Tappara – Djurgården 2:3 (po pr.) | Kärpät – Krefeld 4:1 (kon.) | Rauma – Fribourg 4:2 (kon.)
Litvínov – Grenoble 6:4 (kon.) | Skellefteå – Nitra 3:2 (3:2 po s.n.) | Salzburg – SønderjyskE 7:2 (kon.)
Linz – TPS 2:3 (po pr.) | Mannheim – Něman Grodno 2:1 (kon.) | Zürich – Gap 6:1 (kon.)
Växjö – Ingolstadt 4:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
6:4 (1:0, 5:2, 0:2)
Grenoble Brûleurs de Loups
cz Štvrtok 27.08.2015, 18:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Liga majstrov • Skupina 6

59:38
    Pavlík jde na dvě minuty za podražení na trestnou lavici a Verva jde do tří.

58:03
    Ještě se bude vylučovat. Hübl inkasuje trest za sekání a Grenoble má výhodu přesilové hry.

54:19
    Hned na to zbytečně fauloval Harty a hosté jdou do tří. Harty inkasuje trest za nedovolené bránění.

53:48
    Chouinard dostává dvě minuty za hákování a Litvínov má přesilovou hru.

35:53
    Danick Bouchard putuje na trestnou lavici za sekání. Ideální příležitost pro Vervu, aby navýšila své vedení.

15:45
    Přichází další faul Vervy. Kubát inkasuje trest dvě minuty za nedovolené bránění.

22:32
    A aby toho nebylo málo, přichází další vyloučení Litvínova. Martynek dostává dvě minuty za podražení.

22:06
    Síly na ledě se ale srovnají. Karel Kubát podrazil soupeře a také putuje na lavici hanby.

21:44
    Harty dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

17:28
    Hosté jdou do tří. Perret poslal k zemi Chaloupku a dostává dvě minuty za krosček.

16:10
    Petr Kalus dostává dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí a Verva má další přesilovou hru.

09:28
    Barloc se proháčkoval až před Petráska a snažil se vystřelit. Nedovoleně ho však zastavil Lukeš a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

07:16
    Barlock fauloval Trávníčka a putuje na lavici hanby. Provinil se hákováním.

02:45
    Nyní fauloval Thinel a síly na ledě se srovnají.

01:44
    Vyloučení i na straně Litvínova. Hosté si také vyzkoušejí přesilovou hru, když je vyloučen Gerhát.

00:14
    Tartari hned fauloval a putuje na trestnou lavici za podražení. Je tu přesilovka pro Litvínov.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 2. Trávníček (Gula), 21. Hübl (Jánský, Lukeš), 21. Jurčík, 34. Smolka (Trávníček, Martynek), 38. Pavlík (Martynek, Trávníček), 40. Lukeš (Hübl, Jánský) – 24. Bouchard (Thinel, Labrecque), 29. Kalus (Chouinard, Favarin), 49. Labrecque (Bouchard), 60. Bouchard (Labrecque)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Kubát, Chaloupka, Pavelka, Gula, Kokeš, Pavlík – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček, Smolka, Martynek – Hořava, Gerhát, Jurčík – Šrámek, Piroš, Písařík
    Grenoble Brûleurs de Loups: Mustukovs (Goy) – Barlock, Bisaillon, Harty, Scolari, Favarin, Faure, Lamboley, Lamirault – Tartari, Kalus, Baylacq – Perret, Chouinard, Gauthier – Bouchard, Labrecque, Thinel – Chapuis

Rozhodca: Nikolic (AUT), Pešina – Frodl, Ondráček (všichni CZE)