Čeljabinsk – Jekaterinburg 2:1 (2:1 po s.n.) | D. Moskva – Novosibirsk 4:3 (po pr.) | Nižnekamsk – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.)
Záhreb – Chabarovsk 2:3 (0:2 po s.n.) | HC Slovan – Vladivostok 1:3 (kon.)

Ondřej Roman (JEK) – 0+0, 2 střely, TOI – 22:40
    Petr Koukal (JEK) – 0+0, 3 střely, TOI – 15:35 (18:45:55)

Dnešní zápas je u konce! Traktor Čeljabinsk vstoupil do nové sezóny vítězně, když Avtomobilist Jekatěrinburg porazil 2:1 po samostatných nájezdech.

V loterii samostatných nájezdů dostali důvěru hlavně čeští střelci Růžička, Roman a Koukal. Poslední jmenovaný byl jednou úspěšný, nicméně vítěznou branku nakonec vstřelil Martin Růžička!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
    Fanoušci domácího Čeljabinsku při komerční přestávce

Martin RŮŽIČKA - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
    Domácí Traktor zvládl loterii samostatných nájezdů lépe! Rozhodující samostatný nájezd vstřelil MARTIN RŮŽIČKA!

4. séria
    2:1
    Český festival na ledě Yunost Sport Palace pokračoval i v tomto případě, kdy jel Martin Růžička. Bývalý útočník Třince s velký štěstí dostal kotouč do branky a rozhoduje o vítězství domácího celku!

4. séria
    1:1
    Podruhé jel Petr Koukal, nicméně na českého brankáře tentokrát nevyzrál!

3. séria
    1:1
    Na ledě byl k vidění další český souboj! Ondřej Roman zkoušel trefit horní růžek, nicméně mu střela nevyšla a Francouz střelu lapil!

3. séria
    1:1
    Francis Pare se nedokázal prosadit, Kuba Kovář jeho tvrdou ránu lapil!

2. séria
    1:1
    Petr Koukal i s trochou štěstí svého krajana v brance Traktoru překonal a srovnává na 1:1!

2. séria
    1:0
    Obránce Daron Quint také nic extra nevymýšlel a prostě vypálil. Kuba Kovář však jeho střelu lapil a drží Avtomobilist ve hře!

1. séria
    1:0
    Vitalij Popov toho příliš nepředvedl a Pavel Francouz svůj první nájezd v KHL dokázal lapit!
    Velmi povedený nájezd Antona Glinkina

1. séria
    1:0
    Jako první provedl nájezd domácí Anton Glinkin, který krásně vykoupal Kováře a poslal kotouč do opuštěné branky!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo a uvidíme samostatné nájezdy! Velkou šanci měl po chybě domácího celku Pankov, nicméně z mezikruží minul!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Arťjom Galejev projel za brankou českého brankáře a z otočky vypálil. Jeho pokus však mířil těsně mimo a Francouz zasahovat nemusel.

64:14
    Timašjov hledal na modré Torčenjuka, nicméně jeho přihrávka nebyla vůbec přesná!

63:36
    Martin Růžička se pokoušel udržet kotouč v útočném pásmu, nicméně Kivisto ho vytlatlačil. Traktor je i nadále u kotouče.

63:04
    Jekatěrinburgu však útok příliš nevyšel, to se dá říci i o domácím týmu, a tak je kotouč v obranném pásmu Avtomobilistu.

62:22
    Na druhé straně zakončoval Francis Pare, avšak i Kovář si připisuje úspěšný zákrok a dopředu míří Avtomobilist.

61:50
    Po chybné rozehrávce Traktoru se k puku dokázal dostat Alexander Pankov, který však z mezikruží minul!

61:21
    Na led naskočil Eero Elo, který byl v útočném pásmu velmi aktivní a dostal se i ke střele. Francouz však zasahovat nemusel, neboť rána mířila mimo!

