Čeljabinsk – Jekaterinburg 2:1 (2:1 po s.n.) | D. Moskva – Novosibirsk 4:3 (po pr.) | Nižnekamsk – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.)
Záhreb – Chabarovsk 2:3 (0:2 po s.n.) | HC Slovan – Vladivostok 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
cz Streda 26.08.2015, 18:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

Československá stopa

Tomáš Vincour (SIB): 3 střely na bránu
    Alexandr Salák (SIB): 25 zákroků, 4 inkasované góly (21:05:42)

Nakonec se radují domácí, kteří tak slaví první vítězství, v prvním zápase jak v sezoně, tak v nové aréně.

Martins KARSUMS - 4:3

61:11
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Karpov vytáhl puk do pásma a poslal jej před bránu a našel hokejku MARTINSE KARSUMSE. Ten trefil přesně a ukončil zápas. Asistence: Maxim Karpov.

60:52
    Ridderwall se obtočil okolo brány a zakončil těsně vedle.

60:13
    První útok zahájili domácí. Daugavinšovu střelu má v náručí Salák.

60:01

V šedesáti minutách jsme nenašli výherce utkání. O držiteli bonusového bodu rozhodne prodloužení.

60:00

59:50
    Ofsajd Sibiru. Vhazování ve středním pásmu.

59:30
    Salák vyjel riskantně z brány a vyrazil puk do středního pásma.

58:40
    Gubin prověřil pozornost gólmana, ten jen vyrazil na hokejky spoluhráčů.

58:04
    Oba týmy si mění puk jako horký brambor. Na vážnou gólovou šanci to nevypadá.

57:15
    Ofsajd Dinama. Následuje vhazování ve střední třetině.

56:54
    Ullstrom donutil gólmana k zákroku.

56:32
    Salák předvedl pohledný zákrok, bude se vhazovat po jeho levé straně.

56:16
    Zafjarov pálil těsně mimo pravou tyč brány Dinama.

54:36
    DInamo pouze nahodilo puk, nikdo jej nezvládl vybojovat.

Antonín Domanický

Góly a asistencie: 19. Hietanen (Kokarev), 21. Karpov (Cetkov, Karsums), 30. Robinson, 62. Karsums (Karpov) – 6. Gubin (Monja), 27. Kopějkin (Ullstrom, Monja), 44. Ullstrom

Dynamo Moskva: Jerjomenko (od 47. Šarjičenkov) – Hietanen, Mironov, Robinson, Višněvsky, Korjagin, Osipov, A. Volkov – Daugavinš, Gorikov, Pestuško – Karsums, Cetkov, Karpov – Dugin, Kokarev, Avcin – K. Volkov, Babenko, Alexejev.
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Verešagin, Ibragimov, Alexejev, Roth, Gimajev, Naumov, Menšikov, Ignatovič – Monja, Kopějkin, Ullstrom – Šumakov, Ridderwall, Vincour – Bobrov, Sannikov, Vorošilo – Gubin, Šalunov, Zafjarov.

Rozhodca: Cyplakov, Odins – Bondar, Gašilov