Westerlo – Gent 1:1 (kon.) | Anderlecht – Waasland-Beveren 3:2 (kon.) | Charleroi – Mouscron 2:1 (kon.)
KVC Westerlo
1:1 (1:1)
KAA Gent
cz Nedeľa 26.07.2015, 14:30 • Het Kuipje, Westerlo (kapacita: 8.035) • Belgická Jupiler Pro League • 1. kolo

Nepřesná střela Annyse je tedy to poslední, co jsme mohli v tomto utkání vidět. Zápas končí trochu překvapivou remízou 1:1, která je jednoznačnou ztrátou pro hostující Gent. Ten hrál půl hodiny proti oslabenému soupeři, avšak kromě šance Foketa si nevypracoval žádnou větší gólovku. Úřadující mistr belgické ligy tedy do nové sezóny vstupuje s jedním bodem. (16:29:24)

90+3

90+3
    Westerlo mělo k dispozici aspoň rohový kop, po kterém nakonec střílel Annys mimo tři tyče.

90+2
    Frédéric Gounongbe si chtěl vymodlit penaltu, ale v téhle fázi zápasu by pokutový kop za takový souboj neodpískal snad nikdo.

90+2
    Pomalu to začíná vypadat na remízu 1:1. Tohle bude jednoznačná ztráta Gentu.

90+1
    Na začátku první minuty nastavení bylo oznámeno, že nastavovat se bude celkem 180 sekund!

90
    V samém konci devadesáté minuty se ještě k hlavičce dostal Depoitre, avšak ani ten nemířil v záklonu přesně.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví.

88
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází De Caulaer, přichází Molenberghs.
    87. De Caulaer mohl v samém závěru rozhodnout ve prospěch Westerlo

87
    Nakonec se do šance dostali domácí! Velmi aktivní De Caulaer tečoval nabídku mířící před bránu, ale míč nakonec zamířil mimo tři tyče.

86
    Žlutou kartu ještě v závěru zápasu vidí Frédéric Gounongbe (WES).

86
    Po hodně důrazném souboji Nielsena s De Ceulaerem se právě druhý zmiňovaný ocitl na trávníků, avšak o faul se v žádném případě nejednalo.

85
    Westerlo logicky skoncovalo s veškerou útočnou snahu a soustředí se pouze na obranu. S remízou budou domácí jistě spokojeni.

84
    Další souboj Simona s Asarem vyšel lépe opět pro domácího obránce. Ten hraje opravdu výborný zápas.

83
    Už už to vypadalo, že se Gent dostane do obrovské příležitosti, ale nakonec byla finální přihrávka příliš dlouhá a Simon se k míči nedostal.

82
    Do konce řádné hrací doby zbývá méně než deset minut a Gentu se stále nepodařilo vstřelit kýženou branku na 1:2. Další výborný obranný zákrok mezitím ukázal Schouterden, který odvrátil míč do autu.

80
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Van Der Bruggen.

79
    De Ceulaer se sice hodně diví, ale i tak je po jeho souboji s Asarem nařízen odkop od brány místo rohu. Střídání mezitím chystá hostující trenér.