60:59
    Avtomobilist je zatím v prodloužení jednoznačně aktivnější, nicméně do zakončení se zatím nedostal.

60:26
    Ondřej Roman si najel do útočného pásma a posílal puk nebezpečně před branku. Francouz však svým betonem poslal kotouč do rohu.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli velmi zajímavou hru a konečně i branky! Do vedení šel domácí Čeljabinsk ve 44. minutě, když před Kováře zavezl kotouč Osnovin a puk do branky dokázal dostat Andrej Popov. Avtomobilist vyrovnal v 50. minutě, když se před brankou Francouze nejlépe zorientoval mladý Arťjom Garejev a poslal kotouč za záda českého brankáře! Další šance už k vidění nebyly a utkání tak míří do prodloužení!

60:00

59:45
    Ve třetí třetina už branku pravděpodobně neuvidíme. Kotouč má Kivisto ve vlastním pásmu.

59:17
    Traktor má kotouč za vlastní brankou a připravuje se na jeden z posledních útoků ve třetí třetině.

58:37
    V útočném pásmu se dokázal dostat k puku Andrej Alexejev, který operoval s pukem na pravé straně. Následně o něj byl obrán Borodkinem.

57:48
    Za vlastní brankou si vzal kotouč Petr Koukal, který rozjel i útočnou akci domácího celku. Rozehrávka se však nevydařila a u puku je Traktor.

57:10
    Do další slibné šance se dostal Vjačeslav Osnovin, který zakončoval z pravé strany. Jakub Kovář si však prostor u své levé tyče pohlídal.

56:41
    Anton Glinkin si nabruslil mezi kruhy a zkusil kotouč nahodit před branku. Jeho pokus byl však zablokován.

56:04
    Deron Quint byl hodně nedůrazný ve vlastním pásmu a málem se k puku dostal Alexander Pankov. Americkému bekovi přispěchal na pomoc Borodkin, který puk dokázala vybojovat.

55:26
    Do útočného pásma se dostal po levé straně Martin Růžička, který i vystřelil, nicméně jeho ránu zablokovala hostující obrana.

55:12
    Na ledě teď zůstal ležet Maxim Jakucenja, který se drží za hlavu. Ruský útočník nepříjmně narazil hlavou do mantinelu po souboji s Jemelinem.

54:34
    Rozehrávku Traktoru vystihl Alexander Torčenjuk, který si však puk nedokázal zpracovat, a ten mu unikl k obráncům.

53:55
    Osnovin se pokoušel dostat puk žabičkou do vlastního pásma, nicméně mu ho vypíchl Pankov. Domácí útočník však následně napadal a kotouči si vzal zpět.

53:29
    Traktoru tentokrát vůbec nevyšlo založení útoku, a tak se domácí tým vrací ke své brance a bude to zkoušet znovu.

52:55
    V útočném pásmu bojoval o kotouč Francis Pare, který však boj s Kivistem prohrál a hostující Avtomobilist vyráží do útoku!

52:12
    Zajímavou přihrávku za obranu dostal Danil Gubarev, který se však do zakončení přes dvojici bránících hráčů nedostal.

51:31
    Glinkin zavezl kotouč za branku a poslal je mezi kruhy, kam si najel obránce Maxim Kornievskij, který vyslal tvrdou ránu, tu však zablokoval jeden z hostujících hráčů.

50:55
    Po chybné rozehrávce Avtomobilistu se k puku dokázal dostat Martin Růžička, kterému se však nepodařilo dostat do zakončení.

50:19
    Na levé straně se nejdříve dostal ke střele Eero Elo, který však neuspěl a následně dostal kotouč na hůl Dostojnova, který však Francouze nepřekonal!
    Arťjom GAREJEV - 1:1

49:46
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! Avtomobilist využívá přesilovou hru! Za brankou operoval s pukem Sergej Jemelin, který poslal puk před branku pro Megalinskije. Hostující obránce však promáchl a k puku se dostal mladý útočník ARŤJOM GAREJEV, který dokázal dostat kotouč za záda Pavla Francouze! Asistence:

49:18
    Další vyhození! Hostujícímu týmu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu a zkusit ohrozit branku Francouze.

