mustukovse. Ten už loví puk ze své sítě potřetí. Bez asistence.
    20:44. Ondřej JURČÍK - 3:0
    20:36. Viktor HÜBL - 2:0

20:36
    Překrásná akce Vervy. Jánský skvěle viděl volného VIKTORA HÜBLA na levém kruhu a druhý jmenovaný poté tvrdou střelou nedal Mustukovsovi vůbec žádnou šanci. Litvínov se tak ujímá dvoubrankového vedení. Asistence: Peter Jánský, František Lukeš.

17:28
    Hosté jdou do tří. Perret poslal k zemi Chaloupku a dostává dvě minuty za krosček.

16:10
    Petr Kalus dostává dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí a Verva má další přesilovou hru.

09:28
    Barloc se proháčkoval až před Petráska a snažil se vystřelit. Nedovoleně ho však zastavil Lukeš a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

07:16
    Barlock fauloval Trávníčka a putuje na lavici hanby. Provinil se hákováním.

02:45
    Nyní fauloval Thinel a síly na ledě se srovnají.

01:44
    Vyloučení i na straně Litvínova. Hosté si také vyzkoušejí přesilovou hru, když je vyloučen Gerhát.
    01:15. Michal TRÁVNÍČEK - 1:0

01:15
    Tak nakonec je to branka v síti Grenoblu. Akce Guly a MICHALA TRÁVNÍČKA skončila za zády Mustukovse a domácí se tak ujímají vedení. Zároveň využívají i svou první početní výhodu. Asistence: Jiří Gula.

01:15
    Sudí si raději berou možnost videorozhodčího, aby se ujistili, zda nakonec puk neskončil v síti.

00:14
    Tartari hned fauloval a putuje na trestnou lavici za podražení. Je tu přesilovka pro Litvínov.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 2. Trávníček (Gula), 21. Hübl (Jánský, Lukeš), 21. Jurčík, 34. Smolka (Trávníček, Martynek), 38. Pavlík (Martynek, Trávníček), 40. Lukeš (Hübl, Jánský) – 24. Bouchard (Thinel, Labrecque), 29. Kalus (Chouinard, Favarin), 49. Labrecque (Bouchard), 60. Bouchard (Labrecque)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Kubát, Chaloupka, Pavelka, Gula, Kokeš, Pavlík – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček, Smolka, Martynek – Hořava, Gerhát, Jurčík – Šrámek, Piroš, Písařík
    Grenoble Brûleurs de Loups: Mustukovs (Goy) – Barlock, Bisaillon, Harty, Scolari, Favarin, Faure, Lamboley, Lamirault – Tartari, Kalus, Baylacq – Perret, Chouinard, Gauthier – Bouchard, Labrecque, Thinel – Chapuis

Rozhodca: Nikolic (AUT), Pešina – Frodl, Ondráček (všichni CZE)