Wolfsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnom 1:3 (kon.)
VfB Stuttgart
1:3 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnom
Nedeľa 16.08.2015, 17:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 1. kolo

Je dobojované! Dlho sme sa v tomto zápase načakali na góly, ale v 75.minúte sa s nimi roztrhlo vrece. Kolín sa ujal vedenia po penalte Modesteho. Na rozdiel dvoch gólov zvyšoval o dva minúty Zoller. V 80.minúte sa podarilo Stuttgartu znížiť zásluhou Didaviho z penalty, ale to bolo z ich strany všetko, keďže definitívnu bodku za týmto zápasom dal v nadstavenom čase hosťujúci Osako gólom do prázdnej bránky po rýchlom brejku Kolína. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (19:25:21)

90+3

90+2
    1. FC Köln dáva gól!
    A je rozhodnuté! Z rýchleho brejku sa dokázal presadiť JUJA OSAKO, ktorý zúžitkoval prihrávku Modesteho a loptu poslal do prázdnej bránky Stuttgartu.
    90+2. Yūya ŌSAKO - 1:3

90+1
    Nasledovali ešte dva rohový kopy Maxima, ale ani po jednom nedošlo k zakončeniu.

90+1
    Od rohovej zástavky centroval tradične Kostič, ale obrana hostí loptu odvrátila na ďalší roh.

90
    Voľný kop Stuttgartu zahrával Didavi, ale nastrelil len múr. Nasleduje rohový kop.

89
    Hosťujúci Zoller centroval do pokutového územia, ale obranca domácich ho pokryl.

88
    Striedajúci Werner centroval zo strany, ale nevymeral to presne a tak jeho spoluhráč nemohol zakončovať.

87
    Didavi zastavuje akciu domácich útočným faulom. Čas sa už kráti a každé takého zaváhanie môže Stuttgart mrzieť.