48:49
    Přesilovou hru však Avtomobilist nezačala ideálně. Traktor se hned po vhazování dostal k puku a vyhodil jej do středního pásma.

48:30
    Další přesilovka pro hostující celek! Jegor Martynov poslal nedovoleným způsobem k zemi Pankova a odchází na trestnou lavici!

47:54
    Obránce Deron Quint se po vhazování ve vlastním pásmu dostal k puku a zkusil to hned za červenou čarou. Kuba Kovář byl však připravený a tvrdou střelu vyrazil.

47:19
    Avtomobilist kombinoval v útočném pásmu a do zakončení se dostal Vitalij Popov. Francouz byl však velmi pozorný a prostor u své levé tyče si pohlídal.

46:46
    Na druhé straně ujel ve vlastním oslabení Vjačeslav Osnovin, který pálil z pravé strany. Jakub Kovář byl však připraven!
    Další skvělý zákrok Pavla Francouze

46:03
    Eero Elo poslal velmi chytře kotouč před branku, kde se k dorážce dostal Petr Koukal. Pavel Francouz však dokázal udržet kotouč před brankovou čárou a hraje se dál!

45:25
    Před brankou zasáhl Danil Gaburev hostujícího hráče vysokou holí a Jekatěrinburg má k dispozici přesilovou hru. Dokáže hostující celek srovnat stav?

45:23
    Na druhé straně zahrozil domácí Semjon Kokujov, který se obtočil kolem obránce a vypálil. Jeho rána však letěla mimo.

44:55
    Jegor Žuralov poslal skvělý pas na Alexeje Dostojanova, který vystřelil, nicméně Francouz jeho ránu dokázal vyrazit.

44:24
    Do útočného pásma najel Alexander Pankov, který vyzkoušel pozornost českého brankáře. Kovář však kotouč chytil bez problému.

43:56
    Avtomobilist se pokoušel ihned odpovědět, nicméně propadl ve středním pásmu a Glinkin hledal dlouhý pasem Jakucenju. Přihrávka však byla přiliš dlouhá.
    Andrej POPOV - 1:0

43:33
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Traktor se poprvé v tomto utkání prosazuje a výborný Jakub Kovář je překonán! Na levé straně propadla obrana Avtomobilistu a do nájezdu se dostal Vjačeslav Osnovin, který se dostal do zakončení. Puk zůstal ležet před českým brankářem a nejlépe se zorientoval ANDREJ POPOV, který puk dokázal dopravit do branky! Bez asistence.

43:03
    Nikita Trjamkin situaci ve vlastním pásmu zvládl a rozehrává akci hostujícího celku.

41:59
    Špatnou rozehrávku Pavla Francouze zachytil Arťjom Garejev, který velmi rychle vypálil. Český brankář se však stihl vrátit a kotouč vyrazil!

41:31
    Rozhodčí opět přerušuuje hru, neboť kotouč vylétl mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:59
    Další ránu vyslal na svého krajana hostující Petr Koukal, který si však na Francouze také nepřišel. Navíc byl odpískán ofsjad, tudíž se střelu nebude počítat do statistik.

40:34
    Pavel Francouz teď hodně odvážně vyjel ven z branky a rozehrál před napadajícím Timašovem. Českému brankáři risk vyšel a Trakto může zamířit do útoku.

40:13
    První střelu třetí třetiny vyslal Ondřej Roman, který však pozorného Francouze nepřekonal.

