Dukla Praha – Brno 1:2 (kon.) | Třinec – Ostrava 0:2 (kon.) | Teplice – Sparta Praha 1:4 (kon.)
Bohemians – Plzeň 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 2:2 (kon.)
FK Dukla Praha
1:2 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
cz Nedeľa 26.07.2015, 10:15 • US Praha, Fabiánova 1134/2b, Praha 5 • Juniorská liga (CZ) • 1. kolo

Utkání končí vítězstvím Brna 1:2. V první půli byla lepší domácí Dukla, kterou poslal do vedení už v 6. minutě z penalty Josef Jakab. Po přestávce však dění na trávníku zcela ovládla Zbrojovka a naprosto zaslouženě tak otočila skóre na svou stranu. V 50. minutě nejprve srovnal Martin Krištof a o sedm minut později trefil hostům tři body Frelih Boštjan. (12:16:16)

90+2

90+2
    Míč je ve středu hřiště a nic nenasvědčuje, že by se mělo skóre ještě měnit.

90+1
    Sudí Orel nastaví dvě minuty.

90
    Další roh Brněnských. Opět stejný obrázek, kdy fotbalisté Zbrojovky nikam nepospíchají.

89
    Klán pro hosty vybojoval rohový kop. Hráči Brna drží míč u praporku a šetří cenné sekundy.

87
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Tomáš Weber, přichází Michal Šembera.

86
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Dominik Duda.

84
    Jeden z domácích fotbalistů byl v ofsajdovém postavení, což pomeznímu rozhodčnímu neuniklo.

83
    Kousek před pokutovým územím napřáhl Schindler. Záleský si s jeho pokusem poradil.

81
    Na zadní tyči se dostal k hlavičce Jakab, bohužel pro domácí minul bránu.

80
    Bednář trefil hokejovým zákrokem Cabejška, který se hodně těžce zvedal z trávníku.

79
    Přetažený centr Jakaba skončil až za hostující bránou.

77
    Pospíšil zatáhl za dres Mejdra a domácí tak zůstanou u míče.

75
    Rohový kop se hostům nepovedl, míč skončil až v zámezí.

74
    Trávníček odehrál míč před dotírajícím Krištofem na roh.

73
    Domácí se po delší době trochu osmělili a nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.

71
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Erik Sedláček.

70
    Domácí Bezpalec po odpískání nakopl míč do soupeře a obdržel za to žlutou kartu.