Vítkovice – Polsko U20 5:2 (kon.) | Poruba 2011 – Slovensko U20 4:8 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:8 (3:1, 0:3, 1:4)
Slovensko U20
cz Štvrtok 13.08.2015, 19:15 • Zimní stadion Ostrava-Poruba • O pohár RT TORAX • 2. kolo

Ode mne je to pro chvíli vše a těším se zase zítra, kdy je od 16 hodin na programu utkání reprezentačních dvacítek Polska a Slovenska. Večer se pak můžeme těšit na ostravské derby mezi druholigovou Porubou a extraligovými Vítkovicemi. (21:20:50)

Skončilo bláznivé utkání mezi týmy HC RT TORAX Poruba 2011 a Slovensko U20, kde měli jasně navrch Slováci. RT TORAX měl světlou chvilku pouze na konci první třetiny, kde dokázal během dvou minut vstřelit tři branky. Slovensko si tak zaslouženě připisuje ke včerejším dvěma bodům další tři.

59:12
    Sukel se Sádeckým teď zahrozili v přečíslení, jejich akci ale zničila porubská obrana.

58:36
    Surový v dobré příležitosti netrefil bránu!

58:17
    Poruba se ještě snaží o snížení, na slovenskou obranu ale nemůže najít recept.

57:39
    Z pravého kruhu to zkoušel Koch, Šrámek vyráží.

55:55
    Galisovu střelu Šrámek pouze vyrazil před sebe, tam už ale situaci zachránil jeden z domácích!

55:00
    Slovenská dvacítka na ledě vládne, nyní totálně rozebrala porubskou obranu, devátý gól z toho ale není.

54:18
    Ofsajd Poruby.

53:28

52:28
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Hosté svou dvojnásobnou přesilovku využívají! Koch našel na hranici pravého kruhu MATÚŠE SUKELA, který trefil mezírku mezi Šrámkovými betony – 4:8. Tohle už je debakl! Asistence: Patrik Koch

51:55
    Šrámek pomocí hokejky zastavil přihrávku na volného Briestenského, který by za jiných okolností zakončoval do prázdné brány.

51:28
    Vyloučen Rostislav Vaněk (POR) na dvě minuty za hákování, Slovensko má k dispozici 65 vteřin dvojnásobnou přesilovku.

50:33
    Vyloučen Petr Seidler (POR) na dvě minuty za sekání.

49:51
    Jozef Klenko z rohu kluziště jen postrčil kotouč k ADAMU TUŽIMSKÉMU, který se trefuje přesně mezi Šrámkovy betony – 4:7. Asistence: Jozef Klenko

49:24
    Poruba se ještě nevzdává, Slováci si ale dávají větší pozor, a tak je mnohem obtížnější udržet se v jejich útočném pásmu.

47:36
    A mohlo být ještě veseleji, kdyby se v obrovském závaru před brankou hostí zorientovali Martin Blahuta nebo Lukáš Vrána, kteří mohli jen přehodit ležícího gólmana!

46:52
    Poruba právě vstřelila branku!
    RT TORAX snižuje! JAN CHALOUPKA dostal nahrávku od Marka Sedláře, obkroužil slovenskou branku a zakončoval do poloodkryté brány, jelikož se Škorvánek nedokázal rychle přesunout – 4:6. Asistence: Marek Sedlář

René Chyla

Góly a asistencie: 18. Baca (Ballner, Ovšák), 20. Blahuta (Gelnar), 20. Zachar (Kilnar), 47. Chaloupka (Sedlář) – 4. Klenko (Kuzmin), 24. Halama (Klenko), 27. Surový (Briestenský), 29. Tužimský (Jendrol), 44. Klenko (Kuzmin), 44. Kuzmin (Halama), 50. Tužimský (Klenko), 53. Sukel (Koch)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (od 44. Šrámek) – Ovšák, Vajda, Baca, Buček, Pobuta, Slavík, Franek, Gálik – Seidler, Kilnar, Ballner, Chaloupka, Zachar, Sedlář, Vrána, Vaněk, Sysala, Gelnar, Marcinek, Blahuta

Trenér: Tomáš Sršeň

Slovensko U20: Škorvánek (Hrenák) – Koch, Sloboda, Moravčík, Melisko, Ivanič, Kosecký, Jendrol, Kuzmin – Hrušík, Holešinský, Galis, Klenko, Michalčin, Surový, Sukel, Šiška, Tužimský, Briestenský, Milý, Tatar, Halama, Sadecký

Trenér: Ernest Bokroš

Rozhodca: Šeděnka, Rajnoch (oba Ostrava) – Barteček, Moravec (oba Ostrava)