40:01

Druhá třetina již bohužel nebyla tak ofenzivní! Týmy se již začaly soustředit více na defenzivu, což se odrazilo i na obrazu hry! Hned v 23. minutě měl zajímavou šanci Jemelin, nicméně Francouz puk udržet před brankovou čarou. Následně při přesilovce pálil Martynov, avšak branku Kováře minul! Ve 35. minutě Torčenjuk hledal za obranou Jemelina, kterému však zakončení nevyšlo.

Oba čeští brankáři tak zatím drží čisté konto! Třetí třetina začne přibližně v 17:42.

40:00

39:38
    Teď dokonce Avtomobilist vyhodil kotouč na zakázané uvolnění! Necelou půlminutu před koncem druhé třetiny vhazování před Kovářem!

39:03
    Velmi dobrou práci odvedl Ondřej Roman, který udržel kotouč v útočném pásmu. Následně jej však ztratil Francis Paire a domácí celek se osvobozuje.

38:31
    Traktor však začala přesilovku vyhraným vhazováním a následně dokázal dostat puk do útočného pásma až k brance Kováře.
    Nájezd Glovackije do Jakuba Kováře

38:11
    Hosté si zahrají přesilovku! Na trestou laivici míří Anton Glovackij, který narazil do Jakuba Kováře! Nutno říci, že mu výrazně pomohl obránce Timašov, jinak by se Glovackij pravděpodobně vyhnul!

37:46
    Od modré to zkoušel Tommi Kivisto, kteýr nahazoval kotouč před branku. Jeho střela však přelétla branku Pavla Francouze!

37:12
    Traktor výborně napadal ve střední pásmu a dokázal vybojovat puk. Momentálně domácí celek kombinuje v obranném pásmu!

36:29
    Domácímu Traktoru jednoznačně patří poslední minuty! Na pravé straně se dostal ke kotouči Semjon Kokujov, který obrkoužil branku a z otočky posílal puk před branku. Ten pouze prolétl brankovištěm!

35:51
    Velmi sympatickou individuální akci předvedl Anton Glinkin, který následně předal puk na hůl Jegora Martynova, který vypálil zprvní. Kovář byl však připraven!

35:01
    O další ránu na branku Jakuba Kováře se postaral domácí Alexej Kručinin, který se však pokoušel pouze získat vhazování v pásmu, což se také povedlo.

34:19
    Kivisto našel na modré volného Torčenjuka, který hledal před brankou hůl Sergeje Jemelina. Ruský útočník na puk dosáhl, nicméně mu zakončení nevyšlo dle představ a Francouz nemusel zasahovat!

33:46
    Ondřej Roman se zmocnil kotouč ve středním pásmu, nicméně jeho spoluhráči šli střídat a český útočník raději předal puk bekům.

33:23
    Do dalšího zakončení se dostal domácí Maxim Jakucenja, který dostal na levou stranu přihrávku od Růžičky. Jeho slabou střelu však Kovář v poklidu lapil.

32:59
    Traktor se dostal do kombinace v útočném pásmu a hned ohrozil branku Jakuba Kováře! Od modré nahodil kotouč před branku Quint a český brankář nepředvedl ideální zákrok. K dorážce se však Mokin nedostal.

32:31
    Do zajímavého úniku po levé straně se dostal Alexej Vasilevskij, který prověřil pozornost Pavla Francouze, který v posledních minutách příliš práce nemá.

31:41
    Martin Růžička našel křížnou přihrávkou mezi kruhy Ilju Davydova, který střelou zápěstím branku českého brankáře netrefil!

31:17
    Nebezpečnou a hlavně tvrdou ránu vyslal od modré Jegor Martynov, nicméně branku Jakuba Kováře těsně minul!

30:41
    Nyní již začíná zkárcená přesilovka Traktoru! Domácí celek je usazený v útočném pásmu a kombinuje.

30:19
    V obranném pásmu Traktoru vyhrál vhazování Kručinin a domácí mohli jít do útoku. Francis Paire však na hranici útočného pásma o kotouč přišel.

30:04
    Avtomobilist začíná aktivně a využívá, že je na ledě více prostoru. Do zakončení se však zatím nedostal.

29:41
    Síly na ledě se vyrovnají! Na trestnou lavici míří hostující Alexej Dostojnov a necelou minutu se bude hrát čtyři na čtyři!

29:34
    Na druhé straně se dostal do úniku Kručinin, který ideálně načasoval přihrávku na Mokina, před kterým však puk srazil Kovář!

29:05
    Popov zavezl kotouč za branku a poslal kotouč na hůl Garejeva, který vystřelil zprvní, nicméně branku Francouze minul!

28:39
    Ondřej Roman vyhrál důležité vhazování a Jekatěrinburg už se usazuje v útočném pásmu a kombinuje!

28:36
    Po delší době se dostal ke střele také Jekatěrinburg. Od modré pálil Tommi Kivisto, nicméně hra je přerušena. Na trestou lavici míří domácí Ilja Davydov a i Avtomobilist si zahraje přesilovou hru!

27:49
    Přechod domácího celku do útočného pásma vůbec nevyšel a byl signalizovaný ofsajd. Avtomobilist rozehrává od vlastní branky, neboť hráči Traktoru museli vyklidit pásmo.

27:15
    Hostující Nikolaj Timašov byl ve střední pásmu velmi nepříjemně napadán, i tak se však dokázal dostat do útočného pásma a Jekatěrinburg kombinuje!

26:42
    Petr Koukal se pokušel ve středním pásmu najít Dostjnova. Ruský útočník byl však velmi pozorně bráněný!

26:04
    Kombinace Traktoru k zakončení nevedla, nicméně skákající kotouč se nepříjemně odrazil před branku Kováře. V tomto prostoru se však nacházel Kivisto, který skákající kotouč poslal do středního pásma.

25:23
    Ani čtvrtá přesilová hra Traktoru nebdue využita, neboť za pár okamžiků se na led vrátí Sergej Jemelin.

24:47
    Avtomobilistu se podařilo vyhodit až teď a do úniku se dostal hostující Alexander Pankov, kterého však výborně bránil domácí Borodkin a Pankov se ke střele nedostal.

24:21
    Po vhazování se k puku dostal Eero Elo, nicméně finský útočník jej nedokázal vyhodit!

24:06
    Následná rána Jegora Martynova už byla nebezpečnější. Kotouč sice prolétl mimo, nicméně se od mantinelu málem odrazil před branku! Puk se nakonec dostal do boční sítě!

23:59
    První střelu na branku během přesilové hry Čeljabinsku měl na svědomí Alexej Kručinin. Jakub Kovář byl však pozorný!

23:36
    Hostující celek má dnes opravdu problém s disciplínou! Sergej Jemelin se zahákl hokejkou za krk Derona Quinta a míří na trestnou lavici!

23:15
    Na levé straně dostal poměrně hodně prostoru mladý ruský útočník Arťjom Garejev, který vypálil. Francouz však měl dobrý výhled a kotouč lapil do lapačky.

22:39
    Ondřej Roman prohrál vhazování v útočném pásmu a dopředu mohl zamířit Traktor. Útočná akce domácího celku však do zakončení nevedla.
    Důležitý zákrok Francouze

22:26
    Do úniku se dostal Sergej Jemelin, který střílel přes obránce. Jeho ránu však Pavel Francouz dokázal lapil a udržel kotouč před brankovou čarou!

21:59
    Rozerhávka Avtomobilistu nebyla vůbec přesná a na modré se málem k puku dostal Mokin. Kotouč však prošel do středního pásma a dopředu jde Avtomobilist.

21:33
    Na druhé straně ujel po pravé straně domácí Michail Mokin, nicméně jheo ránu zápěstím lapil jistý Jakub Kovář.

21:11
    Avtomobilist se dostal velmi rychlým přechodem do útočného pásma a ke střele přes obránce se dostal Alexander Pankov. Rána ruského útočníka však skončil v náruči Francouze.

20:35
    Andrej Popov se za brankou dostal k puku a hledal před brankou Glinkina. Kotouč však zachytil hostující Alexander Pankov.

20:09
    Čeljabinsk pokračuje ještě ve zkrácené přesilovce, která však bude trvat pouze patnáct vteřin.

20:01

První třetina bohužel branky nenabídla, nicméně jsme viděli velmi atraktivní hokej! Do první vážné šance se dostal Traktor, když Martin Růžička pálil z ostrého úhlu. Jeho střela se však mezi tři tyče nevešla. Domácí tým následně hrál dvě přesilovky, ani jednu však nevyužil. Následně mohl jít do vedení Avtomobilist, ale Garejev prázdnou branku minul. Poslední šanci měl na hokejce Pankov, avšak Francouz předvedl skvělý zákrok!

Druhá třetina začne v Yunost Sport Palace přibližně v 16:52.

20:00

19:41
    Další tvrdou ránu vyslal Deron Quint a Jakub Kovář může děkovat svému obránci, který přizvedl střelu nad branku!

19:19
    Druhou polovinu přesilovky však začíná lépe Jekatěrinburg, který se dokázal dostat k puku a vyhazuje jej až k brance Francouze.

18:48
    Traktor se dostal do slibné kombinace v útočném pásmě a nebezpečnou ránu vyslal z levé strany Ščemerov. Jeho rána však mířila pouze do boční sítě.

18:25
    Teď se však opět vylučuje! Třetí přesilovku v první třetině si zahraje Traktor! Na trestou lavici usedá Nikolaj Timašov za podražení.
    Pavel Francouz vytáhl skvělý zákrok

17:37
    Avtomobilist však velmi rychle přešel střední pásmo a po dobré práci Mitjakina se k puku dostal Alexejev. Ruský útočník našel mezi kruhy Pankova, který vystřelil zprvní. Český gólman však střelu dokázal vyrazit!

17:14
    Martin Růžička již nedokázal zachytit kotouč před modrou čárou, což postřehl čárový rozhodčí a odpískal ofsajd. Vhazování ve středním pásmu!

16:53
    Teď vyhodil puk na zakázané uvolnění i Avtomobilist a bude následovat i vhazování před brankou Jakuba Kováře.

16:30
    Francouze teď velmi nepříjemně napadal v brankovišti Dostojnov, nicméně český gólman situaci zvládl!

15:52
    Po delší době hlavní rozhodčí odpískal zakázané uvolnění! Následné vhazování před Francouzem vyhrál Jekatěrinburg a od modré pálil Trjamkin. Jeho rána však přesná nebyla.

15:21
    Výbornou přihrávku dostal na modrou čáru Francis Paire, který se vyhnul Kivistovi a postupoval před Kováře. Jeho následná "žabička" na Kruchinina však neprošla.
    Obrovská šance Garejeva

14:36
    Tak teď Avtomobilist promarnil stoprocentní šanci! Po nepřehledné situaci před Fracnouzem se puk odrazil na hůl osamoceného Arťjoma Garejeva, který však prázdnou klec netrefil!

14:06
    Ondřej Roman dostává důvěru i v druhé polovině přesilovku! Avtomobilist je momentálně opět v pásmu a kombinuje!

13:39
    Domácí Čeljabinsk se po skvělém napadání dokázal osvodobit a hostující celek bude muset znovu začít od vlastní branky.

13:12
    Avtomobilist se hned po vhazování dostal k puku a rozjel kombinaci v útočném pásmu. Po nepřesné přihrávce Popova se ke střele dostal Ondřej Roman. Bývalý útočník Vítkovic však mířil pouze do lapačky Francouze!

12:49
    První přesilovou hru si zahraje také Avtomobilist! Na trestnou lavici míří Alexej Petrov, který se provinil vcelku zbytečným faulem ve středním pásmu.

12:35
    Druhá přesilovka Traktoru už byla povedenější, nicméně branku jsme opět neviděli. Avtomobilist se teď po delší době dostává ke kombinaci v útočném pásmu.

11:42
    Těsně před koncem trestu Kivista znovu pálil Arťjom Borodkin. Svou střelou však pouze vyprášil betony Jakuba Kováře!

11:10
    Další tvrdou ránu od modré vyslal Artˇjom Borodkin, jehož ránu zachytil Kovář. Český gólman si však vůbec nebyl jistý, kde puk je. Naštěstí pro hosty rozhodčí však přerušil hru!

10:38
    Teď šel Kovář velmi odvážně ven z branky a přizastavil puk, který následně odpálil na druhou polovinu obránce Timašov.

10:09
    V mezikruží se dostal puk na hůl Popova, který byl v tomto prostoru osamocený. Jeho ránu zápěstím však vyrazil Jakub Kovář!

09:44
    Hostující tým však půjde opět do oslabení! Tommi Kivisto se počínal nedovoleně v souboji s Martynovem a odchází na trestnou lavici!

09:36
    Hned po vhazování se ke střele od modré dostal Alexander Šinin, jehož rána však prolétla mimo branku Jakuba Kováře!

09:06
    Český reprezentant hledal před branku svého spoluhráče Eera Ela, nicméně přihrávka neprošla.

08:31
    Petr Koukal teď ve vlastním pásmu odvedl skvělou obrannou práci v souboji s Arťjomem Penkovskijem a Avtomobilist může zaútočit.

08:09
    K další střele domácího celku se dostal Semjon Kokujov, nicméně jeho rána mířila pouze do připraveného Kováře. Následuje komerční přestávka.
    Martin Růžička mířil těsně mimo

07:29
    Teď se však k puku dostal na pravé straně Maxim Jakucenja, který křížnou přihrávkou našel zcela volného Martina Růžičku. Bývalý útočník Třince však branku minul!

06:51
    Domácímu celku se nedaří dostat do útočného pásmu, neboť hráči Avtomobilistu velmi nepříjemně napadají a velmi často dokáží i puk získat.

06:36
    Další vyhození! Traktor má momentálně puk ve vlastním pásmu a polovina přesilové hry je pryč!

05:59
    Úvod přesilové hry však Čeljbinsku nevychází dle představ! Hráči Avtomobilistu se dostali k puku a vyhodili jej až za branku Pavla Francouze.

05:42
    Máme tady první vyloučení dnešního utkání! Přesilovou hru si zahraje domácí celek! Na trestnou lavici usedá Petr Koukal, který podrazil Alexeje Kručinina.

05:32
    Ze středního pásma nahodil kotouč na Kováře Danil Gubarev, který si vynutil vhazování v útočném pásmu!

04:48
    Traktor si počínal při rozehrávce hodně zbrkle a v tísni se ocitl Anton Glinkin, vše však vyřešil krásnou zadovkou na Quinta!

04:19
    Anton Glovackij chyboval ve středním pásmu a do šance se dostával Ondře Roman. Český útočník posílal puk před branku, nicméně pas byl zablokovaný.

03:36
    Po skvělé křížné přihrávce Popova se ocitl před Kovářem osamocený Glinkin, nicméně český gólman dokázal jeho bekhendové zakončení vyrazit!

03:03
    Zajímavý průnik středem hřiště předvedl domácí Alexej Kručinin, který prošel kolem trojice protihráčů a nahodil kotouč na Kováře. Český gólman přerušil hru a bude se vhazovat v obranném pásmu Avtomobilistu.

02:29
    Po vhazování se k puku dostal Deron Quint, nicméně rozehrávka amerického beka příliš přesná nebyla a u puku je opět hostující celek.

02:14
    Domácímu týmu se teď nepovedla rozehrávka a je pískáno první zakázané uvolnění. Hra se tak stěhuje před Francouze.

01:49
    Do útočného pásma najel po pravé straně Igor Velčkin, který vystřelil. Jeho ránu zápěstím však zablokovala obrana Traktoru.

01:36
    Po dlouhém nahození domácího celku šel ven z branky Jakub Kovář, který však rozehrávku na své obránce zvládl a Jekatěrinburg míří vpřed.

00:59
    Nahození Martynova v útočném pásmu nedokázal zachytit Popov a dopředu mohli jít hosté. Od modré to zkusil Jevgenij Mitjakin a i Pavel Francouz má za sebou první úspěšný zákrok!

00:31
    V útočném pásmu zajímavě kombinoval Avtomobilist, nicméně hosté se do zakončení nedostali. Na druhé straně ujel po levé straně Francis Pare, jehož ránu však dokázal lapil Kovář!

00:09
    Úvodní vhazování vyšlo lépe pro domácí tým, který se hned dostal k úvodní střele, kterou vyslal obránce Borodkin. První zákrok Jakuba Kováře úspěšný!

00:01

Ruská hymna již zazněla a za malou chvíli se dočkáme úvodního vhazování!

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Denčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, Martynov, Petrov, Chlystov, Šinin – Pare, Kruchinin, Mokin – Popov, Glinkin, Osnovin – Růžička, Jakucenja, Glovackij – Gubarev, Kokujov, Penkovskij – Korinevskij

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivisto, Megalinskij, Timašov, Vasilevskij, Šemerov, Trjamkin, Žuravljov, Turbin – Roman, Popov, Garejev – Koukal, Dostojnov, Elo – Alexejev, Mitjakin, Pankov – Veličkin, Torčenjuk, Jemelin

Rozhodčí: Dějev, Rogačjov – Palej, Ponamarenko.
    Pohled do kabiny domácího celku

Příjemné hokejové odpoledne všem fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga má dnes na programu třetí hrací den! My se dnes zaměříme na souboj Pavla Francouze s Jakubem Kovářem, tedy souboj Traktoru Čeljabinsk s Avtomobilistem Jekatěrinburg! Úvodní vhazování je naplánováno v Yunost Sport Palace v 16:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.

AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG
    Jekatěrinburg bojoval o postup do play-off až do posledního zápasu, nicméně nakonec to zvládl a o pouhý bod před Vladivostokem se umístil na osmé pozici! To však znamenalo, že Avtomobilist šel proti silné Kazani. Budoucí finalista si s Jekatěrinburgem nepřidělával starosti a postoupil po výsledku 4:1 na zápasy. Vedení však mohlo být se sezónou velmi spokojeno ...

Kouč Andreij Razin má v brankovišti jasnou brankářskou jedničku Jakuba Kováře, který v Avtomobilisitu působí už třetí sezónu! Do Jekatěrinburgu také přišli dva čeští hokejisté! Petr Koukal se musel stěhovat z krásných Helsinek a Ondřej Roman poprvé okusí zahraniční angažmá.

TRAKTOR ČELJABINSK
    Čeljabinsk obsadil v loňské sezóně sedmé místo ve Východní konferenci a probojoval se do play-off. V osmifinále však narazil na bodoucího finalistu Východní konference, Sibir Novosibirsk. Čeljabinsk bojoval, nicméně nakonec prohrál 2:4 na zápasy. Vedení však považovalo loňskou sezónu za úspěšnou. Letos by však chtělo v play-off ještě dál!

Největší změnu v letním období udělal Traktor na pozici brankáře! Do Slovanu Bratislava odešel kanadský brankář Michael Garnett, kterého v brankovišti nahradil Pavel Fracnouz. Český brankář vytvořil dvojici s mladým Rusem Vasilijem Demčenkem. V kádru Čeljbainsku figuruje také Martin Růžička!